Jump to content

NYC (IV)

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

1 member has voted

1. 1. Ogólna ocena użytkownika

• 10
      1
    • 9
      0
    • 8
      0
    • 7
      0
    • 6
      0
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie mam zdania
      0

Recommended Posts

1. Wracasz do domu z zakupów, ściągasz maseczkę i nagle okazuje się, że... połowa Twojej twarzy spod maseczki jest niewidzialna! Co robisz?

2. Gdybyś mogła wybrać jeden gatunek zwierzęcia, z którym mogłabyś się porozumiewać, jakie zwierzę by to było?

3. Pięciu ulubionych autorów książek.

4. Morze czy góry?

5. Czy masz jakiś konkretny rok swojego życia, który najlepiej wspominasz?

6. Jak oceniłabyś swój stosunek do świata? Pozytywny, negatywny, neutralny?

7. Masz nagle możliwość zmiany w sobie jednej rzeczy, może być cecha zewnętrzna, ale również i charakter. Co wybierasz?

8. Dostajesz nagle wielki zastrzyk gotówki, ale możesz go wykorzystać tylko przez rok i tylko na podróż do pięciu wybranych miejsc. Co byś wybrała?

9. Jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym markiem?

10. Jaki smak dżemu najbardziej lubisz?

6 godzin temu, Aśika napisał:

1. Wracasz do domu z zakupów, ściągasz maseczkę i nagle okazuje się, że... połowa Twojej twarzy spod maseczki jest niewidzialna! Co robisz?

2. Gdybyś mogła wybrać jeden gatunek zwierzęcia, z którym mogłabyś się porozumiewać, jakie zwierzę by to było?

3. Pięciu ulubionych autorów książek.

4. Morze czy góry?

5. Czy masz jakiś konkretny rok swojego życia, który najlepiej wspominasz?

6. Jak oceniłabyś swój stosunek do świata? Pozytywny, negatywny, neutralny?

7. Masz nagle możliwość zmiany w sobie jednej rzeczy, może być cecha zewnętrzna, ale również i charakter. Co wybierasz?

8. Dostajesz nagle wielki zastrzyk gotówki, ale możesz go wykorzystać tylko przez rok i tylko na podróż do pięciu wybranych miejsc. Co byś wybrała?

9. Jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym markiem?

10. Jaki smak dżemu najbardziej lubisz?

1. Zakładam maseczkę znowu i zdejmuje ją licząc, że twarz zrobi się znowu widzialna:lol:.

2. Kitku! 

3. Leon J. Wiśniewski, Jodi Picoult, Stephen King, Bolesław Prus i ostatnio poznana przeze mnie Karolina Benedykta Baumann (autorka 2 książek, a 3 pisze). Wymienilabym więcej, ale miało być 5;).

4. Jak wakacje mają być aktywne to góry, jak leniwe to morze:D.

5. Chyba 2018

6. Od kilku lat pozytywny.

7. Chyba chciałabym być bardziej zdecydowaną osobą.

8. Nowy Jork, Rzym, Moskwa, Praga, Islandia - tych miejsc jest oczywiście więcej, ale miało być 5:D.

9. Raczej nocnym Markiem;).

10. Malinowo-czekoladowy<3

5 godzin temu, Vertigos napisał:

Czemu NYC a nie LA? 

Ponieważ kilka lat temu zaczęłam się interesować wysokimi obiektami, a w NY jest dużo wieżowców. Poza tym NY poza wieżowcami jest bardzo ciekawym miastem.

20 godzin temu, NYC napisał:

jest bardzo ciekawym miastem

Załóżmy, że całe swoje życie spędziłem pod kamieniem i najciekawszym miastem o jakim dotąd słyszałem jest Radom albo Kraśnik. Powiedz mi co takiego ciekawego jest w tym Nowym Jorku i w którym powiecie leży 

1. Czym się obecnie zajmujesz w życiu? Jeśli dobrze pamiętam / kojarzę skończyłaś fizjoterapię - pracujesz w swoim zawodzie? Jak oceniasz decyzję o wyborze takiego a nie innego kierunku studiów z perspektywy jego absolwentki?

2. Twoje zainteresowanie tematami związanymi ze śmiercią i sprawami grobowymi jest wciąż równie żywe? :rolleyes:

Kalafior_Grozy

1. Załóżmy, że przychodzi do Ciebie taki gość w płaszczu i mówi: "Przeniosę Cię teraz w uniwersum wybranej przez Ciebie gry komputerowej". Jaka to będzie gra?

2. Co sądzisz o Strajku Kobiet? Ich postulatach, przebiegu i ewentualnych konsekwencjach?

3. Według Ciebie świat staje się coraz lepszym czy coraz gorszym miejscem?

4. Jakiej potrawy za żadne skarby świata byś nie zjadła i dlaczego?

5. Dlaczego kura przeszła na drugą stronę drogi? :D

Jeśli któreś pytanie zechcesz pominąć to śmiało ;) Najwyżej zadam później jakieś inne by się cyferki zgadzały ;)

3. Co Ci się obecnie najbardziej podoba na forum, a co jest według Ciebie nie do końca takie jak być powinno? Jakie zmiany widziałabyś chętnie w tym miejscu?

@Vertigos

NY leży w Ameryce Północnej w stanie Nowy Jork w USA. Ciekawe obiekty do zobaczenia w NY to: Central Park, statua Wolności, drapacze chmur, times square, wiele zabytkowych kamienic, kościołów. W ogóle fascynuje mnie cały Nowy Jork! 

@Kerosine

1. Obecnie pracuję jako fizjoterapeuta, skończyłam 5 letnie studia, dwustopniowe. Swoj wybór zawodu oceniam bardzo dobrze - moim marzeniem była praca w zawodzie medycznym i obecnie robię to, co chcę robić;). 

2. Moje zainteresowanie tematami okołogrobowymi jest wciąż obecne. Byc może obecnie nie wczytuję się namiętnie w tą tematykę, jednak nadal smierć to dla mnie niezwykle ciekawe zjawisko.

3. Na forum bardzo podobają mi się konkursy zachęcające do aktywności np. konkurs 10 tematów. Z rzeczy przeszkadzających mi na forum to wymienię: zbyt wolne tempo dodawania tekstu na czacie, czasami musze kilka razy klinknać wyslij i niestety brz skutku, strasznie spowalnia mi to rozmowę. Przeszkadza mi rowniez to, że zakryte są posty zbanowanych userów. Przy czytaniu starych postów można stracić kontekst dyskusji przez to. O tych postach rozmawiałam też z jednym adminem i w sumie doszlismy do porozumienia. 

@Kalafior_Grozy

1. Najpierw pomyślałabym o Gothic I lub Gothic II, jednak zniechęca mnie ilość niebezpiecznych i brzydkich stworów, więc wybrałabym the Sims 3 lub Sims 4. Fajnie byłoby popróbować spać w trumnie w tym dodatku z Wampirami, czy pić dziwne eliksiry odmladzajace;D.

2. Nie popieram strajku kobiet - uważam, że decyzja TK wcale nie miała na celu pokazanie jak bardzo prolife jest PiS. Chodziło o prowokacyjne skłócenie społeczeństwa. Nie popieram strajku kobiet, bo powodem poestania strajku było walka o legalna aborcję na zyczenie. Wyrok TK to tylko zapalnik, by przeciw temu zaprotestowac i potem otwarcie zażadac aborcji na zyczenie. Rozumiem jednak, że wiele kobiet poszło tam z antypatii do PiSu i ze strachu, że nie otrzymają pomocy od państwa w przypadku ciazy patologicznej. Uwazam, ze sam zakaz aborcji nie jest tak naprawdę pomocny, ogólnie należaloby wprowadzic odpowiednia pomoc kobietom w trudnych ciążach, tak by nie wybierały aborcji z własnej woli. Także uważam, że aborcja nie jest rozwiazaniem, bo nawet jeśli kobieta usunie niechcianą/ patologiczną ciąże to i tak jest z tym sama oraz żyje ze stygmatem aborterki - kobiety po aborcjach nie mają wsparcia i również cierpią same, mimo że pozbyły się "problemu" niechcianej ciąży. 

3. Myslę, ze z zewnatrz świad wydaje się gorszy, jednak ja wolę patrzec optymistycznie i szukać dobra w ludziach mino wszystko, bo to że widzi się tylko zło, strasznie dołuje...

4. Oczu krowy, jakichs żoładków kaczek itp. Robali...Fuuuj. Pewnie cos jeszcze by się znalazło.

5. Bo były tam ciekawsze rzeczy do zobaczenia;D.

Dziękujemy @NYC i wszystkim pozostałym uczestnikom za udział w zabawie =) Minął tydzień, pora zatem zamknąć temat.

• Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Wulf
      Tak i nie.  W przypadku kotki tak. Nazywa się "Myszka", więc i kwestia zdrobnienia jest już załatwiona.  Inna sprawa, że początkowo - na skutek błędu weterynarza - nazywała się Loki.  W przypadku kocura (Lucyfer), to nijak się nie sprawdza. Przeważnie wychodzi "Rudy", albo "Ej".   To akurat całkiem normalne.
    • Shady-Lane90
      @Martusiaaaaaa92, kochana moja, bardzo Ci dziękuję za nominację. Odpowiedziałam w temacie numer 1 (chociaż sama z siebie nigdy nie udzieliłabym w nim odpowiedzi!). ;* Ze swojej strony zapraszam do zabawy @Kalafior_Grozy.  Wybrałam dla Ciebie poniższe tematy lub/i  
    • Shady-Lane90
      Ktoś swego czasu nauczył mnie odbierać cechy mojego wyglądu, które uznawałam za wady, jako zalety. Wymienię teraz trzy rzeczy, które w sobie polubiłam dzięki tej osobie: - kolor oczu - mam zielone oczy, należę więc do wąskiego grona społeczeństwa, które może się takowym kolorem pochwalić; - pełne usta; - dołki w policzkach - pojawiają się, kiedy się uśmiecham. Lubię także swoje dłonie i migdałowaty kształt paznokci. Dodam jeszcze głos. Chociaż wiem, że nie jest to cecha wyglądu. Przez wiele lat nie lubiłam swojego głosu, ale usłyszałam na jego temat tyle komplementów, że moja niechęć do niego przerodziła się w sympatię. 
    • Martusiaaaaaa92
      @michaelowax3, dziękuję za odbicie piłeczki do mnie Nominuję @Shady-Lane90.  
    • Martusiaaaaaa92
      Tak, zaczyna mi się wtedy plątać mowa i pocę się. Podobno też (podobno, bo przeglądanie się w lustrze to ostatnia rzecz o jakiej wtedy myślę) robię się czerwona na twarzy.
  • Recent Status Updates

• Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      Kalafior_Grozy
      Kalafior_Grozy
      3
    3. 3
      Shady-Lane90