Jump to content

Jak długo leczyliście złamane serce?


rotting_humanoid

Recommended Posts

rotting_humanoid
Posted

Wiem, że taki temat przewinął się pewnie nie raz na forum, jednak jako że dawno mnie tu nie było, chcę (doprawdy, egoistycznie) poczuć, że w mojej sytuacji nie znajduję się sama. Jak długo zajęło wam wydostanie się z tego pierdolonego dołka emocjonalnego po stracie kogoś, kogo kochaliście, lub jak w moim przypadku - zdawało się wam, że kochacie? Niedługo minie już piąty miesiąc, ja nadal szukam odpowiedzi i naiwnie czekam na wiadomość.

Link to comment
intodecay00
Posted

W moim przypadku ten proces wciąż trwa, nawet jeśli poczyniłem ogromne kroki w stronę ułożenia sobie zycia na nowo i odniosłem w tym parę sukcesów. A trwa to już jakoś 5 lat.

Link to comment
patolove
Posted

Nigdy nie leczyłam złamanego serca, bo takowego nie miałam. A jeśli się rozchodziłam z partnerami/partnerkami to po prostu... nic nie czułam. Obojętność i można powiedzieć, że ulgę i szczęście.

Link to comment
yiliyane
Posted

Nie miałam złamanego serca z powodu związku, swój jedyny związek zakończyłam sama i tylko po tym odetchnęłam z ulgą. Można natomiast powiedzieć, że miałam złamane serce z powodu zakończenia przyjaźni, w które się angażowałam, a w których zostałam paskudnie potraktowana. Ostatnia taka przyjaźń zakończyła się sześć lat temu. Przez pierwsze dwa, trzy tygodnie po ostatnim kontakcie łudziłam się, że przyjaciółka przeprosi. Było mi przykro, ale potem pojawiła się złość. I ona pozwoliła mi w miarę sprawnie przetrwać. Czasem jeszcze zdarza mi się wspominać byłą przyjaciółkę, ale już bez emocji. I nawet gdyby się teraz do mnie odezwała, nie chciałabym odnowienia relacji. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • yiliyane
   Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
  • Kerosine
   ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
  • Kerosine
   ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Kerosine
   @Nieprzenikniona, zapraszam Cię do wzięcia udziału w naszej zabawie w zastępstwie @patolove [zapomniałam, że wyjechała spędzać wakacje bodajże przez miesiąc na Bawarii ]. Oto moje propozycje tematów dla Ciebie:
  • Kerosine
   Oj tak, to zdecydowanie jeden z najczęstszych [wręcz "ulubionych"] przypadków naruszania przeze mnie prawa  Jestem królową czerwonego światła [i przeprawiania się przez asfaltowe rzeki w, ekhem, nieoznakowanych miejscach], jednak póki co mam na koncie tylko jeden mandat z tego tytułu [wlepiony, muszę przyznać, w głównej mierze przez moją własną głupotę / nieuwagę i zlekceważenie mocy wystawienniczej straży miejskiej]. Natomiast całym sercem jestem za zmianą przepisów i pójście przez nas w ślady Anglików.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   4
  3. 3
   rotting_humanoid
   rotting_humanoid
   2
  4. 4
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
  5. 5
   Gloria
   Gloria
   2
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  18 posts
  yiliyane
  yiliyane
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  13 posts
  wardrum
  wardrum
  7 posts
  intodecay00
  intodecay00
  6 posts
  Love20
  Love20
  5 posts
  Cranche
  Cranche
  4 posts
  types
  types
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  68 posts
  yiliyane
  yiliyane
  62 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  477 posts
  yiliyane
  yiliyane
  456 posts
  wardrum
  wardrum
  159 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up