Hippola

Ogólniakowcy!Na jakim jesteście profilu?

Recommended Posts

Oto jest pytanie! Ja kisze się na biol-chemie z rozszerzoną fizyką(o zgrozo :shock: !). Czy sa tu jeszcze jacyś biologo-chemiko-fizycy zwani tez potencjalnymi lekarzami?Z moim potencjałem obawiam się,że będę potencjalnym bezrobotnym.A jakie są wasze perspektywy po waszych profilach? :P

ja zaczolem profil ktory by; teoretycznie tylko językowo-angielskki:) ale w praniu wyszlo ze: mamy rozszezona matme fize i polski^^ i zrobila sie najbardzej rozszezona klasa w calej szkole;p^^ a teraz ide do troche innej szkoly sredniej;p trwa 2 lata i oprocz 2ch podst przedmiotow wybieram sobie 4ry dowolne:D a więc np matma, angielski (podstawowe) +geografa

fizyka sztuka i .chemia??:)

Ja kisze się na biol-chemie z rozszerzoną fizyką(o zgrozo :shock: !). Czy sa tu jeszcze jacyś biologo-chemiko-fizycy zwani tez potencjalnymi lekarzami?

A pewnie że są;) i dzisiaj "sikają w gacie" przed jutrzejszymi wynikami matur:/ Mi osobiście bardzo odpowiadał ten profil, chociaż w gim zastanawiałam się jeszcze nad mat-fizem. Jednak miłość do chemii zwyciężyła :wink:

No to szaleństwo, nie jestem sama :D już zaczynało się robic nudne jak ludzie na wieść o moim profilu stukali się po głowach...przyjdą jeszcze po receptę :twisted: !!

Ja od tego roku dopiero się wybieram do liceum, ale profile mam takie: Humanistyczny, biol-chem i Geografia z WOS-em (nie wiem co ma jedno do drugiego, ale niech będzie). Jako pierwszy mam human. Jutro wyniki. Mam nadzieję, że się dostałam.

Ja ide od września na krajoznawczy - biologia, geografia.... jeszcze nie wiem na co mi sie to przyda, no ale, tak jakos wyszło.

ja jestem human :) rozszerzony polski, historia, wos i nieoficjalnie francuski. nieoficjalnie, bo wszystkie zastępstwa w całym zeszłym roku mielismy z nauczycielka francuskiego... ale to moze i dobrze, bo francuski fajny jezyk :D

co do planów na przyszłosc to nie mam pojecia... chciałabym dziennikarstwo, ale to taki kierunek,ze bez znajomosci to bez szans... :/

co do planów na przyszłosc to nie mam pojecia... chciałabym dziennikarstwo, ale to taki kierunek,ze bez znajomosci to bez szans... :/

No właśnie ja nie bardzo wiedziałam jaki mam wybrać profil, bo się wybieram na ASP, na architekturę wnętrz. No i jaki tu niby profil w liceum pasuje? Jak dla mnie to żaden...

No właśnie ja nie bardzo wiedziałam jaki mam wybrać profil, bo się wybieram na ASP, na architekturę wnętrz. No i jaki tu niby profil w liceum pasuje? Jak dla mnie to żaden...

w jednym LO w moim mieście jest profil humanistyczno - plastyczny. był rozszerzony polski, historia z elementami historii sztuki i wiedza o kulturze. a oprócz tego jakies dodatkowe kółka plastyczne, czy jakies takie... nie wiem do końca, bo sie nie wybierałam :P

Witam wszystkich którzy zdecydowali się na profil humanistyczny;]

Ja wybrałam polski-historia-wos. Wybieram się na prawo i myśle, ze moje liceum dobrze przygotuje mnie do tych studiów:)

biologo-chemiko-fizycy

tak ja też nieśmiało podnoszę dwa palce :P

ale u mnie to się nazywa profil biologiczno-medyczny dzięki przedmiotom takim jak ratownictwo, rehabilitacja i p.psychologii ;)

Angielski Niemiecki i Lacina.. to bedzie pierwszy rok wiec sie okarze czy tylko to;p bo w tamtym roku sie okazalo ze ci ktorzy zlozyli na angielski- polski mieli matme rozszerzona hiihi

mat-fiz-biol-chem-inf... z rozszerzeniem z polskiego, geografii i początkowo było z historia... ale jakoś ten rok przetrzymałem :P

Profil humanistyczno-społeczny (czyli taki zwykły human :P ) oczywiście bez przyszłości ale i tak go lubię ;)

Btw najlepszy w mojej szkole, która słynie z genialnych humanistów (podkreślam że humanista to nie człowiek, który lubi polski i angielski ale człowiek który interesuje się wszystkim :D )

Humanistyczny z WOSem.

Wiem, że mało przyszłościowy, ale na nic innego się nie nadaję...

Żałuję tylko, że nie było żadnego profilu językowego. Bo wtedy zdecydowanie znalazłabym się tam. :wink:

A tak, siedzę tutaj jeszcze przez 2 lata.

Żałuję tylko, że nie było żadnego profilu językowego.

a jakie jezyki bzs chciala :?: przeciez w kazdej szkole powinne byc :?

sory za offtopa

od 1 września profil:

MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

taki sam jak miałam w gimnazjum i podstawowce(4-6)

zazdroszcze :wink:

ja bede w humanistycznym z rozszerzona hira i niemieckim. ale i tak przeniose sie we wrzesniu na cos z matematyka. musze :)