Jump to content

Vertigos

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

1 member has voted

1. 1. Ogólna ocena użytkownika

• 10
      0
    • 9
      0
    • 8
      0
    • 7
      1
    • 6
      0
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie mam zdania
      0

Recommended Posts

WszyscyZginiemy

1. Gdybyś miał być przeniesiony do jakiegoś growego uniwersum, swojego wyboru, aby spędzić tam resztę życia - jakie by to było? Dlaczego?

2. Ulubiona herbata?

3. Jakie są Twoje guilty pleasures?

yiliyane

1. Jakiej dyscypliny sportowej chciałbyś spróbować?
2. Odbijam piłeczkę, na jakiej planecie gwiezdnowojennej chciałbyś wylądować? :D
3. Republika vs. Imperium?
4. Grałeś w jakieś gry z Gwiezdnych wojen?

Miało być jeszcze piąte pytanie o herbatę, ale @WszyscyZginiemy mnie ubiegła :( 

1. Jakiego wyznania jesteś?

2. Na jakie tematy nie lubisz rozmawiać? 

3. Czego nie lubisz robić?

4. Jaka jest historia twojego hobby? 

5. Ulubiony alkohol i dlaczego ten?

Vertigos
21 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

1. Gdybyś miał być przeniesiony do jakiegoś growego uniwersum, swojego wyboru, aby spędzić tam resztę życia - jakie by to było? Dlaczego?

Nie chciałbym opuszczać "swojego uniwersum" tak forever
Lubię uniwersum Fallouta, ale zdecydowanie nie jest to miejsce do życia na dłużej :D Gdyby premiera Cyberpunka 2077 odbyła się tak jak planowano, to mógłbym Ci odpowiedzieć, że pewnie świat C77 ale w ciemno powiedzieć tego nie mogę (wiem, że bazuje na planszowym rpg, ale nie było mi dane mieć z tym kontaktu [jeszcze])

Może Bioshock i życie w podwodnym Rapture, albo w chmurach w Columbii? 

Albo Assassin's Creedy - mógłbym sobie żyć normalnie, a od czasu do czasu wskoczyć w jakiś ciekawy historyczny okres

2. Ulubiona herbata?

s_134232_12022019_img_2d_0001p.jpg.ad79d7788ac74246ae9872feefed3fc9.jpg

Ostatnio herbata z flaszowca

3. Jakie są Twoje guilty pleasures?

Filmowe: Chyba większość filmów ze Stallonem i Schwarzeneggerem z lat 80/90, na czele z Człowiekiem Demolką

Growe: Cywilizacja V-VI na easy

20 godzin temu, yiliyane napisał:

1. Jakiej dyscypliny sportowej chciałbyś spróbować?

Surfing, na wybrzeżach Australii

2. Odbijam piłeczkę, na jakiej planecie gwiezdnowojennej chciałbyś wylądować? :D

Na każdej prócz Hoth bo nie lubię wiecznego zimna.
Jedna? Wybrałbym albo Naboo - bo jest różnorodna, z miastami w stylu starożytnej Grecji/Rzymu, jedyny minus to że pod wodą żyją Gunganie

Albo Tatooine, bo jednak pustynne życie ma coś w sobie. Poza tym znajduje się tam kantyna. TA kantyna.

3. Republika vs. Imperium?

Jasne, że Imperium, mają lepsze stroje, fajniejsze statki, Dartha Vadera, gwiazdę śmierci... drugą gwiazdę śmierci... ups

4. Grałeś w jakieś gry z Gwiezdnych wojen?

Tak się składa, że EA w zeszłym roku wydało całkiem ciekawe Fallen Order, umiejscowione po Epizodzie III. 

Grałem też w oba Battlefronty - szybko nudzą

O dziwo nie grałem nigdy w KOTOR, może dlatego, że jak się zainteresowałem graniem i miałem sprzęt żeby grać to gry z 2003 były już nieco archaiczne. W dobie wszechobecnych remaków nieobraziłbym się gdyby zrobiono KOTOR 1 i 2 Remake

W Old Republic nie grałem bo MMO nigdy mnie nie jarało

19 godzin temu, NYC napisał:

1. Jakiego wyznania jesteś?

Polak-Katolik, jakto w tym pięknym, nadwiślańskim kraju przystało. A przynajmniej tak mam w papierach, w głowie może być co innego

2. Na jakie tematy nie lubisz rozmawiać? 

Powiedziałbym, ale nie lubię na ten temat rozmawiać ;x

3. Czego nie lubisz robić?

Zmywać. Na szczęście 2 miesiące temu kupiłem sobie zmywarkę więc jest ok

4. Jaka jest historia twojego hobby? 

Historia mojego zainteresowania grami sięga bodajże roku 2010 gdy kupiłem za zarobione pieniądze Xboxa 360. Bo chciałem sobie pograć w GTA IV. Ogólnie mało wcześniej grałem, miałem PC na którym chodziły kilkuletnie gry, a i tak najczęściej grałem w FIFĘ (06, crack arrr), oraz Vice City i później w SA (pamięta ktoś jeszcze tamto multi?). No ale chciałem w końcu zagrać w nowszą część, przez kiepską optymalizację na PC zbytnio się nie dało, więc wydałem te bodajże ~800zł. A potem zacząłem sprawdzać inne tytuły, RDR, FarCry3 później upgradeowałem komputer, jeszcze później doszło PS4 i tak to się ciągnie.

Historia zainteresowania filmami.... w sumie nie wiem, filmy były w moim życiu od zawsze, jak była brzydka pogoda, nie chciało mi się wychodzić to zostawałem w domu i oglądałem filmy. The End

5. Ulubiony alkohol i dlaczego ten?

Ja: Łycha z colą 
Znawcy & miłośnicy whisky: ale cola zabija smak whisky, tak nie można
Ja: ¯\_(ツ)_/¯

yiliyane
33 minut temu, Vertigos napisał:

W dobie wszechobecnych remaków nieobraziłbym się gdyby zrobiono KOTOR 1 i 2 Remake

O, to, to. Może nawet sama wydałabym swoje pieniążki na coś takiego :D Chociaż ja to ogólnie nie umiem grać w gry xD

Jeszcze jedno pytanie o Gwiezdne wojny mi przyszło do głowy xD

5. Oglądasz The Mandalorian? Jeżeli tak, to co sądzisz?

Vertigos
30 minut temu, yiliyane napisał:

5. Oglądasz The Mandalorian? Jeżeli tak, to co sądzisz?

The Mandalorian to jest coś czego zawsze chciałem od Star Wars - produkcja pokazującą losy rzezimieszka i brudny świat w stylu westernów ala Sergio Leone. 

Oczywiście nie jest to serial pozbawiony wad, z których największą jest schematyczność odcinków - zaczęła mnie nieco uwierać w 2. sezonie, a wygląda to mniej więcej tak:

• Szukam kogoś kto zna potrzebne mi informacje
  • Ok pomogę ci, ale wpierw sidequest
  • 30 minut misji pobocznej, w której wpierw wszystko idzie nie tak by jednak pod koniec udało się osiągnąć cel
  • Info, którego szukasz jest gdzieś indziej
  • Mando i baby Yoda odlatują w dalszą podróż

Nie mniej jestem na bieżąco z każdym odcinkiem i czekam na kolejne

1. Jakie pięć najważniejszych zmian wprowadziłbyś w naszym pięknym mieście?
2. Czy głosowałeś / planujesz zagłosować w Budżecie Obywatelskim? Jeśli tak - na jakie projekty / obszary działania?
3. Czy jesteś drugim wcieleniem jednego z forumowych Absolwentów? :wink2:

3 godziny temu, Kerosine napisał:

1. Jakie pięć najważniejszych zmian wprowadziłbyś w naszym pięknym mieście?

Wybacz, że nie będę podawał tu konkretnych rozwiązań, zamiast tego będę marudził :D

1. COŚ z korkami. Łódź pod tym względem jest jedym z najgorszych miast w Europie. 
Co konkretnie? Nie wiem, nie jestem urbanistą ;D Pewnie przebudowa tunel(ik)u w centrum by w jakimś stopniu pomogła (tak by sięgał za skrzyżowanie Marszałków, jak pierwotnie planowano).
Lepsze rozplanowanie tych słynnych, łódzkich remontów - w sensie ogarnięcie alternatywnych tras dla zamkniętych dróg. Remont Rydza-Śmigłego to żart

2. Parkingi, boże jak w tym mieście bardzo nie ma gdzie parkować i nie mówię tu o samym centrum bo to norma w każdym, większym mieście. Chodzi mi tu nawet o osiedla, na moim jest to walka na śmierć, życie i benzynę
I żeby nie było, absolutnie nie jestem za zabetonowaniem każdego placu zieleni. Wiem wiem, chcę mieć zielone ciastko i zjeść parkingowe ciasto

3. COŚ z demografią. Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno Łódź była 2 największym miastem w Polsce, teraz jest 3 i tylko patrzeć jak Wrocław ją przegoni. W jaki sposób mogłaby podnieść swoją atrakcyjność względem Warszawy (bo wiadomo, że najwięcej ludzi wyjeżdża właśnie tam)? Nie wiem, następny punkt ;D

4. Fajnie by było gdyby ta "Filmowa Łódź / Hollyłódź" stała się faktem, a nie tylko hasłem. Jasne, jest łódzka filmówka, ale wydaje mi się że przemysł filmowy nie jest tu zbyt mocny (albo tak mocny jakbym chciał)

5. Zatrudnienie kogoś kto zna się na zieleni - remonty owszem nastawione są w ostatnim czasie na zwiększenie ilości drzew, kwiatów i innych badylków, ale potem chyba mało kto interesuje się co się z tym dzieje. Albo sadzić rośliny, które są w stanie przetrwać w miejskiej dżungli, albo dbać o to co się wcześniej zasadziło. Inaczej będziemy mieć dużo pięknych, suchych kikutów przy drogach.

2. Czy głosowałeś / planujesz zagłosować w Budżecie Obywatelskim? Jeśli tak - na jakie projekty / obszary działania?

Przyznaję się, że dotychczas nie brałem w tym udziału, ale widzę że można głosować do 30.11 - zapoznam się z opcjami i zagłosuję. A co.

3. Czy jesteś drugim wcieleniem jednego z forumowych Absolwentów? :wink2:

To jest możliwe, bo w latach ~2009-2012 byłem na wielu różych forach :D

6. Ulubiona część GTA i dlaczego ta;)?

7. Co Cię zachęciło do udzielania się na forum?

8. Kogo tutaj najbardziej polubiłes i za co?

Kalafior_Grozy

1. Załóżmy, że są przedterminowe wybory. Na kogo głosujesz i dlaczego?

2. Co byś zmienił w Polsce? Wymień 5 rzeczy.

3. Masz jakiś wymarzony model samochodu? Jeśli tak, to dlaczego akurat ten?

4. Jest jakaś gra komputerowa, którą z premedytacją omijasz? Jeśli tak, to jaka i dlaczego?

5. Jacy są Twoim ulubieni muzyczni wykonawcy? Powiedzmy taki TOP 5.

6. Jakiej muzyki nie lubisz i dlaczego?

7. Możesz wybrać dowolny kraj do osiedlenia się. Jaki to będzie kraj i dlaczego ten?

8. Czego najbardziej w ludziach nie lubisz?

9. Subskrybujesz jakieś kanały na Youtube? Jeśli tak to jakie i dlaczego akurat te?

10. Dlaczego kura przeszła na drugą stronę drogi? :)

20 godzin temu, NYC napisał:

6. Ulubiona część GTA i dlaczego ta;)?

To szalenie trudne pytanie, bo każdą część lubiłem za co innego:

Vice City za klimat, uwielbiam tę atmosferę lat 80 tych ala Scarface i Miami Vice

San Andreas za olbrzymią (jak na tamten czas) i różnorodną mapę, plus ten prymitywny multi

GTA IV za fabułę, podobało mi się to dojrzalsze, mroczniejsze podejście Rockstara do serii

GTA V za olbrzymią (nawet po tych 7 latach) i różnorodną mapę, oraz dużą grywalność, zwłaszcza w trybie online - choć już obecnie w to nie gram

Jak widzisz ciężko mi wybrać tylko jedną, tę jedyną grę, może za 10 lat jak wyjdzie (w końcu) GTA VI: San Vice Cośtam  powiem Ci, że właśnie ta część bo będzie łączyła powyższe cechy. Who knows

7. Co Cię zachęciło do udzielania się na forum?

Początkowo ciekawość czy tego typu fora jeszcze żyją. Żyją więc jak mam chwilę wolnego czasu, z którym nie wiem co zrobić, szczególnie jak jestem na home office to zajrzę sobie tutaj ;)

8. Kogo tutaj najbardziej polubiłes i za co?

Mam pozytywne odczucia do wszystkich, którzy się tu w miarę regularnie wypowiadają. 

Za co? Nie podpadli mi niczym ;D

19 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

1. Załóżmy, że są przedterminowe wybory. Na kogo głosujesz i dlaczego?

I tutaj będzie droga eliminacji:

PiS nie bo to psychopaci.

PSL nie i tak zawsze ktoś na nich zagłosuje, więc będą w Sejmie

Konfederacja nie bo to psychopaci, szczęść boże, zawsze się trochę gwałci

Hołownia 2050 (a mógł 2077) nie, bo to światopoglądowo PiS-lite, tylko teraz robi się na "postępowego" bo tak akurat wieje wiatr

Zostaje mi KO albo Lewica.

Gdyby na czele Platformy dalej stał Tusk to bez wahania głosowałbym na KO. Ale obecnie politycy tej formacji kręcą się w kółko jak dzieci i sami nie wiedzą co ze sobą zrobić. Ogarnijcie się w końcu.

Lewica, sam nie wiem, jakoś zlepek Biedroń-Czarzasty-Zandberg mnie nie przekonuje.

W zeszłorocznych wyborach głosowałem na KO, teraz też pewnie bym na nich głosował.

2. Co byś zmienił w Polsce? Wymień 5 rzeczy.

1. Rząd
  2. Sejm
  3. Ludzi
  4. Walutę na Euro
  5. I to, że jak idę do sklepu, widzę cenę serka homogenizowanego 3,99zł, idę do kasy a tam 4,99zł bo 3,99zł to cena za sztukę w zestawie jak weźmiesz 3 serki albo 1000, a poza zestawem bierz człowieku za 4,99zł 

3. Masz jakiś wymarzony model samochodu? Jeśli tak, to dlaczego akurat ten?

Strasznie podobają mi się auta z lat 40tych, jak np. ten Cadillac 1949

1949-Cadillac-Series-62-Sedanette-front-

Oczywiście nieracjonalnym byłoby jeździć takim na co dzień, trzeba by go tak na gaz przerobić ;d

4. Jest jakaś gra komputerowa, którą z premedytacją omijasz? Jeśli tak, to jaka i dlaczego?

Minecraft - układanie dużych pixeli albo by mnie szybko znudziło, albo pochłonęłoby bez reszty

5. Jacy są Twoim ulubieni muzyczni wykonawcy? Powiedzmy taki TOP 5.

1. Red Hot Chili Peppers
  2. Bestie Boys
  3. Daft Punk
  4. Guns n' Roses
  5. AC/DC
  6. Beck
  7. Explosions in the Sky

