Jump to content

Związek z aseksualną kobietą - podnieca mnie


t4ki

Recommended Posts

Posted

Cześć. Jakoś nie mam odwagi, żeby powiedzieć dziewczynie że podnieca mnie jak sobie leżymy na sobie, całujemy się (nawet przy zawiązanych oczach). Mówi mi że nie naruszam jej granic (a pytam bo jest osobą aseksualną). Czasami mój penis mi staje i gdy się całujemy wykonuję bezwarunkowe lekkie ruchy, a czasami też czuję że ta dziewczyna się do mnie "dociska" :) Też czasami mam na to ochotę ale nie wiem czy wypada. Powiedzcie mi proszę, czy to wszystko normalne? Dziękuję bardzo ^^

Link to comment
Posted

Ja myślę, że jej orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Kręciłaby Cię tak czy siak. Swoją drogą dziwna ta jej aseksualność, skoro angażuje się w zachowania wyraźnie o charakterze seksualnym.

Link to comment
Posted
O 7.02.2022 at 21:33, yiliyane napisał:

Swoją drogą dziwna ta jej aseksualność, skoro angażuje się w zachowania wyraźnie o charakterze seksualnym.

Jedno z drugim nie musi - wbrew pozorom - stać w sprzeczności, aseksualność nie jest automatycznie równoznaczna ze wstrętem do seksu [choć oczywiście może się wiązać również z nim] :wink2: Ludzie angażują się w zachowania wyraźnie o charakterze seksualnym nie tylko dla zaspokojenia czysto fizycznego popędu, ale także psychologicznej potrzeby bliskości, rozładowania napięcia emocjonalnego / stresu bądź po prostu przez wzgląd na partnera [czemu jednak blisko już do naruszania własnych granic]. Co więcej, brak lub jedynie szczątkowe odczuwanie pociągu do innych osób nie musi wcale wykluczać zdolności do osiągania satysfakcji seksualnej z masturbacji czy ogólnie posiadania libido na bynajmniej niezerowym poziomie [!]. Niemniej faktycznie spora część czy może nawet większość asów "sama z siebie" wolałaby nigdy nie podejmować współżycia.

Odnośnie problemu @t4ki - myślę, że klucz do jego rozwiązania stanowi po prostu otwarta rozmowa z Twoją dziewczyną na temat jej własnych odczuć / reakcji podczas Waszych pieszczot i tego, na ile rzeczywiście jest ona z Tobą szczera, a na ile jedynie symuluje pewne zachowania, by sprawić Ci przyjemność... jak również na ile więcej byłaby skłonna Ci ewentualnie pozwolić.

Link to comment
Posted
7 godzin temu, Kerosine napisał:

Jedno z drugim nie musi - wbrew pozorom - stać w sprzeczności, aseksualność nie jest automatycznie równoznaczna ze wstrętem do seksu [choć oczywiście może się wiązać również z nim] :wink2: 

Wiem o tym, ale mimo wszystko wydaje mi się to być dziwne. To trochę tak jakby nie czuć słodkiego smaku, ale opychać się słodyczami. Niby można, tylko po co? Owszem, z grzeczności zjeść czekoladkę, jak ktoś cię częstuje, ale samemu kupować bombonierki i je zjadać? Z opisu @t4ki, choć oszczędnego, odnoszę wrażenie, że jego dziewczyna jednak jakiś pociąg seksualny posiada. Może nieduży, ale jednak. Inaczej nie byłaby w ich relacji tak... hm, aktywna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up