Jump to content

Ciąża czy tylko powrót choroby

mandarynki

Recommended Posts

mandarynki

Panikuję przez to bardzo i prosiłabym o potwierdzenie kogoś kto myśli bardziej chłodno teraz niż ja. Otóż w Sylwestra spałam u mojego chłopaka i nieco poniosły nas emocje i parę razy otarł się nagi o okolice moich pośladków i górnych ud, dosłownie chwilkę, jest pewny że nie wydostał się preejakulat a tym bardziej nie sperma, był zupełnie suchy. Ani na jego ciele ani na lozku czy pościeli nie było żadnej jego wydzieliny. Ja byłam w bieliźnie cały czas. Był to przełom dni niepłodnych i płodnych, okresy mam dosyć regularne teraz powinien się pojawić za 10/9 dni. Mimo tego obawiam się że mogło dojść do zapłodnienia, 3 i 4 stycznia w dni płodne miałam wydzielinę z pochwy zabarwiona delikatnie na brązowo, nie było to typowe plamienie. Bardzo silnie reaguje na sytuację na stresowe i to obajwia się u mnie właśnie bólami brzucha, mdłościami- nie pojawiają się rano przed jedzeniem czy tuż po nim, zawrotami głowy i uczuciem gorąca, poceniem się. Istnieje też duże prawdopodobieństwo że to nawrót helicobactera z którym zmagałam się już dwa razy- ostatnio 3 lata temu. Boli mnie podbrzusze, jelita, żołądek po ok 30 min od zjedzenia, mdli mnie czasem, mam uczucie pełności. Objawy te są mi doskonale znane, jak pisałam wyżej to byłby trzeci raz, kiedy helicobacter dałby o sobie znać. Samo to bardzo mnie stresuje bo poprzednio naprawdę ciężko było mi wrócić do zdrowia i zacząć jeść. Wiem jak to nieracjonalnie brzmi i staram się myśleć że to nie może być ciąża bo plemniki nie fruwają i że to prawdopodobnie kolejne przebudzenie się bakterii w moim brzuchu plus stres związany z tym oraz innymi sytuacjami w moim życiu. Cały czas z tyłu głowy jednak obawiam się że to ciąża, aczkolwiek tydzień to chyba zbyt wcześnie na takie objawy, zwłaszcza że moje bóle zaczęły się niemal od razu po Nowym Roku. Mój chłopak bardzo mnie wspiera, jest pewny że to nie jest ciąża, tak samo jak moja przyjaciółka której opowiedziałam całą sytuację jednak z tyłu głowy cały czas mam natrętne myśli o ciąży. Natręctwo myśli to także problem z którym się zmagam i nasilają one moje objawy takie jak mdłości czy ból brzucha.

Shady-Lane90

1. Wykonaj za jakiś czas test ciążowy, jeżeli nie dostaniesz miesiączki.

2. Zgłoś się do lekarza ze swoimi objawami.

3. Nikt z nas tutaj nie jest lekarzem.

4. Nie ma za co.

;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Maggie
    • Martusiaaaaaa92
      Od niedawna jestem zafascynowana Camille Alexander. Natrafiłam na nią oglądając projekt Natural Beauty Bena Hoppera, Camille wystąpiła tam jako jedna z wielu modelek, ale szczególnie przykuła mą uwagę. Podziwiam Camille za odwagę w prezentowaniu naturalności swojego ciała. Parę lat temu był czas, że sama miałam owłosione pachy, potem wróciłam do ich golenia, ale szanuję że Camille wbrew schematom nie wstydzi się tego pokazać. W internecie jest więcej jej zdjęć różnych autorów (tu na przykład jej profil na PurplePort) na wielu z nich wzrok przykuwa właśnie jej naturalne owłosienie, a na innych równie ciekawa piegowata twarz. I ma też u mnie plus za kolczyk w sutku. Choć sama jestem fanką piercingu, to nie wiem czy kiedyś się odważę na kolczyk w sutku, tym większy szacun ma u mnie
    • Marian78
      Jest finał tej opowieści: ona jest amebą umysłową  ufffff 
    • Shady-Lane90
      Daj znać czy zadziałało! ;D 
    • Kalafior_Grozy
      A więc wyznaczam Panią Olę @dannonka Pytania są 2 posty wyżej
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Myślę, że ten podcast też Cię zainteresuje.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

· 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...

· 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak poniedziałkowo, choć podobno czwartek
      · 1 reply