float

System Of A Down

314 postów w tym temacie

Jest wiele dobrych zespołów ale S.O.A.D. jest najlepszy. Przesłuchałem wszystkie ich kawałki i nie bylo takiego który by mi się nie spodobał.

piszcie co myślicie o tym zespole i ktore kawałki podobają wam sie najbardziej. 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

stare plyty mi sie podobaly, toxicity i steal this album chyba jakos tak.

Te nowe co zaczely wychodzic to jedynie mesmerize. Reszta juz mi sie nie podobala, za szybko je wypuszczali tez :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zespół ogólnie ciekawy, tworzący wspaniałą muzykę.

Mało jest piosenek, które uważam za słabe.

Pogmatwane teksty piosenek świetnie podkreślają chaos życia członków zespołu.

Ogólnie ich twórczość przemawia do mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja tego nie znam :) I preferuje linkin parka... :DDD (oczywiscie nie wiem co znaczy "preferuje"... ale fajnie brzmi :DDD)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, bardzo ich lubię. Nie znam wszystkich piosenek, ale z tą ilością, które znam jestem w stanie orzec, że są w moim typie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A ja tego nie znam I preferuje linkin parka... :DDD (oczywiscie nie wiem co znaczy "preferuje"... ale fajnie brzmi :DDD)

to po kiego się udzielasz ?

A tak apropo zespołu, to nawet, nawet ujdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że to tylko czasowo.... Odpoczną od siebie, Serj nagra płytke HH, Daron nagra płytkę, a jak znowu się zejdą to nagrają nowy album -> oby lepszy niż Toxicity :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzieś tam mi się poniewiera płytka: Hypnotize, ale nie jestem nią zachwycony. Góra - jedna piosenka może być, reszta odpada... ale cóż, to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Slyszalem wlasnie "Question". Nawet niezla...

[ Dodano: Czw Sie 24, 2006 17:04 ]

Slyszalem wlasnie "Question". Nawet niezla...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z soadu rozwalila mnie piosenka cigaro a raczej jej tekst ... bardzo interesujący i z takim głębokim przesłaniem :lol: myślałam że z krzesła spadne attack stealing society hipnotize roulette byob to jest to ! :) cigaro też ale dopóki nie zna sie tekstu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taak System of a Down to najlepszy zespół jaki znam. Słucham ich mniej więcej od roku. Wcześniej byli Linkini aż pewnego czasu kumpel przyniósł mi płyte Systema no i sobie posłuchałem i mi sie bardzo spodobał.Teraz zaopatrzam się w różne koncerty Systema bo płyty już mam. Ogólnie atmosfera na koncercie nawet oglądanym na winampie jest niesamowita.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
stare plyty mi sie podobaly, toxicity i steal this album chyba jakos tak.

Te nowe co zaczely wychodzic to jedynie mesmerize. Reszta juz mi sie nie podobala, za szybko je wypuszczali tez :)

święte słowa :) , tylko, że paradoksalnie mezmerize i hypnotize było angrane w jednym czasie a podzielone na dwie płyty :], no i mnie też to zastanawia, że teoretycznie jedna płyta podzielona na dwie i tak rożna :) ja SOAD bardzo lubie i w mezmerize spodobał mi się nawet ten pomysł z wprowadzeniem, a właściwie z rozszerzeniem drugiego wokalu, ale w hypnotize, ktore już mi się tak nie podoba ten drugi wokal mi sie nie podoba tak jak w mezmerize

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna z moich ulubionych kapel, chociaz ostatnio przerzucilem sie na troche lzejsze klimaty. Mimo to nadal lubie posluchac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[fquote=Alicja]U mnie są na jednej półce z Linkin Park i Korn[/fquote]

super porównanie.. nie ma co. Zapomniałas dac na półke jeszcze britney, ale co tam.

A tak na serio soad i linkin park to zupełnie inny poziom..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
super porównanie.. nie ma co. Zapomniałas dac na półke jeszcze britney, ale co tam.

A tak na serio soad i linkin park to zupełnie inny poziom..

Nie chodziło mi o to, że grają taką samą muzykę czy coś, tylko tak samo ich nie lubię.

To zacznij, bo to co umieją zrobić z instrumentami - bajka.

Nie przemawiają do mnie. Szanuję, że ktoś lubi, ale ja po prostu nie przepadam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SOAD, mozna powiedziec ze jeden z wielu moich ulubionych zespolow. Uwazam ze ostatnie dwie plyty zrobily soad malo oryginalny, poniewaz bass (gitara chyba tez), jest juz strojony klasycznie. Takze jak w wiekszosci starych plyt (tzn, przed mezmerize) bass odgrywal znaczaca role, tak w nowych plytach juz jej nie odgrywa, nad czym ubolewam. Nie podoba mi sie to ze Daron Malakian zostal tak nadto dopuszczony do glosu i spiewa zazwyczaj, zdarza sie do ponad 50% piosenki (wliczajac spiewanie na dwa glosy). Coz jeszcze wiecej moge powiedziec? Nawiaze do posta wyzej, cigaro, chyba pierwszy kawalek z nowej plyty jaki ukazal sie w necie przed jej premiera powalil fanow na kolana... tekstem ;]. Chociaz melodja tez niczego sobie.

btw, widze ze niektorzy az nadto bulwersuja sie tym ze ktos nie lubi soadu, i nabijaja sobie tym samym posta nie wnoszacego nic nowego do tematu, obrazujacego ich uczucia. Mysle ze dobrym miejscem dla takiego forumowicza bylby dzial "kacik malego emo" :lol:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz