Olga_00

Czy wyglądam ma swój wiek?

Recommended Posts

Wiem, że to dziwne. Ale gdy miałam 12 lat mamy mojej koleżanka powiedziała, że ze względu na wzrost wyglądam na 14-15 lat, a siostra wtedy gadała, że na 16 lat wyglądam. W wieku 12-13 lat nie kojarzę żeby ktoś dziecko mi mówił tylko proszę pani. Jak byłam gim brali mnie za lo, jak zaczynałam lo czy gim to myśleli że kończę lo lub gim, pod koniec lo brali mnie za studentkę. W wieku 11-16 lat brali mnie za 2-3 lata starsza rzadziej za rok starsza bądź 4 lata starsza. W wieku 14 lat jakiś gościu po 30 mnie zagadywał, w wieku 16 na oko 25 lat. Nawet kuzynka się pytała czy palę z jej bratem i tatą, a miałam 14 lat wtedy, gdy 15 lat miałam jakiś gościu mi piwo podstawił, gdy mówiłam, że jestem niepełnoletnia był w szoku. Jak miałam 16 lat babka coś chciała abym podpisała ja mówię jestem jeszcze niedorosła, a ona zdziwiona. Gdy miałam 13 lat słyszałam, że na lo wyglądam. Teraz mam 20( w styczniu 21 lat skończę) 

received_575817286466259.jpeg

received_723791435037723.jpeg

Share this post


Link to post

Skoro tyle osób na przestrzeni tak długiego okresu mówiło Ci, że wyglądasz doroślej / poważniej o te kilka lat bądź wysyłało w Twoją stronę sygnały świadczące o takim właśnie postrzeganiu Ciebie to znaczy, że prawdopodobnie coś jest faktycznie na rzeczy [choć niezależnie od fizjonomii może to być także kwestia mowy ciała i ogólnego zachowania w różnych sytuacjach oraz / lub takiego a nie innego sposobu ubierania się, makijażu czy fryzury]. W sumie rzeczywiście na zaprezentowanych zdjęciach sprawiasz troszkę "babcine" wrażenie [mam nadzieję, że nie urazi Cię to określenie], zapewne przez połączenie naturalnych / niestylizowanych i niefarbowanych [?] loków z pucołowatą twarzą sauté. Nie przywiązuj jednak do mojej opinii większej wagi, dosyć słabo idzie mi ocenianie czyjegoś wieku na podstawie wyglądu twarzy [zresztą nie tylko to], a aparat generalnie lubi nieraz przekłamywać rzeczywistość [przy czym nie ma to nic wspólnego z retuszerskimi sztuczkami i post-obróbką].

Share this post


Link to post

Zgadzam się z @Kerosine. Ja również nie oceniłabym Cię na 20 lat, a przynajmniej po tych zdjęciach. Dałabym Ci, tak na oko, z 10-15 lat więcej. Gdybyś wstawiła zdjęcie portretowe, najprawdopodobniej byłoby lepiej widać, że jesteś młodziutka (brak zmarszczek, które pojawiają się po 30-stce), ale przy zdjęciach na większą odległość ciężej dopatrzeć się takich szczegółów.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Jogerka
  • Ernix
  • alegoria
  • pastelki
  • Gloria
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

 • Posts

  • yiliyane
   Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
   Cat Pierce - Go To Hell
  • WszyscyZginiemy
   Wzywam Cię do odpowiedzi!
   Wybacz, myślałam że wybrałam jeden poważniejszy i jeden luźniejszy temacik... Nominuję @Martusiaaaaaa92 lub/i  
  • WszyscyZginiemy
   Kreowanie swojego internetowego wizerunku
   Główną różnicą pewnie jest to, że formie pisanej znacznie łatwiej wypowiadać się w bardziej zdystansowany sposób, przez co nie tak emocjonalny sposób... a ja jestem bardzo emocjonalną osobą. Więc moim wypowiedziom "w realu" towarzyszy dużo słyszalnych zmian w moim tonie głosu, zależnych od moich odczuć na dany temat, dużo gestykulacji i że jestem osobą gadatliwą czasem odbieganie od, czy wręcz gubienie wątku. Czy coś jeszcze? Ciężko stwierdzić, mimo że nie staram się niczego kreować niczego
  • Ernix
   Szokujące maile mojej dziewczyny_ prośba o opinie
   Wlasnie chodzi o to, jakos ciagle mam to z tylu glowy nie mam pojecia jak sie do tego ustosunkować co myslec, jest to dla mnie dziwne i szokujace ( ona mowi ze tylko tak napisala i ze to nie prawda ) watpliwosci minely gdy przestala p tym myslec ale ja nie wiem.... nie jestem jakims zadziornym katolikiem nawet nie wiem czy wierze a tu take cos nigdy nie mialem z taka sytuacja stycznosci i nie wiem co mam o tym myslec.   Ona rowniez nie jeat osoba ktora co niedziele chodzi do kosciola,
  • Gloria
   Szokujące maile mojej dziewczyny_ prośba o opinie
   To o co chodzą z tą Twoją blokadą? Boisz się czegoś? Coś Cię niepokoi? Czy to chodzi o to, że to Bóg ją "uzdrowił" i masz co do tego mieszane uczucia?