Jump to content

Brak życia łóżkowego


Avabuy

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, chciałbym przedstawić wam pewną sytuację i zobaczyć jakie zdanie na ten temat macie, to wiele by mi pomogło więc z góry dzięki za radę!

Otóż jestem z dziewczyną już 5 miesięcy, ma 19 lat i jest dziewicą. Ja mam lat 23 i problem polega na tym iż ja ją zadowalam, dotykam, całuje i wogole (bo o seksie nie ma co liczyć) a ona wogole tego nie odwzajemnia. Z grubsza rzecz biorąc stale ją gdzieś zabieram, stale jej coś kupuję i niestety bądź stety zacząłem się właśnie teraz nad tym temtem zastanawiać czy warto dalej w to brnąć. Raz na 2 miesiące ledwo pomyziala mnie po plecach/brzuchu lub pocałowała w szyję (w innych przypadkach tylko całowanie w usta) oraz w przeciągu 2 miesięcy może dwa razy "zrobiła mi dobrze" (widujemy się 2x w tygodniu) . Nie oszukujmy się jednak związek bez łóżka nie ma przyszłości, co radzicie zrobić? Nie ma sensu uganiac się za nią? 

Zawsze jak zapytam dlaczego właśnie mnie tak zaniedbuję to słyszę odpowiedź że "myślałam że to zależy od człowieka kiedy chce coś zrobić a nie przymusu" - i zawsze słyszę ten tekst, widocznie dziewczyna niewie że długo taki związek nie pociągnie, wydaje mi się że skoro ma takie myślenie to chyba coś z nią nie tak skoro ona wogole nie chce mnie dotknąć w jakiś inny sposób niż tylko za rękę. Co o tym myślicie? Należy się powoli zacząć odkochiwac i zerwać z nią? 

Link to post
Shady-Lane90

Z Twojej desperackiej wypowiedzi wynika, że wcale nie zależy Ci na dziewczynie, a na kontakcie fizycznym, wręcz na seksie. Czytając to, co napisałeś, wręcz dochodzę do wniosku, że twierdzisz, że Ci się to należy, bo Ty się "starasz", "zabierasz ją gdzieś", "kupujesz", "zadowalasz", a ona "nie odwzajemnia". Czyli coś za coś? 

37 minut temu, Avabuy napisał:

"myślałam że to zależy od człowieka kiedy chce coś zrobić a nie przymusu"

I prawidłowo. Nie można nikogo do niczego zmuszać. Jeżeli nie czuje się gotowa, to nic na siłę. Naciskanie na nią spowoduje reakcję odwrotną do oczekiwanej ;)

37 minut temu, Avabuy napisał:

widocznie dziewczyna niewie że długo taki związek nie pociągnie, wydaje mi się że skoro ma takie myślenie to chyba coś z nią nie tak

Nie. To z Tobą jest coś nie tak.

37 minut temu, Avabuy napisał:

Co o tym myślicie? Należy się powoli zacząć odkochiwac i zerwać z nią? 

To ona powinna kopnąć Cię w zad. 

Link to post

Nie uważasz, że jednak po pewnym czasie dziewczyna powinna już się otworzyć? Każdy człowiek ma jakieś potrzeby tym bardziej młody... Jeżeli nie zależało by mi na dziewczynie tylko seksie to już dawno byśmy razem nie byli, po prostu uważam, że łóżko w związku jest potrzebne.

Link to post
Shady-Lane90

Nie uważam, że powinna się otworzyć, skoro tego nie chce. Widocznie nie jest jeszcze gotowa. Widocznie nie uznała jeszcze, że to Ty jesteś tym właściwym partnerem. I widocznie to wyłącznie Tymasz w tej relacji potrzeby cielesne póki co. Związek nie opiera się tylko na kontakcie seksualnym.

Czego nie rozumiesz? Czy jak Ty czegoś nie chciałeś w życiu, to byłeś szczęśliwy, kiedy mimo wszystko wymagano od Ciebie, byś zrobił daną rzecz i dobrze się z tym czułeś? Bo szczerze w to wątpię. 

Jeżeli by Ci zależało na niej, a nie na seksie, to temat na tym forum by się nie pojawił :)

Link to post

Ale nie mówię o seksie typowo tylko ogólnie o jakich kolwiek czynnościach w łóżku bo chyba mnie źle zrozumiałaś :) że to nie dziwne że ja na żadne całowanie bądź dotykanie liczyć nie mogę od niej? To nie jest pierwszym miesiącu związku :/

Link to post
Shady-Lane90
9 godzin temu, Avabuy napisał:

problem polega na tym iż ja ją zadowalam, dotykam, całuje i wogole (bo o seksie nie ma co liczyć)

 

9 godzin temu, Avabuy napisał:

związek bez łóżka nie ma przyszłości

 

Godzinę temu, Avabuy napisał:

łóżko w związku jest potrzebne

 

Sam siebie chyba nie zrozumiałeś :) Zakończ ten związek, jeżeli Ci nie odpowiada. Znajdź sobie kogoś "kto się otworzy" jak to ująłeś, a dziewczynie pozwól na znalezienie partnera, który nie będzie jej do niczego zmuszał. :) 

