Jump to content

Poszukuje głębokiej więzi


MateuszAtencjalny

Recommended Posts

MateuszAtencjalny
Posted

Cześć,

mój pierwszy post na tym forum. Przedstawię się: jestem Mateusz, pochodzę z Opolskiego i mam 21 lat. 

W życiu przeszedłem wiele scenariuszy: dobrych i złych ( więcej złych ). Introwertyk, który drogą prób i błędów wyuczył w sobie cechy ekstrawertyka.  Nie ukrywam, że jest to moja trzecia próba jeśli chodzi o szukanie w internecie kogoś wyjątkowego - żeńskiej energii. Szukam w internecie, bo w życiu trudno o kogoś godnego zaufania, a tutaj szansa wzrasta, bo szerszy dostęp. Odnoszę wrażenie, że jako grupa Słowian mamy chorą tendencje do braku więzi między ludźmi - moja opinia w tej kwestii.  

Desperatem nie jestem. Mam swoje kręgi znajomych, z którymi wspólnie poświęcamy się swoim zainteresowaniom: ćwiczenia na świeżym powietrzu, burzliwe dyskusje o religii, polityce, filozofii, itp. Z dziewczynami problemu też nie było, jednakże w ostatnim czasie nie ma takich, gdyż pewne delikwentki myślą, że mogą komuś wchodzić na głowę i obracać kota ogonem bez konsekwencji ( proszę się nie martwić, ten post nie powstał z tego powodu ). 

Jestem człowiekiem, który głęboko myśli o wielu rzeczach. Leży mi na sercu dobro naszego gatunku, a przede wszystkim dziedzictwo jakie każdy z nas może zostawić po sobie w prezencie dla przyszłych pokoleń. Jestem chamem kiedy trzeba ( nie owijam w bawełnę, gdy ktoś próbuje mi sprzedać kit ), jestem troskliwy kiedy trzeba ( czasami aż za bardzo czego bardzo nie lubię robić ). Potrafię słuchać i zrozumieć cudzy ból, bo sam sporo tego doświadczyłem i przezwyciężyłem swoje problemy - certified. Nie toleruje kłamców, więc lepiej jest powiedzieć gorzką prawdę, niż słodkie kłamstwo - to dobra rada dla każdego z nas. Nienawidzę gdy ktoś próbuje mnie wsadzić w sytuacje, które karmią cudze kompleksy, nie mam zamiaru być czyimś pionkiem dla żenującej gratyfikacji! Jestem otwarty i patrzę na świat ze zdystansowanej pozycji. Nie jestem sztywniakiem: lubię gry, anime, treści poważne i te mniej poważne, nerdów, rzeczy głupie, które bawią, jeśli masz jakieś zainteresowania inne od moich to liznę temat na próbę i być może mi się to spodoba.

Napiszę coś o moich słabych stronach. Sam byłem w życiu dla kogoś przyjacielem i nie wyszła mi ta rola najlepiej ostatnim razem - byłem młodszy i pewne koncepty mi przez głowę nie przeszły. Wiele się z tego nauczyłem: o samym sobie, o ludziach i o tym, że pewne rzeczy liczą się bardziej od innych. Czasami jestem zbyt surowy, robię się zły, gdy ktoś oczekuje pozytywnej zmiany na rzeczy, na które nie pracuje. Mogę być stone-cold przed dziewczynami, ale nauczyłem się rozluźniać sytuacje pod warunkiem, że mamy wspólne częstotliwości.

Moja inicjatywa jest bardzo prosta. Mam wielką chęć na jakąś solidną więź, która nie będzie wyłącznie oznaczać: "Cześć! Nara z-bara", jeśli dzieląca odległość będzie znacząca to nie jest problem, bo w przyszłości można się dogadać i zaplanować, oczywiście pierwiej trzeba zadbać o pielęgnowanie nowej relacji, żeby w ogóle to było możliwe bez większego dyskomfortu. I nic na siłę lub wbrew sobie!

