zakochałem się w kuzyncę i jak ją poderwać

Recommended Posts

Posted

No to od kilku lat podoba mi się moja kuzynka, ogólnie niezła dupa i w moim wieku więc nic dziwnego, że mnie pociąga. A sprawa wygląda tak że zawsze jak u mnie jest a jest rzadko gdyż mieszka dosyć daleko i zawsze jak u nas jest to staram się by ją jakoś poderwać (jakoś przechodząc obok staram się ocierać o nią itp). Kiedyś nawet jak spaliśmy w jednym pokoju to położyłem rękę na jej tyłku jednak do niczego więcej nie doszło a ona nawet się nie obudziła i wracając to jak mogę jakoś ją poderwać czy coś lub jak jej powiedzieć że mnie kręci jak mikrofalówka? albo czy po prostu nie warto nic robić chociaż ta opcja jest dla mnie dosyć bolesna a i wiele razy podczas zabaw w łaskotanie czy coś kładła się na mnie lub siadała mi na ręce bez powodu to może ona też coś do mnie czuje...

Posted

Najpierw może spróbuj dojrzeć w niej człowieka, a nie obiekt seksualny, a dopiero potem zabieraj się za podrywanie...

20 minut temu, dsfsdgsg napisał:

Kiedyś nawet jak spaliśmy w jednym pokoju to położyłem rękę na jej tyłku jednak do niczego więcej nie doszło a ona nawet się nie obudziła (...)

To już pod molestowanie podchodzi.

Posted
15 minut temu, yiliyane napisał:

Najpierw może spróbuj dojrzeć w niej człowieka, a nie obiekt seksualny, a dopiero potem zabieraj się za podrywanie...

Nom, podbijam :shifty:

Shady-Lane90
Posted
O 3.08.2021 at 19:54, dsfsdgsg napisał:

No to od kilku lat podoba mi się moja kuzynka, ogólnie niezła dupa 

Shame. Kobieta to nie obiekt seksualny, by oceniać ją wg takich kategorii.

zawsze jak u nas jest to staram się by ją jakoś poderwać (jakoś przechodząc obok staram się ocierać o nią itp).

Kiedyś nawet jak spaliśmy w jednym pokoju to położyłem rękę na jej tyłku

Shame, shame, shame. 

Przyznam szczerze, że poza wyglądem raczej mało Cię w niej kręci. Nie wspomniałeś o żadnej cesze charakteru, za którą byś ją cenił. Jeżeli patrzysz na nią przez pryzmat panienki do zaliczenia, to naprawdę sobie odpuść, bo wychodzisz na niedojrzałego szczeniaka.

Martusiaaaaaa92
Posted

Ty się w niej nie zakochałeś, Ty ją po prostu pożądasz i nic więcej. Nie piszesz o niej jak o obiekcie miłości, tylko jak o obiekcie wyłącznie seksualnym.

Posted

Zgłaszajcie spam, przecież to jakiś niewyżyty dawid pisze.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online

• There are no registered users currently online
  • Tematy

• Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 1 reply
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      sgt.manson
      sgt.manson
      1
  • Create New...
Please Sign In or Sign Up