Kamys92

Praca w domu POMOCY !!

Recommended Posts

Witam.

Czy polecicie jakąś prace przez internet? jestem uziemiony ze złamaną nogą na najbliższe 3 miesiące, nie chce siedzieć bezczynnie, mam trochę gotówki odłożonej, 
z chęcią bym w coś zainwestował, a nie mam zbytnio żadnych perspektyw...

Polecam przejrzeć ten temat:

Nie sądzę, żeby cokolwiek więcej dało się tu doradzić. Nie mamy ani wglądu w Twoje CV (nie wiemy z jakiej jesteś branży, co umiesz, jakie masz doświadczenie), ani banku ogłoszeń o pracę. Nie pozostaje Ci nic innego jak przejrzeć oferty zamieszczone na różnych stronach z ogłoszeniami i wybrać coś dla siebie.

• + 1

2 godziny temu, Kamys92 napisał:

Witam.

Czy polecicie jakąś prace przez internet? jestem uziemiony ze złamaną nogą na najbliższe 3 miesiące, nie chce siedzieć bezczynnie, mam trochę gotówki odłożonej, 
z chęcią bym w coś zainwestował, a nie mam zbytnio żadnych perspektyw...

Wszystko zależy od tego, jakie masz kompetencje... Jeśli praca zdalna to pewnie coś w rodzaju copywritera, jeśli się w tym czujesz bądź coś związanego z IT. Jeśli chcesz inwestować to pytanie w co? Papiery wartościowe, waluty, inwestycje alternatywne... 

Możliwości wbrew pozorom trochę jest ;) 

Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie [ciach]

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. 
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na [ciach]

Edited by Kerosine
Usunięcie linków

Jako że analiza IP wykazała, iż autor tematu i spamer powyżej to jedna i ta sama osoba - zabieram wątek na Śmietnik.

Edited by Kerosine