Jump to content

Trochę zagadka - jak zinterpretować słowa dziewczyny?

Marian78

Recommended Posts

Cześć, mam mały problem nie wiem jak zinterpretować słowa dziewczyny. To ona inicjowała spotkania, kontakt. Dwa tygodnie temu Powiedziałem jej ze mi sie podoba, a ona po tygodniu na to „A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?

• yiliyane changed the title to Trochę zagadka - jak zinterpretować słowa dziewczyny?

Możliwe, że ona szukała tylko kolegi/przyjaciela, a nie chłopaka. Czy dawała Ci wcześniej jakieś znaki, że jest zainteresowana nie jakąś tam relacją z Tobą, tylko konkretnie relacją damsko-męską? Tak czy inaczej, jeżeli cytujesz dokładnie jej słowa, a nie parafrazujesz, to nie wygląda mi ona na zbyt kulturalną osobę. Nawet jeżeli przestraszyła się zbyt szybkiego zaangażowania z Twojej strony, mogła grzeczniej przekazać swoją odmowę. Nie wiem jak długo i jak dobrze się znacie, i w jakim stopniu Ci na niej naprawdę zależy (a nie że tylko podoba Ci się fizycznie), ale powątpiewam w sens ciągnięcia takiej relacji - jej sposób traktowania drugiego człowieka nie wróży nic dobrego na przyszłość.

JanekOdRazu

Prawdopodobnie chciała z Ciebie zrobić tzw. orbitera, czyli gościa, który dostarcza jej rozrywki, kiedy jej facet nie ma czasu. Moja rada: olej ją.

Może też sprawdzać, czy będziesz za nią gonić jak piesek, czy jednak masz swoje życie i tak bardzo Ci nie zależy. W pierwszej sytuacji wyjdziesz na słabego faceta i dołączysz do grona "przyjaciół". Jeśli jednak powiesz okej i przestaniesz się nią interesować, wyjdziesz na wartościowego i może znowu sama się do Ciebie odezwie.

Tak czy inaczej, nigdy nie goń za kobietą, bo źle na tym wyjdziesz :wink2:

Gloria
O 29.12.2020 at 23:03, Marian78 napisał:

„A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?

Może test. Może nie. Wygląda jak jakaś gierka. Próba manipulacji z jej strony ("skoro tak się zachowujesz w stosunku do mnie, to ja będę się w stosunku do Ciebie tak zachowywać")...

Neosha

Powiem szczerze, że nawet mi jako kobiecie, trudno rozszyfrować jej zachowanie. Nigdy nie lubiłam takich gierek i na Twoim miejscu zapytałabym się wprost co oznaczają jej słowa. Czy chce kontynuować znajomość, na jakiej stopie Was widzi itd. Takie śmieszne domysły wszystko psują. Nie bój się zapytać otwarcie co dziewczyna ma na myśli wypowiadając tamte słowa.
Powodzenia.

Marian78

A napisze Wam jak to się zaczęło, poznaliśmy jakiś rok temu, trochę jej pomagałem przy pracach w domu, koszenie trawnika jakieś nasadzenia. Widywaliśmy się rzadko. Ona jeździła dużo do rodziców pandemia te sprawy. Az pewnego sierpniowego dnia zadzwoniła żebym przyjechał. A tu w drzwiach wita mnie jej mam słowami "a to ten słynny Marian" imię zmienione. Jeszcze tego samego dnia umówiła nas na wspólne zakupy z jej mamą. Oczywiście na zakupach z jej mama byłem sam mam przeprowadziła obszerny wywiad. Od tamtej pory z jej strony był bardzo intensywny kontakt, bardzo dużo spotkań, pisanie do 1 w nocy na komunikatorze. Chyba 10 grudnia w rozmowie telefonicznej padło z jej ust pierwsze "my", a już w niedziele na komunikatorze zaczęła zadawać dziwne pytania, trochę mnie podeszła i się, że tak powiem wysypałem i powiedzieli jej ze mi się podoba.

JanekOdRazu

@Marian78 Wedle twojej historii wygląda to tak, jakby sobie szukała męża i na końcu się wystraszyła. Ale i tak wydaje się to dziwne, więc albo nie mówisz wszystkiego, albo z tą twoją kobietą jest coś nie tak.

Gloria

Trudno z tego coś wywnioskować, bo wygląda na to, że nagle coś się zmieniło w jej zachowaniu albo oczekiwała innej odpowiedzi... (może chciała usłyszeć: kocham Cię?) Też ciekawe, że zaczęła się zwracać per "my"... Najlepiej, jak zostało już wcześniej wspomniane, po prostu spytać się jej (prost z mostu): "o co Ci chodzi?" Tak to od razu będziesz wiedział, na czym stoisz, a nie zastanawiał się, co się stało, co nie tak zrobiłeś, o co chodzi itp...

Marian78
13 godzin temu, Gloria napisał:

Trudno z tego coś wywnioskować, bo wygląda na to, że nagle coś się zmieniło w jej zachowaniu albo oczekiwała innej odpowiedzi... (może chciała usłyszeć: kocham Cię?) Też ciekawe, że zaczęła się zwracać per "my"... Najlepiej, jak zostało już wcześniej wspomniane, po prostu spytać się jej (prost z mostu): "o co Ci chodzi?" Tak to od razu będziesz wiedział, na czym stoisz, a nie zastanawiał się, co się stało, co nie tak zrobiłeś, o co chodzi itp...

Też mam takie odczucia, że chciała to usłyszeć. Teraz błaga byśmy nie wracali to tego tematu, a to ze się nie będzie odzywać to pewnie kara :) no nic po żyjemy zobaczymy.

Marian78
Zadzwoniła dzisiaj, bo chciała mnie usłyszeć i poinformować ze w piątek wraca od mamy. Na sugestie z mojej strony o w/w temacie cytuje”błagam nie wracajmy już do tego”
Gloria

Hmmm... to teraz od Ciebie zależy, czy także nie będziesz wracał do tego i nie zwracał na to uwagi, czy może jednak postawisz jej to pytanie i niech odpowie, bo chcesz wiedzieć na czym stoisz. Takie domysły to nie na głowę faceta. Też pytanie, czy ten tekst na początku to ona napisała Ci gdzieś na komunikatorze internetowym, czy może np. powiedziała przez telefon. Jak to było napisane, to w sumie można to zignorować... może najpierw to napisała, a potem żałowała, że napisała? Trudno powiedzieć :P Też moim zdaniem powiedzenie "nie wracajmy do tego" to nic innego jak zamiatanie sprawy pod dywan.. Nie wiem, jak to teraz widzisz ze swojej strony?

Marian78
O 11.01.2021 at 23:48, Gloria napisał:

Hmmm... to teraz od Ciebie zależy, czy także nie będziesz wracał do tego i nie zwracał na to uwagi, czy może jednak postawisz jej to pytanie i niech odpowie, bo chcesz wiedzieć na czym stoisz. Takie domysły to nie na głowę faceta. Też pytanie, czy ten tekst na początku to ona napisała Ci gdzieś na komunikatorze internetowym, czy może np. powiedziała przez telefon. Jak to było napisane, to w sumie można to zignorować... może najpierw to napisała, a potem żałowała, że napisała? Trudno powiedzieć :P Też moim zdaniem powiedzenie "nie wracajmy do tego" to nic innego jak zamiatanie sprawy pod dywan.. Nie wiem, jak to teraz widzisz ze swojej strony?

A dzisiaj poczęstowała mnie takim tekstem
Ok, bliższa znajomość z Tobą jest dla mnie niewygodna bo uważam ze jezeli jest podobanie bez wzajemności to taki układ do niczego dobrego nie prowadzi i prZestan mnie atakować

yiliyane

Dziwna jest ta dziewczyna. Z jednej strony sama inicjuje kontakt i wysyła sygnały, że Cię lubi, a z drugiej strony mówi Ci wyraźnie, choć nie wprost, że jej się nie podobasz i że nie chce bliższej znajomości z Tobą. Dałabym sobie spokój z tą relacją, panna najwyraźniej sama nie wie czego chce i do tego nie potrafi kulturalnie się zachować.

• 2 weeks later...