Jump to content

Ulubiona zabawka Twojego zwierzaka to...?


Shady-Lane90

Recommended Posts

Shady-Lane90
Posted

Jak w temacie. Czym najchętniej bawią się Wasi milusińscy?

Osobiście posiadam dwa psy i dwie kawie domowe. 

Kawie zdecydowanie najchętniej bawią się... niczym ;D Ich sensem istnienia jest jedzenie! Natomiast moje psy mają swoje ulubione zabawki. I tak oto - moja Labradorka kocha wielkie balony. A zaraz po nich wybiera gumową, zdziwioną kaczkę.  Drugi z moich psów uzależniony jest od wszelkiego rodzaju piłek i pluszaków. 

Link to comment
Posted

12190927_743527722447955_124080573134619

Tak właśnie jest u nas i podejrzewam, że również u większości pozostałych właścicieli kotów :rolleyes: Skutkiem tego przestałam jakiś czas temu kupować dedykowane zabawki ze sklepu zoologicznego i jedynie okazjonalnie skusi mnie jakaś wędka czy faszerowana kocimiętką mysz. Do katalogu po lewej stronie dorzucę natomiast nakrętki od plastikowych butelek z napojami [prawdziwy hit, tym bardziej, że mam skłonność naturalnie rozsiewać je w najróżniejszych punktach mieszkania - nie wspominając o ogólnie wysokim spożyciu m. in. Liptona Zero], ptasie pióra [nie do końca odpowiednia zabawka, I know...], zwędzone / wyżebrane jedzenie [!], wciąż jak najbardziej żywe owady, stare słuchawki, tekturowe pudła i ręce Madki ♥

Link to comment
Posted

Moja kotka najbardziej lubi wędki z piórkami i tasiemkami. Korzysta też z drapaków. Czasem zdarza jej się potoczyć jedną z tysiąca piłek porozrzucanych po całym domu, ale piłkami woli się bawić samodzielnie, nie z człowiekiem. Z rzeczy niedozwolonych uwielbia toczyć skuwki, długopisy, gwoździe, sreberka, a także przerzucać z łapki do łapki patyczki do uszu... co tylko znajdzie, a czego niedobra matka (czyli ja :P) nie zdąży zabrać.

Link to comment
Posted

Mój owczarek niemiecki uwielbia bawić się piłką (czasami świata poza nią nie widzi) i szarpakiem.

Z kolei moja papuga uwielbia bawić się... ze mną :D Największą frajdę ma, gdy może wylądować na moim ramieniu/kolanie i po prostu spędzać ze mną czas.

Link to comment
 • 6 months later...
Posted

Mam kotkę, więc oczywiście karton. Jedyną "gotową" zabawką, którą lubi, jest wędka. Tylko z piórkami.

Link to comment
 • 10 months later...
 • 2 months later...
Posted

Sznur do ciągania, piłeczka, pluszowy Porg ze Star Wars :D

Link to comment
 • 2 months later...
Dżuliaaa
Posted

kong i papier toaletowy ;pp

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Kalafior_Grozy
   Do jazdy rowerem górskim po mieście nie ma lepszej przerzutki niż 1-4. Niby nie jedziesz bardzo szybko, ale jednak jakaś prędkość jest, taki szybki spacerek. A jak trzeba pod górkę wjechać to bardzo szybko można zrzucić na 1-3 albo i na 1-2 na której wjedzie się chyba pod każdą górkę. Właściwie nie trzeba manipulować przy przedniej przekładni. A gdy jest fajny odcinek ścieżki i chcesz mocniej pocisnąć to z 1-4 szybkim ruchem przekładasz na 2-4 i zasuwasz czując ten fajny wiatr we włosach. 1-4 to najlepsza przerzutka w rowerze.
  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   2
  2. 2
   Krit
   Krit
   1
  3. 3
   grzechu98
   grzechu98
   1
  4. 4
   burnstein
   burnstein
   -1
  5. 5
   Daria.
   Daria.
   -1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Celt
  Celt
  1 post
  MightyWozz
  MightyWozz
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  12 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up