Jump to content

Dzień Kobiet

Gloria

Recommended Posts

Posted

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich kobiet! :hug:

flowers GIF

flowers spring GIF

Kerosine
Posted

Dziękujemy bardzo:hug:

całuśna
Posted

Dziękujemy! Istnieją prawdziwi mężczyźni <3 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• supermati2009
  • Popular Now

• monikap
      4
  • Najnowsze posty

• qbixowy
      Rewiński - Mleko vs Piwo [4K] REMASTERED http://www.youtube.com/watch?v=HSanWYpzI-Q
    • Gloria
      Z perspektywy mężczyzny widzę to tak, że skoro już para decyduje się na seks bez gumki, to bierze pod uwagę to, że kobieta może zajść w ciążę (chociaż tak jak @Martusiaaaaaa92 napisała, nawet tabletki nie mają 100% skuteczności co do zabezpieczenia). Czy już rozmawiałaś z chłopakiem, jakby widział się ewentualnie w roli ojca i czy bierze to w ogóle pod uwagę... ? Jak Ty do tego podchodzisz? Jeżeli nie macie na razie w planach dziecka, to poszedłbym za radą @yiliyane oraz @Martusiaaaaaa92 . Co do zabraniania chłopakom dochodzenia w środku, to jeżeli chodzi o mnie to bardzo dziwnie bym się z tym czuł i mogłoby to rzutować na seks, ale może zależy to od danej osoby. Myślę, że istotne jest, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana ze współżycia.
    • monikap
      Dziękuję Wam za odpowiedzi. Też jestem tego zdania ale też jestem ciekawa co sądzą o tym moje rówieśniczki, które się zdecydowały na taką formę. Czy są takie na forum?
    • Martusiaaaaaa92
      Nie ma środka antykoncepcyjnego o 100% skuteczności, pamiętajcie o tym. Ja zaszłam w jedną z ciąż pomimo brania tabsów. I pamiętajcie o chorobach (tu miałam więcej szczęścia niż rozumu i mimo polegania tylko na tabsach nie złapałam niczego). Tu też nie ma 100% środków, ale lepiej mieć 99% ochrony niż 0%. Dlatego moja rada jest taka, żeby z prezerwatyw zrezygnować tylko, jeśli będziecie już dostatecznie sobie oboje ufali, by wiedzieć, że jesteście zdrowi i wierni. Warto zrobić obydwoje badania pod kątem HIV, HBV, HCV i innych chorób. Najlepiej zapytajcie lekarza, on Was pokieruje, na co się przebadać.
    • yiliyane
      Absolutnie się na to nie zgadzaj. Jeżeli facet myśli tylko o swojej przyjemności, to jak sądzisz, jak postąpi, jeśli zajdziesz w ciążę albo złapiesz jakąś chorobę? Rezygnacja z antykoncepcji to poważny błąd, tym bardziej, że to Ty będziesz ponosić konsekwencje. Nie oszukuj się, tylko Ty, nie on. Argument "większość kolegów" to żaden argument. Jeśli "większość kolegów" skoczy w ogień, też skoczysz? Musisz w tej sytuacji myśleć o sobie. Na jednej szali jest jego wygoda, a na drugiej Twoje zdrowie i Twoja przyszłość. Uwierz mi, że gdyby to mężczyźni mogli zachodzić w ciążę, nawet do głowy by im nie przyszło rezygnować z antykoncepcji.
  • Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 0 replies
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      Kerosine
      Kerosine
      1
    3. 3
      Martusiaaaaaa92