Jeśli chcesz MĘSKIEJ energii to śmiało pisz tutaj o sobie wstępnie, a później zobaczymy...

 

Link to comment
Martusiaaaaaa92
Posted

Cześć! Jesteśmy - pozwalam sobie mówić w imieniu nie tylko swoim - zaszczyceni, że postanowiłeś ze swoimi problemami przyjść akurat na nasze forum. ;) Zainteresowania masz ciekawe, obyś nieraz nam o nich poopowiadał. Koleżanek tu szukasz, tak?

Link to comment
Posted

Witaj, rozgość się na forum i daj nam poznać przede wszystkim w dyskusjach / wypowiedziach na poszczególne tematy :wink2:

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted

Cześć :)

Baw się dobrze na Forum, udzielaj się, zapraszamy także na czat ;)

Link to comment
WszyscyZginiemy
Posted

Cześć! Zapraszamy ogólnie do udzielania się, a ja jeszcze dodatkowo zachęcam do ożywiania istniejących i tworzenia nowych tematów o anime. :wink:

Link to comment
MateuszAtencjalny
Posted
15 godzin temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Cześć! Jesteśmy - pozwalam sobie mówić w imieniu nie tylko swoim - zaszczyceni, że postanowiłeś ze swoimi problemami przyjść akurat na nasze forum. ;) Zainteresowania masz ciekawe, obyś nieraz nam o nich poopowiadał. Koleżanek tu szukasz, tak?

Koleżanek/przyjaciółek jakkolwiek i ktokolwiek chce to nazywać. Przedwcześnie przechodzę kryzys wieku średniego w sferze męskiej. Moje towarzystwo jest bardzo osiadłe i mi to nie pasuje. Jedyny powiew świeżości oraz ulgi jaki można dostać to podczas wspólnych ćwiczeń z tymi samymi osobami, ale na tym się to wszystko kończy. Zwyczajnie facet chętnie się angażuje ze swoimi w zainteresowaniach i każdy z nas idzie w swoją stronę, bo życie jest krótkie, a czasu na produktywne rzeczy mało.

Link to comment
Posted

Hejka. :witaj2:

O 19.12.2020 at 01:20, MateuszAtencjalny napisał:

Odnoszę wrażenie, że jako grupa Słowian mamy chorą tendencje do braku więzi między ludźmi - moja opinia w tej kwestii.  

Co to dokładnie oznacza? Ja myślę, że relację są po prostu słabej jakości bo jakie czasy takie wszystko. Wszyscy się gdzieś spieszą tylko sami nie wiedzą właściwie gdzie. Więzi są bo człowiek w pojedynkę rzadko kiedy jest w stanie normalnie funkcjonować jako stworzenie stadne. 

Chcesz to pisz na pw bo męża szukam :pisze: 

Link to comment
Posted

Cześć.

Może wypowiesz się w adekwatnym temacie, co myślisz np. o filmach Miyazaki'ego i studia Ghibli i podobnych filmach?

@michaelowax3: Z kolei ja szukam żony. Tzn. jeszcze nie żony, ale ogólnie drugiej połówki, niezależnie jaki formalny status związku miałoby to oznaczać.

Link to comment
Posted

@MateuszAtencjalny Też jestem tu nowy, ale powiem Ci cześć :smile:

A poza tym dodam jeszcze coś. Chłopie, masz 21 lat. Nie szukaj sobie na siłę kobiety, bo jedyne co znajdziesz, to problemy. Tym bardziej w internecie.

Zajmij się swoim życiem, doprowadź się do porządku, a gdzieś po drodze na pewno trafi się odpowiednia. Tym bardziej, jeśli masz tyle zainteresowań.

Póki co brzmi to trochę tak, jakby ci było źle ze sobą i szukasz pocieszenia w ramionach jakiejś panny. To najgorszy powód, żeby szukać kobiety :wink2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Celt
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up