7 is the new 5

6. Jakiej muzyki nie lubisz i dlaczego?

UpLGHFq.jpg

7. Możesz wybrać dowolny kraj do osiedlenia się. Jaki to będzie kraj i dlaczego ten?

Przy odpowiedniej ilości gotówki może być takie Monako z dodatkowym domem w Szwajcarii

8. Czego najbardziej w ludziach nie lubisz?

Gdy wstają o 5 rano i ćwierkają jak skowronki

9. Subskrybujesz jakieś kanały na Youtube? Jeśli tak to jakie i dlaczego akurat te?

Aż spojrzałem na swoje youtubowe konto - ze 100 kanałów będzie, chociaż najczęściej oglądam 5-10 takie jak: Cinemassacre, LGR, arhn.eu, Skazany na film, Patrick (H) Willems, RedLetterMedia, TVGRY.pl, Klawiter, Life of Boris. Jak widać sąto kanały głównie o filmach, grach, technologiach. Od czasu do czasu ogarnę sobie takiego Złomnika czy Motobiedę

10. Dlaczego kura przeszła na drugą stronę drogi?

Bo grała na konsoli i chciała żeby budynek się wyrenderował xD

4 godziny temu, WszyscyZginiemy napisał:

4. Czy masz wąsy? Jak tak to jakie, jak nie to jakie byś chciał/ jakie Ci się podobają? :lol:

Mam cały zarost, choć w zeszłym roku gdy znajomi robili imprezę halloweenową, w ramach stroju amerykańskiego policjanta z lat 80tych zgoliłem brodę i zostawiłem wąsy. Muszę przyznać, że wyglądałem całkiem jak sex offender

Jakie bym chciał? Może takie 

KA6jT36.png

6 godzin temu, NYC napisał:

9. Czym się zajmujesz w pracy i czy lubisz swoją pracę? 

Jestem team leaderem dwóch zespołów w firmie IT. 

Ogólnie zajmuję się nadzorowaniem pracy zespołów i rozwiązywaniem wszelakich problemów, plus raporty, masa raportów i tłumaczenie dlaczego sytuacja wygląda jak wygląda i co zrobić żeby wyglądała lepiej (bo zawsze może lepiej hehe)

Niedawno zmieniłem pracę więc jeszcze lubię ;d Mam porównanie z poprzednią i wydaje mi się, że nie będę tu tak szybko wypalony 

6 godzin temu, NYC napisał:

10. Ulubiona drużyna sportowa (dowolną dyscyplina) i dlaczego ta?

Manchaster United bo mają najlepszy hymn i kibiców

https://www.youtube.com/watch?v=ZN239G6aJZo

3 godziny temu, WszyscyZginiemy napisał:

5. Cosplay jakiej postaci z gry chciałbyś zrobić, gdybyś miał taką możliwość?

Cloud Strife z Final Fantasy VII, ale nie z remake'u, mówimy tutaj o oryginale ;D

cloud-final-fantasy-1997.thumb.png.c374c47e274030cac82d19d6554e72e4.png

Potrzebuję dużo kartonu

WszyscyZginiemy
4 minuty temu, Vertigos napisał:

Cloud Strife z Final Fantasy VII, ale nie z remake'u, mówimy tutaj o oryginale ;D

Cudo! :lol:

5 minut temu, Vertigos napisał:

Potrzebuję dużo kartonu

Wszelaki zbędny karton będę odkładać na ten szczytny cel aby Cię dopomóc. ;)

Chociaż niestety pierwszy nie będziesz:

spacer.png

6.  Uprawiasz/łeś może jakieś sztuki walki? Jeśli tak to jakie, jeśli nie chciałbyś jakieś?

7. Jaka mała rzecz potrafi Cię zirytować bardziej niż byś tego chciał?

11 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

6.  Uprawiasz/łeś może jakieś sztuki walki? Jeśli tak to jakie, jeśli nie chciałbyś jakieś?

Nie zdarzyło mi się - jakie bym chciał? hm, oglądałem karate kid więc może karate, albo kung fu bo kung fu panda

Chociaż niestety pierwszy nie będziesz:

Przeklęty internet, zawsze o krok przede mną

Z drugiej strony:

xde.JPG

Wszelaki zbędny karton będę odkładać na ten szczytny cel aby Cię dopomóc. ;)

Tak czy inaczej kartonu nigdy dość ;D

WszyscyZginiemy

Ekem, ekhem...

