oliver16

grupa na facebooku dla młodzieży z Zespołem Aspergera

Recommended Posts

Hej

założyłem grupę na facebooku dla młodzieży 14+ z Zespołem Aspergera mieszkających w Warszawie. Moja grupa służy do poznawania nowych ludzi i dzielenia się swoimi pasjami. 

[ciach]

@oliver16, odsyłam do Regulaminu:

§10. Użytkownicy, którzy mają na koncie mniej niż 50 dodanych postów, nie mogą wstawiać na Forum żadnych linków.

Poudzielaj się więcej na forum, pokaż, iż nie traktujesz go jedynie / głównie jako tablicę ogłoszeniową, a wtedy będziesz mógł zamieścić taki temat.

• Who's Online (See full list)

• alegoria
    • michaelowax3
    • Markiz
    • Filip
    • Rafix35
    • bolek12
    • Gloria
    • Shady-Lane90
    • dannonka
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      O czym teraz myślisz?
      Zdecydowanie to nie był mój dzień w pracy. W końcu jedyne co mogłam zrobić to roześmiać się aby nie dostać na łeb
    • michaelowax3
      Podróż na Księżyc
      A idź wszystko zepsułeś! Mi by się przydał taki odlot czasami bo jestem czasami zmęczona myśleniem gdy myśleć nie powinnam. To czasami utrudnia żywot. 
    • michaelowax3
      Olejowanie włosów.
      Polecam olej rzepakowy. Znajoma sobie bardzo chwali. Tylko mówi, że strasznie to ciężko później zmyć i chodzi po sąsiadkach żeby sobie wzięły trochę oleju z jej głowy do smażenia kotletów. A one jej na to, że nie masz za grosz oleju w głowie - no tak, przecież wszystko wylałam na! XD Zazdroszczę każdemu kto może używać takich specyfików aby włosy były błyszczące itd. Ja mam problemy i jak tylko użyje chociażby używkę to zaraz mam łupież. Jedyne co mogę używać do swoich włosów to szampon bam
    • Markiz
      Podróż na Księżyc
      Myślę, że to brak uczucia, przynajmniej teoretycznie opierając się na filmach. Człowiek odlatuje jak przed operacją nie wiedząc nawet kiedy. Potem się budzisz i dowiadujesz, że jesteś dwadzieścia lat starsza   Jesteś pewna, że chcesz spróbować?  
    • michaelowax3
      10 tematów - konkurs!
      3, 6