Bloody.

Przypięcie tematu.

Recommended Posts

Cześć. 

Jest możliwość wprowadzenia np przypiętych tematów, które zawsze będą na głównej stronie na pierwszej pozycji?

Jeżeli tak to dobrze by było przypiąć ten. Co o tym myślicie?

Generalnie teraz jak się wejdzie na forum ( z resztą już rok tak jest) to top tematami są: jak się czujesz itd. jak Ci minął dzień itp. 

I te odpowiedzi: mam migrenę, zły dzień. 

Trochę energia forumowa przez to leci i jest to dosyć toksyczne. :D 

No ale jak tam uważacie. Ja rzucam

pomysl tylko  :D 

• + 1

6 godzin temu, Bloody. napisał:

Generalnie teraz jak się wejdzie na forum ( z resztą już rok tak jest) to top tematami są: jak się czujesz itd. jak Ci minął dzień itp. 

I te odpowiedzi: mam migrenę, zły dzień. 

Odpowiedzi adekwatne do tematów. Wszyscy mają z radości z piórkiem w dupie skakać i pisać, jacy to są szczęśliwi? ;D Nie na tym życie polega. A jeśli tak bardzo ktoś chce wywindować dany temat - nic nie stoi na przeszkodzie, aby się w nim włączył do dyskusji.

A co do pytania - może to zrobić administracja, jeśli uzna, że dany temat należy "przypiąć".

@Shady-Lane90Nie wiem czemu wzięłaś to tak osobiście skoro mój temat jest luźny i ogólny. 

Za co ten atak? :) 

O dziwo, wiem, że może to zrobić administracja stąd właśnie ten temat. 

To Ty piszesz, że sytuacja jest toksyczna (nie wiem w jakim sensie, ale ok). Każdy ma prawo udzielać odpowiedzi gdzie chce i jakich chce. Jeśli tak bardzo zależy Wam, jako społeczności, aby Koronawirus został przypięty - wystarczy normalnie poprosić. 

O nic prosić się nie będę. Bo po co? Rzuciłam propozycje by przypinać takie tematy „hot”. 

Idąc tym tokiem myślenia, połowa tematów z forum musiałaby być przypięta ;D