15 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

7. Jaka mała rzecz potrafi Cię zirytować bardziej niż byś tego chciał?

Czyżbym została zignorowana? :mysli:

1 godzinę temu, WszyscyZginiemy napisał:

Czyżbym została zignorowana? :mysli:

Na to wygląda. Nienie, muszę z tego jakoś wybrnąć: irytuje mnie gdy jestem ignorowany ;D

Irytuje mnie zdecydowanie bardziej niż bym chciał gdy muszę komuś powtarzać któryś raz to samo zdanie - nie lubię się powtarzać i wiem, że druga osoba nie robi tego specjalnie ale i tak mnie to irytuje.

Brak miejsc parkingowych, zwłaszcza pod własnym blokiem. 

Kolejki w sklepach. 

I wiele innych takich głupot

4. W jakim stopniu Twój dystans do świata jest naturalny i niewymuszony, a w jakim musiałeś dopiero do niego dochodzić i wypracowywać go w sobie? Czy możesz powiedzieć, że ta cecha towarzyszy Ci właściwie od zawsze?

WszyscyZginiemy

Ogólnie jak dobrze zrozumiałam po Twoich postach nie lubisz nadprogramowego ciałka u płci pięknej więc...

8. Co byś zrobił gdyby Twoja partnerka utyła i

a) miała problem ze zrzuceniem wagi i na pewno nie mogłaby tego zrobić szybko, więc czekałyby Cię ewentualnie lata z nią w większym rozmiarze

b) nie chciała zrzucić extra kilogramów, um, bo nie

???

19 godzin temu, Kerosine napisał:

4. W jakim stopniu Twój dystans do świata jest naturalny i niewymuszony, a w jakim musiałeś dopiero do niego dochodzić i wypracowywać go w sobie? Czy możesz powiedzieć, że ta cecha towarzyszy Ci właściwie od zawsze?

Właściwie nigdy się nad tym jakoś nie zastanawiałem, mam tak od kiedy pamiętam.

Sądzę, że nie jest to rzecz z którą człowiek się rodzi, mają na to wpływ różne okoliczności, otoczenie itd. więc jest to "nauczenia" się.
Mimo, że ten dystans przychodzi mi dość naturalnie, czasem jednak wymuszam go na sobie w wyjątkowo trudnych sytuacjach, żeby nie zwariować.

16 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

Ogólnie jak dobrze zrozumiałam po Twoich postach nie lubisz nadprogramowego ciałka u płci pięknej

Ja tylko powiedziałem, że nie pociągają mnie grube kobiety ;D

a) miała problem ze zrzuceniem wagi i na pewno nie mogłaby tego zrobić szybko, więc czekałyby Cię ewentualnie lata z nią w większym rozmiarze

Bycie w związku to również wspieranie się, a zrzucanie 'nadprogramowego ciałka' łatwym nie jest. Tymbardziej moje wsparcie byłoby na miejscu.

b) nie chciała zrzucić extra kilogramów, um, bo nie

Nie przyjmuję w związku postawy "nie bo nie", bo za tym "nie" zawsze jest "coś", więc wpierw drążyłbym o co naprawdę chodzi.

Brak pociągu seksualnego na dłuższą metę byłby dla mnie problemem, który najpewniej doprowadziłby do rozstania (w przypadku postawy "nie bo nie")

5. Co Ci się obecnie na forum najbardziej podoba, a co Ci przeszkadza? Jakie zmiany warto byłoby tutaj Twoim zdaniem wprowadzić?