Link to post

Hehe wątpię że znajdzie parnetra który będzie ze wszystkim czekał do ślubu :D tym bardziej że miała już jednego który ją zdradził, ciekawe z jakiego powodu :D

Link to post
Shady-Lane90
2 minuty temu, Avabuy napisał:

Hehe wątpię że znajdzie parnetra który będzie ze wszystkim czekał do ślubu :D tym bardziej że miała już jednego który ją zdradził, ciekawe z jakiego powodu :D

No świetny argument, nie ma co. :whistling: Wiesz dlaczego? Bo był zwyczajnym gnojem. Dlatego :msn-wink:

Jak na te swoje 23 lata to jesteś naprawdę bardzo niedojrzały. Proszę zacząć myśleć mózgiem, który mieści się w tej głowie na górze. Cielesność to nie jest najważniejsza kwestia w związku. Być może kiedyś się o tym przekonasz. ;) 

Link to post

Źle mnie rozumiesz - ja przez te 5 miesięcy totalnie na nic nie naciskam na nią tylko zastanawiam się czy to nie jest typ człowieka że właśnie "wszystko po ślubie" i dlatego poruszyłem ten temat ;) 

Link to post
Shady-Lane90

Nawet jeżeli jest to taki typ człowieka - to jej decyzja. Każdy z nas ma prawo o sobie decydować, czyż nie? A jeżeli tak bardzo Cię to gnębi, to zapytaj jej wprost, czy czeka z takimi aktywnościami seksualnymi właśnie do ślubu. Nie musi robić czegoś, na co nie ma ochoty. Przecież to logiczne. Nie będzie Cię uszczęśliwiać na siłę, jeśli nie jest to zgodne z tym, czego sama chce. 

Link to post

Podpisuję się pod tym, co napisała @Shady-Lane90. Wiem, że cielesna czułość jest ważna w zwiazku, ale związek ma swoje etapy, gdzie na wszystko powinien być odpowiedni czas i na dany etap rozwoju związku powinny zgodzić się obie strony. Poza tym już po 5 miesiącach seks to zbyt szybki czas... Wiem, że chlopak jest praktycznie gotowy od razu na łóżkowe sprawy, ale u  większości dziewczyn wygląda to trochę inaczej. Chciałbyś mieć dziewczyne, która przed Tobą miała wielu partnerów seksualnych, prześpi się z Tobą możliwie, jak najszybciej, czy taka dziewczynę, dla której będziesz pierwszy nawet jeśli byłoby to po ślubie, ale poszłaby do łóżka z Tobą, bo wiedzialaby, że tylko z Tobą chcę to zrobić i z nikim innym? Dobrze się zastanów czego oczekujesz w tym związku, od tej dziewczyny. Porozmawiajcie ze sobą na temat tych spraw, swoich oczekiwań. Daj jej swobodę wyboru i uszanuj decyzje, jeśli będzie chciała seksu po ślubie. Tak pokażesz jej, że naprawdę ją szanujesz. 

Link to post
yiliyane

Mogłabym w jakimś stopniu zrozumieć Twoją frustrację, gdyby nie było współżycia po 5 latach związku, ale wy jesteście razem dopiero 5 miesięcy. Nic dziwnego, że ona nie chce jeszcze brać się za sprawy łóżkowe. Po pierwsze, jest młodsza od Ciebie. Ma 19 lat, jeszcze niedawno była dzieckiem. Po drugie, jako kobieta ma więcej do stracenia. To ona zostaje z ewentualną ciążą i dzieckiem, i łatką "łatwej", nie Ty. Po trzecie, gotowość jest kwestią indywidualną. Tak ciężko zrozumieć, że ona może zwyczajnie się bać? Może się bać nie tylko współżycia, ale, z czasem, może zacząć się bać także Ciebie? Im bardziej ją zmuszasz, naciskasz, manipulujesz, tym większą krzywdę jej wyrządzasz. Jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować "nie", zakończ tę relację i poszukaj łatwej panny.

7 godzin temu, Avabuy napisał:

Nie uważasz, że jednak po pewnym czasie dziewczyna powinna już się otworzyć? 

Otworzy się jak zaufa. A nie zaufa Ci nigdy, jeżeli będziesz ją traktował na zasadzie kupiłem-ci-prezent-więc-daj-mi-dupy. Poza tym "pewien czas" to nie pięć miesięcy. To może być nawet kilka lat.

15 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

Czytając to, co napisałeś, wręcz dochodzę do wniosku, że twierdzisz, że Ci się to należy, bo Ty się "starasz", "zabierasz ją gdzieś", "kupujesz", "zadowalasz", a ona "nie odwzajemnia". Czyli coś za coś? 

Będę mniej delikatna niż @Shady-Lane90 i powiem wprost: taki typ relacji "zabieram ją gdzieś", "kupuję", "zadowalam" w zamian za seks to relacja sponsora ze swoją panienką, a nie relacja chłopaka z dziewczyną.

