Jump to content

Brak życia łóżkowego


Avabuy

Recommended Posts

Posted

Dzień dobry wszystkim, chciałbym przedstawić wam pewną sytuację i zobaczyć jakie zdanie na ten temat macie, to wiele by mi pomogło więc z góry dzięki za radę!

Otóż jestem z dziewczyną już 5 miesięcy, ma 19 lat i jest dziewicą. Ja mam lat 23 i problem polega na tym iż ja ją zadowalam, dotykam, całuje i wogole (bo o seksie nie ma co liczyć) a ona wogole tego nie odwzajemnia. Z grubsza rzecz biorąc stale ją gdzieś zabieram, stale jej coś kupuję i niestety bądź stety zacząłem się właśnie teraz nad tym temtem zastanawiać czy warto dalej w to brnąć. Raz na 2 miesiące ledwo pomyziala mnie po plecach/brzuchu lub pocałowała w szyję (w innych przypadkach tylko całowanie w usta) oraz w przeciągu 2 miesięcy może dwa razy "zrobiła mi dobrze" (widujemy się 2x w tygodniu) . Nie oszukujmy się jednak związek bez łóżka nie ma przyszłości, co radzicie zrobić? Nie ma sensu uganiac się za nią? 

Zawsze jak zapytam dlaczego właśnie mnie tak zaniedbuję to słyszę odpowiedź że "myślałam że to zależy od człowieka kiedy chce coś zrobić a nie przymusu" - i zawsze słyszę ten tekst, widocznie dziewczyna niewie że długo taki związek nie pociągnie, wydaje mi się że skoro ma takie myślenie to chyba coś z nią nie tak skoro ona wogole nie chce mnie dotknąć w jakiś inny sposób niż tylko za rękę. Co o tym myślicie? Należy się powoli zacząć odkochiwac i zerwać z nią? 

Link to comment
Posted

Z Twojej desperackiej wypowiedzi wynika, że wcale nie zależy Ci na dziewczynie, a na kontakcie fizycznym, wręcz na seksie. Czytając to, co napisałeś, wręcz dochodzę do wniosku, że twierdzisz, że Ci się to należy, bo Ty się "starasz", "zabierasz ją gdzieś", "kupujesz", "zadowalasz", a ona "nie odwzajemnia". Czyli coś za coś? 

37 minut temu, Avabuy napisał:

"myślałam że to zależy od człowieka kiedy chce coś zrobić a nie przymusu"

I prawidłowo. Nie można nikogo do niczego zmuszać. Jeżeli nie czuje się gotowa, to nic na siłę. Naciskanie na nią spowoduje reakcję odwrotną do oczekiwanej ;)

37 minut temu, Avabuy napisał:

widocznie dziewczyna niewie że długo taki związek nie pociągnie, wydaje mi się że skoro ma takie myślenie to chyba coś z nią nie tak

Nie. To z Tobą jest coś nie tak.

37 minut temu, Avabuy napisał:

Co o tym myślicie? Należy się powoli zacząć odkochiwac i zerwać z nią? 

To ona powinna kopnąć Cię w zad. 

Link to comment
Posted

Nie uważasz, że jednak po pewnym czasie dziewczyna powinna już się otworzyć? Każdy człowiek ma jakieś potrzeby tym bardziej młody... Jeżeli nie zależało by mi na dziewczynie tylko seksie to już dawno byśmy razem nie byli, po prostu uważam, że łóżko w związku jest potrzebne.

Link to comment
Posted

Nie uważam, że powinna się otworzyć, skoro tego nie chce. Widocznie nie jest jeszcze gotowa. Widocznie nie uznała jeszcze, że to Ty jesteś tym właściwym partnerem. I widocznie to wyłącznie Tymasz w tej relacji potrzeby cielesne póki co. Związek nie opiera się tylko na kontakcie seksualnym.

Czego nie rozumiesz? Czy jak Ty czegoś nie chciałeś w życiu, to byłeś szczęśliwy, kiedy mimo wszystko wymagano od Ciebie, byś zrobił daną rzecz i dobrze się z tym czułeś? Bo szczerze w to wątpię. 

Jeżeli by Ci zależało na niej, a nie na seksie, to temat na tym forum by się nie pojawił :)

Link to comment
Posted

Ale nie mówię o seksie typowo tylko ogólnie o jakich kolwiek czynnościach w łóżku bo chyba mnie źle zrozumiałaś :) że to nie dziwne że ja na żadne całowanie bądź dotykanie liczyć nie mogę od niej? To nie jest pierwszym miesiącu związku :/

Link to comment
Posted
9 godzin temu, Avabuy napisał:

problem polega na tym iż ja ją zadowalam, dotykam, całuje i wogole (bo o seksie nie ma co liczyć)

 

9 godzin temu, Avabuy napisał:

związek bez łóżka nie ma przyszłości

 

Godzinę temu, Avabuy napisał:

łóżko w związku jest potrzebne

 

Sam siebie chyba nie zrozumiałeś :) Zakończ ten związek, jeżeli Ci nie odpowiada. Znajdź sobie kogoś "kto się otworzy" jak to ująłeś, a dziewczynie pozwól na znalezienie partnera, który nie będzie jej do niczego zmuszał. :) 

Link to comment
Posted

Hehe wątpię że znajdzie parnetra który będzie ze wszystkim czekał do ślubu :D tym bardziej że miała już jednego który ją zdradził, ciekawe z jakiego powodu :D

Link to comment
Posted
2 minuty temu, Avabuy napisał:

Hehe wątpię że znajdzie parnetra który będzie ze wszystkim czekał do ślubu :D tym bardziej że miała już jednego który ją zdradził, ciekawe z jakiego powodu :D

No świetny argument, nie ma co. :whistling: Wiesz dlaczego? Bo był zwyczajnym gnojem. Dlatego :msn-wink:

Jak na te swoje 23 lata to jesteś naprawdę bardzo niedojrzały. Proszę zacząć myśleć mózgiem, który mieści się w tej głowie na górze. Cielesność to nie jest najważniejsza kwestia w związku. Być może kiedyś się o tym przekonasz. ;) 

Link to comment
Posted

Źle mnie rozumiesz - ja przez te 5 miesięcy totalnie na nic nie naciskam na nią tylko zastanawiam się czy to nie jest typ człowieka że właśnie "wszystko po ślubie" i dlatego poruszyłem ten temat ;) 

Link to comment
Posted

Nawet jeżeli jest to taki typ człowieka - to jej decyzja. Każdy z nas ma prawo o sobie decydować, czyż nie? A jeżeli tak bardzo Cię to gnębi, to zapytaj jej wprost, czy czeka z takimi aktywnościami seksualnymi właśnie do ślubu. Nie musi robić czegoś, na co nie ma ochoty. Przecież to logiczne. Nie będzie Cię uszczęśliwiać na siłę, jeśli nie jest to zgodne z tym, czego sama chce. 

Link to comment
Posted

Podpisuję się pod tym, co napisała @Shady-Lane90. Wiem, że cielesna czułość jest ważna w zwiazku, ale związek ma swoje etapy, gdzie na wszystko powinien być odpowiedni czas i na dany etap rozwoju związku powinny zgodzić się obie strony. Poza tym już po 5 miesiącach seks to zbyt szybki czas... Wiem, że chlopak jest praktycznie gotowy od razu na łóżkowe sprawy, ale u  większości dziewczyn wygląda to trochę inaczej. Chciałbyś mieć dziewczyne, która przed Tobą miała wielu partnerów seksualnych, prześpi się z Tobą możliwie, jak najszybciej, czy taka dziewczynę, dla której będziesz pierwszy nawet jeśli byłoby to po ślubie, ale poszłaby do łóżka z Tobą, bo wiedzialaby, że tylko z Tobą chcę to zrobić i z nikim innym? Dobrze się zastanów czego oczekujesz w tym związku, od tej dziewczyny. Porozmawiajcie ze sobą na temat tych spraw, swoich oczekiwań. Daj jej swobodę wyboru i uszanuj decyzje, jeśli będzie chciała seksu po ślubie. Tak pokażesz jej, że naprawdę ją szanujesz. 

Link to comment
Posted

Mogłabym w jakimś stopniu zrozumieć Twoją frustrację, gdyby nie było współżycia po 5 latach związku, ale wy jesteście razem dopiero 5 miesięcy. Nic dziwnego, że ona nie chce jeszcze brać się za sprawy łóżkowe. Po pierwsze, jest młodsza od Ciebie. Ma 19 lat, jeszcze niedawno była dzieckiem. Po drugie, jako kobieta ma więcej do stracenia. To ona zostaje z ewentualną ciążą i dzieckiem, i łatką "łatwej", nie Ty. Po trzecie, gotowość jest kwestią indywidualną. Tak ciężko zrozumieć, że ona może zwyczajnie się bać? Może się bać nie tylko współżycia, ale, z czasem, może zacząć się bać także Ciebie? Im bardziej ją zmuszasz, naciskasz, manipulujesz, tym większą krzywdę jej wyrządzasz. Jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować "nie", zakończ tę relację i poszukaj łatwej panny.

7 godzin temu, Avabuy napisał:

Nie uważasz, że jednak po pewnym czasie dziewczyna powinna już się otworzyć? 

Otworzy się jak zaufa. A nie zaufa Ci nigdy, jeżeli będziesz ją traktował na zasadzie kupiłem-ci-prezent-więc-daj-mi-dupy. Poza tym "pewien czas" to nie pięć miesięcy. To może być nawet kilka lat.

15 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

Czytając to, co napisałeś, wręcz dochodzę do wniosku, że twierdzisz, że Ci się to należy, bo Ty się "starasz", "zabierasz ją gdzieś", "kupujesz", "zadowalasz", a ona "nie odwzajemnia". Czyli coś za coś? 

Będę mniej delikatna niż @Shady-Lane90 i powiem wprost: taki typ relacji "zabieram ją gdzieś", "kupuję", "zadowalam" w zamian za seks to relacja sponsora ze swoją panienką, a nie relacja chłopaka z dziewczyną.

Link to comment
Posted

@Avabuy Myślę, że najrozsądniej będzie po prostu zacząć rozmowę o swoich potrzebach. Wtedy możesz wytłumaczyć jej, jakie masz potrzeby, czego oczekujesz w związku, a następnie wysłuchać jej, jak ona to widzi. Wydaje mi się, że możecie mieć różne oczekiwania od związku i pod tym względem jest różnica między wami, ale warto, żeby to w rozmowie się wyklarowało. Można gdybać, że ona to po prostu niezbyt lubi albo jeszcze jest za wcześnie itd. Rozmowa, rozmowa, rozmowa :) 

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Kerosine
   Założyłeś już taki temat:
  • MightyWozz
   Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Celt
  Celt
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  2 posts
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  nadia13_modelowa
  nadia13_modelowa
  1 post
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up