Ogólnie forum mi się podoba, jest schludne i poukładane, wydaje mi się że w ostatnim czasie nastąpiła drobna zmiana layoutu, przez co wygląda teraz lepiej (na telefonie się już tak nie wykrzacza).

Co bym zmienił? Tego bym się pozbył:

m1mDImI.png

No i ostatnio zauważyłem coś dziwnego w dziale Codzienność:

XozAwuy.png

Jest Praca, Wiadomości i polityka + Praca + Wiadomości i polityka, gdy wejdzie się w pierwsze, widzimy Moda i uroda 

YkzMWEE.png

I różnie działa wrzucanie obrazków, czasem wejdzie przez przeciągnięcie z komputera, czasem przez link, ale może to kwestia formatu pliku.

Wydaje mi się też, że niektóre działy są zbyt rozdrobnione, sam się na tym łapię, że nie wchodzę często w podfora, przeglądając tylko tematy z "głównego" forum 

A i w sumie nie odpowiedziałem właściwie na pierwszą część - otóż ludzie i atmosfera mi się tutaj najbardziej podoba 

• Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Aśika
    • Shady-Lane90
  • Popular Now

• Shady-Lane90
      13
  • Najnowsze posty

• Shady-Lane90
      Stan zdrowia mojego brata bardzo się pogorszył. W środę muszę odstawić go do centrum pulmonologii. Sarkoidozo, weź się wynoś :/ 
    • Shady-Lane90
      To mnie nawet nie wkurzyło, ale wręcz wkurwiło! Kolejne 2 mld na propagandową tv pis... Brak mi słów. 
    • Shady-Lane90
      Rok 2020 ma się ku końcowi (na szczęście). Rok ten już od samego początku usłany był masą negatywnych zdarzeń. Właściwie z miesiąca na miesiąc wydawać się mogło, że gorzej być już chyba nie może, po czym okazywało się, że jak najbardziej może. Pożary w Australii, eksplozja w Bejrucie, strzelanina w Wiedniu, pandemia koronawirusa na całym świecie, ale także wydarzenia takie jak wybory na Białorusi, w Polsce, trwające nadal strajki w Polsce oraz inne z reguły negatywne wydarzenia na całym świecie. Czy tylko ja mam wrażenie, że ten rok to jakieś apogeum negatywnych zdarzeń? Jak myślicie, czy możemy liczyć, że kolejny rok przyniesie zmiany na lepsze, czy wręcz przeciwnie - będzie tylko gorzej? Jakie wg Was wydarzenia w bieżącym roku zaliczyć można do zdecydowanie najgorszych? Osobiście obawiam się, że 2020 r. zrobi nam psikusa i wszystko zakończy się tak:
    • NYC
      Nigdy nie brałam udziału w trójkącie i nie zamierzam. Czułabym, że zdradzam partnera i on mnie także. Uważam, że seks jest tak intymna sprawa, że nikt inny poza partnerem nie powinien tego oglądać ani dodatkowo w stosunku uczestniczyć. Poza tym taki stosunek byłby trochę homoseksualny, bo gdyby w seksie oprócz partnera uczestniczyłby kobieta, to także uprawiała bym stosunek z nią, a gdyby był tam facet, to mój partner odbyłby coś na kształt stosunku homoseksualnego. Pomijając to, że czułabym się w trójkącie źle, nie mam też pociągu do osób tej samej płci. Podejrzewam też, że gdybym miała faceta heteroseksualnego (bo mógłby by też być bi), to on też nie chciałby przespać się dodatkowo z facetem. 
    • NYC
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Aston Wilydź mnie zmiażdżyło xD 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
      Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
      · 4 replies
    • Kerosine

Kerosine

· 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 

· 13 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Pacz co dla Ciebie mam  
      https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
      https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
      · 2 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      17