Link to post
Gloria

@Avabuy Myślę, że najrozsądniej będzie po prostu zacząć rozmowę o swoich potrzebach. Wtedy możesz wytłumaczyć jej, jakie masz potrzeby, czego oczekujesz w związku, a następnie wysłuchać jej, jak ona to widzi. Wydaje mi się, że możecie mieć różne oczekiwania od związku i pod tym względem jest różnica między wami, ale warto, żeby to w rozmowie się wyklarowało. Można gdybać, że ona to po prostu niezbyt lubi albo jeszcze jest za wcześnie itd. Rozmowa, rozmowa, rozmowa :) 

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Aśika
  • Shady-Lane90
 • Popular Now

  • Shady-Lane90
   13
 • Najnowsze posty

  • Aśika
   1. Wracasz do domu z zakupów, ściągasz maseczkę i nagle okazuje się, że... połowa Twojej twarzy spod maseczki jest niewidzialna! Co robisz? 2. Gdybyś mogła wybrać jeden gatunek zwierzęcia, z którym mogłabyś się porozumiewać, jakie zwierzę by to było? 3. Pięciu ulubionych autorów książek. 4. Morze czy góry? 5. Czy masz jakiś konkretny rok swojego życia, który najlepiej wspominasz? 6. Jak oceniłabyś swój stosunek do świata? Pozytywny, negatywny, neutralny? 7. Masz nagle możliwość zmiany w sobie jednej rzeczy, może być cecha zewnętrzna, ale również i charakter. Co wybierasz? 8. Dostajesz nagle wielki zastrzyk gotówki, ale możesz go wykorzystać tylko przez rok i tylko na podróż do pięciu wybranych miejsc. Co byś wybrała? 9. Jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym markiem? 10. Jaki smak dżemu najbardziej lubisz?
  • Shady-Lane90
   Stan zdrowia mojego brata bardzo się pogorszył. W środę muszę odstawić go do centrum pulmonologii. Sarkoidozo, weź się wynoś :/ 
  • Shady-Lane90
   To mnie nawet nie wkurzyło, ale wręcz wkurwiło! Kolejne 2 mld na propagandową tv pis... Brak mi słów. 
  • Shady-Lane90
   Rok 2020 ma się ku końcowi (na szczęście). Rok ten już od samego początku usłany był masą negatywnych zdarzeń. Właściwie z miesiąca na miesiąc wydawać się mogło, że gorzej być już chyba nie może, po czym okazywało się, że jak najbardziej może. Pożary w Australii, eksplozja w Bejrucie, strzelanina w Wiedniu, pandemia koronawirusa na całym świecie, ale także wydarzenia takie jak wybory na Białorusi, w Polsce, trwające nadal strajki w Polsce oraz inne z reguły negatywne wydarzenia na całym świecie. Czy tylko ja mam wrażenie, że ten rok to jakieś apogeum negatywnych zdarzeń? Jak myślicie, czy możemy liczyć, że kolejny rok przyniesie zmiany na lepsze, czy wręcz przeciwnie - będzie tylko gorzej? Jakie wg Was wydarzenia w bieżącym roku zaliczyć można do zdecydowanie najgorszych? Osobiście obawiam się, że 2020 r. zrobi nam psikusa i wszystko zakończy się tak:
  • NYC
   Nigdy nie brałam udziału w trójkącie i nie zamierzam. Czułabym, że zdradzam partnera i on mnie także. Uważam, że seks jest tak intymna sprawa, że nikt inny poza partnerem nie powinien tego oglądać ani dodatkowo w stosunku uczestniczyć. Poza tym taki stosunek byłby trochę homoseksualny, bo gdyby w seksie oprócz partnera uczestniczyłby kobieta, to także uprawiała bym stosunek z nią, a gdyby był tam facet, to mój partner odbyłby coś na kształt stosunku homoseksualnego. Pomijając to, że czułabym się w trójkącie źle, nie mam też pociągu do osób tej samej płci. Podejrzewam też, że gdybym miała faceta heteroseksualnego (bo mógłby by też być bi), to on też nie chciałby przespać się dodatkowo z facetem. 
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Aston Wilydź mnie zmiażdżyło xD 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
   Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
   · 4 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 
    
   · 13 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Pacz co dla Ciebie mam  
   https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
   https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
   · 2 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   17
  2. 2
   Aśika
   Aśika
   9
  3. 3
   Kerosine
   Kerosine
   7
  4. 4
   WszyscyZginiemy
   WszyscyZginiemy
   7
  5. 5
   NYC
   NYC
   6
 • Top użytkownicy (7 dni)

  holdem
  holdem
  67 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  45 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  39 posts
  Kerosine
  Kerosine
  39 posts
  NYC
  NYC
  27 posts
  michaelowax3
  michaelowax3
  21 posts
  Vertigos
  Vertigos
  19 posts
  Markiz
  Markiz
  19 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  15 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  241 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  226 posts
  Kerosine
  Kerosine
  147 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  1021 posts
  yiliyane
  yiliyane
  822 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  787 posts
×
×
 • Create New...