Moja mama nie kryje się ze swoim życiem seksualnym

Recommended Posts

Posted (edited)

Hej, mam 16 lat i mieszkam z mamą i niestety od pewnego czasu mam problem bo moja mama często przyprowadza kogoś na noc i co dziwne wcale się z tym nie kryje, tylko mówi że dzisiaj ktoś przyjdzie na noc i koniec tematu, to dziwne że mówi mi o takich tematach. Wygląda oczywiście wspaniale ma 36 lat i ma powodzenie u mężczyzn ale to dziwne że się z tym nie kryje wstydzę się i nie wiem co mam robić, ostatnio jak byliśmy w sklepie to kupiła prezerwatywy przy mnie tak jakby nigdy nic. Co mam zrobić ?

Edited by Kerosine
Sprecyzowanie nazwy tematu (see edit history)
  • Kerosine changed the title to Moja mama nie kryje się ze swoim życiem seksualnym
Martusiaaaaaa92
Posted

Czujesz się z tym niekomfortowo? Sama porozmawiaj z mamą o tym.

Posted

Porozmawiaj z mamą. Powiedz jej, że czujesz się z tym niekomfortowo. Spróbujcie znaleźć razem kompromisowe rozwiązanie - może mama będzie spotykać się na noc z mężczyznami poza domem? Albo od czasu do czasu Ty pójdź zanocować u rodziny lub przyjaciółki, żeby Twoja mama mogła zaprosić kogoś do domu? 

Posted

Być może Twoja mama ma po prostu otwarte podejście do "tych" spraw i niejako automatycznie zakłada, że z Tobą jest podobnie. Jak ogólnie wygląda Wasza relacja i sytuacja rodzinna? Czy przyprowadza kogoś na noc już od dłuższego czasu, a Tobie zaczęło przeszkadzać to stosunkowo niedawno czy jej zachowanie jest dla Ciebie nowością? 

Przede wszystkim jednak zgadzam się z przedmówczyniami, wszelkie próby rozwiązania problemu należy rozpocząć od szczerej rozmowy w przyjaznej atmosferze.

Posted

Trudna sytuacja, bo o ile możesz porozmawiać z mamą, to nie wiadomo, czy ta rozmowa da jakiś rezultat. Natomiast spróbować na pewno warto.

Posted

Primo, to mieszkanie czy dom mamy, więc ma prawo podejmować gości jakich i kiedy się jej podoba.

Jednak sprawuje nad Tobą opiekę i powinna postępować tak, żeby twój rozwój nie był zaburzony. Widocznie mama ma takie a nie inne podejście do seksu. 

Pytanie, czy słyszałaś jakieś odgłosy lub widziałaś niestosowne sytuacje?

Posted

Nie zgadzam się z @Pizzaro. Nawet bardzo. Akt własności mieszkania nie powoduje, że można robić sobie co się żywnie podoba. Dziecko jest pełnoprawnym mieszkańcem domu i należy się liczyć z jego uczuciami. Szczególnie, że mówimy tu o osobie niepełnoletniej i niesamodzielnej finansowo, która nie ma możliwości wyprowadzenia się z domu. Zresztą nawet jakby było inaczej, elementarna kultura nakazuje zachowywać się tak, by inni w otoczeniu nie czuli się skrępowani. 

• 2 weeks later...
Posted
O 24.06.2022 at 20:50, yiliyane napisał:

Nie zgadzam się z @Pizzaro. Nawet bardzo. Akt własności mieszkania nie powoduje, że można robić sobie co się żywnie podoba. Dziecko jest pełnoprawnym mieszkańcem domu i należy się liczyć z jego uczuciami. Szczególnie, że mówimy tu o osobie niepełnoletniej i niesamodzielnej finansowo, która nie ma możliwości wyprowadzenia się z domu. Zresztą nawet jakby było inaczej, elementarna kultura nakazuje zachowywać się tak, by inni w otoczeniu nie czuli się skrępowani. 

Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy.