theo0

Prostownica

Recommended Posts

bo szklana prostownica kosztuje kolo230zl.

mi sie marzy szklana prostownica ale niestety jest droga :/

ale mi sie podobają falowane włosy...

hehe tak to jest: jak ktoś ma proste włosy to chce mieć kręcone i na odwrót :)

ja miałam kiedyś proste włosy, potem kręcone a teraz mam znowu proste hehe, ale z natury to mam kręcone :P

Kurde, to o szklanych nie słyszałam... a ktos wspominał jeszcze o parowych i o tych z kości słoniowych, są takie??

Z kości słoniowych? :shock: A tak jeśli o prostownicach mowa to wspomnę tylko, że kupiłam sobie całkiem niedawno suszarkę, która prostuje włosy no i jednocześnie suszy (znana dobrze z reklam- Rowenta) i dałam się nabrać chyba. Zapłaciłam za to ok.200 zł no i efektu prostowania za bardzo nie widać. Nie wiem, może moje włosy są takie, ale każda inna prostownica działa tak jak powinna na moje niesforne włosy. Ale nie powiem, jako suszarka sprawdza się doskonale, najlepsza suszarka jaką miałam :mrgreen: .

Ja prostuję prawie 3 lata ceramiczną prostownicą, i niedawno zauważyłam, że moje włosy i tak są gładkie i nie wyglądają jakbym je codziennie męczyła tzn. nie są suche, połamane i nie wyglądają jak siano. Moja mama też prostuje ale ma połamane końcówki i bardzo przepalone włosy.

Z racji tego, że jeszcze dużo wyprostowanych lat przede mną, postanowiłam trochę wyluzować z tym paleniem ;)

Ja też ze 3 lata. Prawie codziennie. Ceramiczna.

O dziwo włosy nie są zniszczone (tyle, że genetycznie mam słabe). Po takich katuszach powinnam już chyba w ogóle ich nie mieć.

Straightening iron, Platin.

Dawno kupowałam, nie pamiętam ceny.

Jakieś 150-200 może.

Bardzo zadowolona jestem.

oo dzieki, zobaczr, a Ty AmCia_Yell jaka masz prostownice?

Nawet nie wiem ;p. Wiem, że jakąś taką w granicach chyba 60 zł.

Ale była w promocji, bo tak na prawdę kosztowała coś ponad 100 zł.

Jak znajdę opakowanie to Ci napiszę dokładną nazwę ;)

Po takich katuszach powinnam już chyba w ogóle ich nie mieć.

Ja też się dziwię, że jeszcze coś na tej głowie mam.

prostownica strasznie niszczy włosy i to nie ważne jaka. sama używam prostownice już bardzo długo i po ostatniej wizycie u fryzjera staram się ograniczać bo mam bardzo zniszczone włosy.

hehe a ja od dwóch dni znów wróciłam do loczków, kobieta zmienna jest :) tylko grzywke prostuję hehe

zamówiłam już sobie odzywkę z Avonu odżywczą i odbudowującą, mam nadzieje ze coś pomoże. Zainwestowałam też w preparat który prostuje włosy więc jak wróce to prostowania to moze nie bede musiała ich juz tak bardzo niszczyć...

Najlepsza prostownica jest lustrzana. Jest ona pożądna i najmniej niszczy włosy. Nie ma prostownicy, która nie niszczy włosów, ale lustrzana jest powrzechnie używana przez fryzjerów. Prostownica ta bardzo dobrze prostuje (wiem bo mam). A ceny są od 150-450 zł zależy jaka firma. Ale nie firmowe też są pożądne.

No tak, ta czy ta prostownica niszczy wlosy:/ niestety a że tamta jest droższa to tylko dlatego,z eniby lepiej prostuje:/ chociaż jak byłam osostnio u fryzjera na prostowaniu, too.. to juz uważam,zę sama w domku moglam sobie lepiej to zrobić, serio. hm..mozę lepiej do prostownicy uzywać jeszcze jakieś kremy;p Ja używam np. Krem wygladzający LOREAL Paris Studio Hot Liss, ktrzchroni wlosz, mona stosowa go y prostowinc jak oi susyarka dow losow

kupilam na allegro zajebista prostownice za 50 zł + przesylka, to jest prostownica ceramiczna i taka fryzjerska:) w sklepie jest po 200zł.. a mam ją juz ok 2 lata:) i nadal goli:d

W temacie ceramicznej czy nie ceramicznej prostownicy nie chodzi głównie o ciepło. Bo fakt faktem obie niszczą włosy głównie z powodu gorąca, natomiast zasadnicza różnica występuje głównie w fakturze elementu grzewczego. Aluminium jak wiadomo nigdy nie będzie idealnie gładkie, w prostownicach można zauważyć nawet gołym okiem różnego rodzaju wgłębienia i rysy, każda taka rysa powoduje niepotrzebne szarpanie za włos i nie równomierne nagrzewanie. Różnica jest zupełnie znikoma, ale fakt faktem trafiłem już na podobną dyskusję przez przypadek i dlatego teraz błyszczę haha :D W 99% to i tak chwyt marketingowy. Ale naprawdę robi ludziom wodę z mózgu. Moja siostra specjalnie sprowadziła prostownicę z Angli z jakimś właśnie ceramicznym czymś (koniecznie w kolorze złotym) - jakby ten kolor miał jakieś znaczenie .

krem wygładzająo-prostujący (teraz mam z Dove jakiś)

Gdzie mozna dostac taki krem? Ile kosztuje?

Ja osobiscie prostuje wlosy od prawie dwoch lat... zwykla prostownica. Efekt? Kruche, wypadajace garsciami wlosy, suche, popalone koncowki. Nie polecam. Chcialabym sie nauczyc ukladac wlosy bez prostowania.

Nie prostuje włosow bo to niszczy je. Prostowałam chyba raz i mimo tego, że może mogło byc mi w nich ładniej to nie prostuję ich.

Każda prostownica w pewnym stopniu niszczy włosy..

Ja Ci coś poradze..

Przyzwyczaj się do swoich włosów, takie jakie masz ;)

Ja moje okropne loki robię w kitke, a jedynie grzywke prostuję i jest ok ;)

Pzdr.

aha zapomnialam napisac o tym ze to czy wlosy sie niszcza zalezy od ich grubosci. Ja mam grube i silne wlosy :P Dlatego nic sie z nimi nie dzieje a prostuje caaaaly czas ;)

nooo kupiłam prostownice ceramiczna, sa juz od 30zł ale ja wziełam remingtona za 110zł

jest suuuper

nagrzewa sie normalnie w 30sekund, i jestem zadowolona :)

Ceramiczna jest najlepsza, poza tym każda prostownica niszczy włosy, jaka by nie była :) Dlatego przed prostowaniem należy dać na włosy jakiś preparat chroniący przed wysoką temperaturą.

Posiadam (znaczy siostra kupiła) Remington S1005 i wow... Po prostu bomba:) nagrzewa się błyskawicznie i prostuje cudownie:) Aż szkoda, że nie jest moja, choć moja też nie jest najgorsza i też ceramiczna, nagrzewa sie szybko ale Remington jest bardziej płaska i lepiej jej się używa:) Muszę poprosić kuzynkę co by mi podesłała z Anglii podobną:P

Hm... Mam najtańszą, polską prostownicę, a moje włosy są silne, zdrowe i błyszczące, choć grzywkę prostuję codziennie niemal, nic oprócz szamponu na nie nie stosując.

A ogólnie to planuję kupić którąś babyliss, bo moja jest już połamana a słyszałam że z tej firmy produkują bardzo dobre prostownice. W zasadzie w kązdym progu cenowym.