Jump to content

Jak długo leczyliście złamane serce?

rotting_humanoid

Recommended Posts

rotting_humanoid
Posted

Wiem, że taki temat przewinął się pewnie nie raz na forum, jednak jako że dawno mnie tu nie było, chcę (doprawdy, egoistycznie) poczuć, że w mojej sytuacji nie znajduję się sama. Jak długo zajęło wam wydostanie się z tego pierdolonego dołka emocjonalnego po stracie kogoś, kogo kochaliście, lub jak w moim przypadku - zdawało się wam, że kochacie? Niedługo minie już piąty miesiąc, ja nadal szukam odpowiedzi i naiwnie czekam na wiadomość.

intodecay00
Posted

W moim przypadku ten proces wciąż trwa, nawet jeśli poczyniłem ogromne kroki w stronę ułożenia sobie zycia na nowo i odniosłem w tym parę sukcesów. A trwa to już jakoś 5 lat.

patolove
Posted

Nigdy nie leczyłam złamanego serca, bo takowego nie miałam. A jeśli się rozchodziłam z partnerami/partnerkami to po prostu... nic nie czułam. Obojętność i można powiedzieć, że ulgę i szczęście.

yiliyane
Posted

Nie miałam złamanego serca z powodu związku, swój jedyny związek zakończyłam sama i tylko po tym odetchnęłam z ulgą. Można natomiast powiedzieć, że miałam złamane serce z powodu zakończenia przyjaźni, w które się angażowałam, a w których zostałam paskudnie potraktowana. Ostatnia taka przyjaźń zakończyła się sześć lat temu. Przez pierwsze dwa, trzy tygodnie po ostatnim kontakcie łudziłam się, że przyjaciółka przeprosi. Było mi przykro, ale potem pojawiła się złość. I ona pozwoliła mi w miarę sprawnie przetrwać. Czasem jeszcze zdarza mi się wspominać byłą przyjaciółkę, ale już bez emocji. I nawet gdyby się teraz do mnie odezwała, nie chciałabym odnowienia relacji. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
    • Kerosine
      @Nieprzenikniona, zapraszam Cię do wzięcia udziału w naszej zabawie w zastępstwie @patolove [zapomniałam, że wyjechała spędzać wakacje bodajże przez miesiąc na Bawarii ]. Oto moje propozycje tematów dla Ciebie:
    • Kerosine
      Oj tak, to zdecydowanie jeden z najczęstszych [wręcz "ulubionych"] przypadków naruszania przeze mnie prawa  Jestem królową czerwonego światła [i przeprawiania się przez asfaltowe rzeki w, ekhem, nieoznakowanych miejscach], jednak póki co mam na koncie tylko jeden mandat z tego tytułu [wlepiony, muszę przyznać, w głównej mierze przez moją własną głupotę / nieuwagę i zlekceważenie mocy wystawienniczej straży miejskiej]. Natomiast całym sercem jestem za zmianą przepisów i pójście przez nas w ślady Anglików.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane