Jump to content

Kocham innego


Death

Recommended Posts

Hej jestem tu nowa zacznę od początku. Mam 24 lata mam synka 4 lata. Jestem z facetem ojcem dziecka 6 lat nie mamy ślubu najgorsze jest to że przestałam go kochać. Każde jego zbliżenie czy przytulnie nie jest takie jak kiedyś, czuję do niego obrzydzenie . On ciągle w pracy. Różnie między nami było czasem zdarzyło się że po pijaku mnie uderzył, kłótnie czy imprezy do białego rana a ja sama w domu z dzieckiem. Czasem jedzilam i go szukałam czy odbierałam zalanego w trupa od jego rodziców. Ale ile to można znieść kiedyś czyli jakieś 2 lata temu coś we mnie pękło i spotkałam się z byłym opowiedziałam mu o tym. On zawsze mnie jakoś podnosił na duchu. No i po kilku spotkaniach coś we mnie pękło on mnie pocałował a ja poczułam motylki zreszto i on też. I tak to trwa do dziś. Ja już nie mam siły męczyć się z alkoholikiem który już miał milion szans i te bajki że przestanie pić. Czuję się jak jakiś robot zrób to i to, jechać nie mogę bo jadę go zdradzać, do pracy nie ciągle tłumaczenia a on może zniknąć na całą noc. Powoli mam już dość wszystkiego. Niech mi ktoś coś poradzi co w tym przypadku zrobić ? 

Wiem on się nie zmieni bo wyprowadził się kiedyś na jakiś czas prosił o ostatnią szansę że nie będzie pił, ale nic się nie zmieniło.

A mój były zawsze było to coś co mnie do niego przyciągało. Znam go już 8 lat. Kiedyś ja jako 16 lat on 19 lat. Młody wiek, inne myślenie może dlatego nam nie wyszło.

Link to post
yiliyane

Odejdź od alkoholika. Już raz pojawiła się przemoc domowa, pojawi się kolejny raz. Nie chcę jednak przez to powiedzieć, że masz rzucić się byłemu w ramiona. Jest "byłym" nie bez powodu. Pamiętaj, że fakt, że były wysłuchał Twoich problemów i namiętnie Cię pocałował, nie oznacza, że ma w planach założenie z Tobą rodziny. Może ma ochotę na romans, może sam nie wie czego chce i "co z tego wyjdzie, to wyjdzie". Najlepiej byłoby szczerze z nim porozmawiać. Wiem, że to może zniszczyć namiętność, ale zawsze jest lepiej wiedzieć na czym się stoi. Oczywiście na tym etapie on Ci się nie oświadczy ani nie da wyrazów dozgonnej miłości, ale warto byłoby się dowiedzieć jakie są jego intencje - czy zależy mu na romansie, czy chęć zacieśnienia więzi wynika z rzeczywistego zainteresowania Tobą, a nie Twoją fizycznością, i czy widziałby siebie w roli Twojego stałego partnera/męża i ojczyma (a przynajmniej dobrego wujka) dla Twojego dziecka. 

Link to post

Z byłym kiedyś dużo nas nie łączyło to bardziej wydaje mi się przyjaźń była. Potem poznałam Ł urwałam na jakiś czas kontakt z M. I miałam problem z wyborem wydawało mi się wtedy im starszy chłopak bardziej doświadczony miał pracę kierowałam się wyrwaniem z domu bo tu nigdy wesoło nie miałam ( ojciec alkoholik ciągle coś mu nie pasowało) myślę że wtedy to mną kierowało.   Teraz nic do niego nie czuję wolę gdy nie ma go w domu. M jakiś czas temu był w związku ja jak się dowiedziałam myślałam że mnie szlag trafi. I nie wiem co się między nimi stało myślę że dowiedziała się albo zorientowała bo on bardziej mną był zainteresowany niż nią. 

Myślę że on bardziej zainteresowany jest związkiem. Rozmawialiśmy o wspólnym mieszkaniu czy dzieciach.

I nie wiem trwać w nieszczęśliwym związku z osobą która ma nas gdzieś. Czy ułożyć sobie życie na nowo.

Link to post
Gloria

Zadaj sobie pytanie, ile czasu możesz tak wytrzymać i czy czujesz się szczęśliwa?

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Zielona.
 • Najnowsze posty

  • Gloria
   Morsowania jako takiego nie uprawiałem, ale zdarzył mi się epizod, że brałem zimne prysznice. Wzięło się to z tego, że wyczytałem o prozdrowotnych właściwościach takich kąpieli. Pamiętam, że codziennie rano brałem zimny prysznic... Na początek trwało to parę chwil, a później - w miarę upływu czasu - wydłużałem stanie w zimnie. Po pewnym czasie wytrzymywałem dosyć długo (jak na moje wyobrażenie!). Podobało mi się to. Niestety, po kilkunastu dniach zaczęła dobierać się do mnie choroba. I tak po czasie pomyślałem, że chyba za często brałem te zimne (a w zasadzie to lodowate) prysznice. Myślę, że zimny prysznic raz na 2 dni albo chociaż raz w tygodniu byłby wystarczający. Mimo wszystko przyznam, że lubię po ciepłej kąpieli spłukać się na koniec zimniejszą wodą... Do samego morsowania mnie nie ciągnie, bo przeraża mnie wizja zdjęcia z siebie ubrań w zimowej porze. Pewnie wszystko by się zmieniło, gdybym trochę więcej poczytał o tym, bo nawet jakbym chciał morsować to nie wiem, jakbym miał się za to zabrać, a nie chciałbym sobie zrobić krzywdy.
  • Kerosine
   ... maila z umową o pracę >.<
  • Kerosine
   @mw2, wyznacz jeszcze następną parę i wybierz dla niej tematy 
  • Kerosine
   Dla mnie zawsze największą zaletą for była możliwość z jednej strony oderwania się od swego "realnego" ja [choćby poprzez posługiwanie się nickiem zamiast prawdziwego imienia i nazwiska czy avatarem w miejsce zdjęcia], a z drugiej poniekąd bycia z innymi, ale jednak obok nich. Następca - pożal się borze - tej formy dyskusji, czyli Facebook i jego grupy umożliwiają istotnie poczucie bliższej więzi z naszymi rozmówcami i ogólnie w większym stopniu sprzyjają nawiązywaniu / utrzymywaniu bliskich znajomości, ale dla mnie to właśnie wada, ponieważ wcale nie głębokich relacji szukam / szukałam w internetach... przynajmniej nie w takim rozumieniu, które cechuje 99,99% osób. Aby w pełni zaspokoić swe społeczne [i nie tylko] potrzeby z powodzeniem wystarcza mi samo udzielanie się na forum; dawno już zauważyłam, że przy próbie przeniesienia zawartych za jego pośrednictwem znajomości na bardziej prywatny grunt szybko tracę nimi zainteresowanie [ostatecznie m. in. na powrót zbliżają mnie one do "prawdziwego" świata...]. Zdaję sobie jednak sprawę, że ze swym szczególnym podejściem do tematu jestem niczym prawdziwy jednorożec. Fora takie jak nasze, uzupełniłabym. Tematyczne wciąż potrafią cieszyć się zaskakującą [a może wcale nie?] popularnością... niestety także i tam zaczynają się coraz bardziej wkradać FB / Messenger, Skype'y i inne koszmarki, zwłaszcza na poziomie zarządzania stroną [które przy braku zgody na korzystanie z wyżej wymienionych może okazać się wręcz niemożliwe (!)].
  • Celt
   "Clickbait" - przez pierwsze odcinki zapowiada się ciekawie, i widać wtedy, że aspiruje do miana czegoś ambitniejszego i poruszającego ważne społecznie tematy, jednak koniec końców serial rozczarowuje i marnuje swój potencjał. Zwłaszcza ostatnie trzy odcinki. Fabuła jest zawiła i przekombinowana. Wątki i postacie drugoplanowe pojawiają się i znikają, nie są rozwijane tak, jak by mogły. Np. w pewnym momencie kluczowymi postaciami wydają się być Ben Park i Roshan Amiri, jednak w pewnym momencie twórcy zdają się o nich zapominać, gdy twórcy chcą zrobić kolejny zwrot akcji - i te postacie albo znikają, albo stają się zupełnie epizodyczne i nieistotne, stają się jedynie tłem. Serial wciąga m.in. właśnie tymi zwrotami akcji. Jednak z czasem wychodzi na to, że nie mieli dopracowanego pomysłu na to, ile czasu poświęcić fabule, a ile postaciom - i wychodzą płaskie postacie o motywacjach nie wiadomo skąd, a przynajmniej niektóre z postaci. A najbardziej rozczarowuje końcówka, która jest naprawdę mocno naciągana i wydaje się być wymyślona w ostatniej chwili i nie kleić się z tym, co widzieliśmy wcześniej. Twórcy chcieli zaskoczyć widzów rozwiązaniem, które by wszystkich zaskoczyło, jednak to rozwiązanie jest fabularnie dziurawe i wręcz niewiarygodne. Nie kupuję zachowania i motywacji tego, kto okazał się być sprawcą. Twórcy chcieli złapać za ogon naprawdę wiele srok, jednak tylko w kilku przypadkach im się to udało - i to nie wystarczyło, żeby efekt końcowy był satysfakcjonujący. Ten serial mógłby być czymś więcej - mógłby być bardziej zaangażowaną opowieścią o tym, co z ludźmi robią media społecznościowe, poruszającą przy tym temat np. rasizmu czy obwiniania ofiar (w tym tzw. kultury gwałtu), czym momentami nawet wydaje się być. Jednak z czasem zrobił się z tego zbyt typowy i schematyczny kryminał i dreszczowiec w jednym. Im dalej w odcinki, tym więcej absurdów i tym bardziej naciągane to wszystko. Widać tu inspirację Davidem Fincherem, jednak bez jego talentu i polotu. Tak że w sumie, pierwsze 5 odcinków to jak dla mnie 8/10, jednak ostatni odcinek to 3/10. Szósty i siódmy to jakieś 6/10.
 • Recent Status Updates

  • Anarchist

   Anarchist

   Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
   · 2 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
   · 2 replies
  • NYC

   NYC  »  Martusiaaaaaa92

   Odpisałam;)
   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Dziś tak bardziej...
   Zimowo. O.
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Anarchist
   Anarchist
   6
  2. 2
   yiliyane
   yiliyane
   3
  3. 3
   Kerosine
   Kerosine
   2
  4. 4
   Highline
   Highline
   1
  5. 5
   mw2
   mw2
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  20 posts
  Jolkaa
  Jolkaa
  17 posts
  Anarchist
  Anarchist
  15 posts
  Monalissa
  Monalissa
  15 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  kacper2001
  kacper2001
  2 posts
  beata111
  beata111
  1 post
  glowacz
  glowacz
  1 post
  mw2
  mw2
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  39 posts
  Anarchist
  Anarchist
  36 posts
  yiliyane
  yiliyane
  25 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  828 posts
  yiliyane
  yiliyane
  704 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  639 posts
×
×
 • Create New...