Shady-Lane90

Wzywam Cię do odpowiedzi!

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za wybranie mnie i przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi, ale nie było mnie przez kilka dni. Wypowiedziałem się w obu, bardzo ciekawych tematach, dzięki za wybranie akurat ich. 

Od siebie nominuję @Gloria

Tematy to: 

lub 

• + 2

Dziękuję za nominację @Filip , odpowiedziałem w drugim temacie :) 

Zapraszam @Kerosine do wypowiedzenia się w tematach dot. psychologii:

i / lub

Dzięki wielkie za nominację, odpowiedzialem w bardzo ciekawym temacie nr. 1.

Od siebie nominuję @Kerosine, a tematy to:

https://m-forum.pl/topic/45740-jakich-ludzi-lubicie/

lub

https://m-forum.pl/topic/56511-czy-miewacie-czasem-watpliwosci-we-wlasne-przekonania/

• + 1

Odpowiedziałam w drugim temacie [głównie dlatego, że w pierwszym wypowiedziałam się już wcześniej i to nawet dwukrotnie - gdybym mogła prosić o zwracanie większej uwagi na poprzednią aktywność... ^^].

Ze swojej strony nominuję @mw2 =) Tematy zaś to

lub

Dziękuję Olu @dannonka za nominację ;)

Ja nominuję @Kerosine Poproszę Cię o odpowiedź w jednym z poniższych tematów:

lub:

Pytania wybrałem dlatego, że nie widziałem w nich Twoich postów.

• + 1

Odpowiedziałam w temacie numer dwa =)

O 10.07.2020 at 18:39, Kalafior_Grozy napisał:

Pytania wybrałem dlatego, że nie widziałem w nich Twoich postów.

Były znakomicie dobrane niezależnie od tego ;) 

Zapraszam teraz kolejnego reprezentanta forumowych mężczyzn @Gloria do wypowiedzenia się właśnie na temat obrazu męskości we współczesnym świecie lub... najbardziej irytujących cech kobiet :D 

• + 2

Dzięki @Kerosine. Ciekawe tematy :) Odpowiedziałem w obydwu.

Zapraszam @WszyscyZginiemy do zabawy, bo widziałem, że ciekawie odpowiedziałaś w temacie o ocenach w szkole.

Do wyboru:

i / lub

Dzięki za nominacje @Gloria odpowiedziałam w drugim temacie. :smile:

Ja zaś nominuję @yiliyane, której wypowiedzi bardzo miło mi się czyta więc mam nadzieję, że któryś z tematów Ci podpasuje. :biggrin: A oto one!

lub/i

No dobra, może tym razem się uda. @Gloria, jesteś szczęśliwym numerem dwa. Tematy zostawiam te same, są dosyć uniwersalne, powinny być okej.

Done =)

Zapraszam teraz @Shady-Lane90 do podzielenia się opowieścią o swoich sąsiadach...

... lub przybliżenia znaczenia [jeśli takowe istnieje] swojego niezmiennego od samego początku avatara :D

• + 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Gloria
    • alegoria
    • Kerosine
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Pismo z sądu informujące o umorzeniu - w rezultacie skutecznego wniesienia sprzeciwu - tzw. elektronicznego postępowania upominawczego i tym samym utracie mocy przez wydany w czerwcu nakaz zapłaty ładnych kilku stów MPK oraz bardzo wysokie [za okres aż od końcówki lutego] wyrównanie z MOPS-u, jakie wpłynęło na moje konto wraz z sierpniowym przelewem [także ponad dwukrotnie wyższym niż do tej pory] 
    • Anarchist
      Kara śmierci - za czy przeciw?
      Sprzeciwiam się karze śmierci, gdyż jest ona wycelowana z największą premedytacją i służąca do represji ludzi, których wyrokiem jest śmierć. Kara śmierci nie rozwiązuje problemów ani przestępczości, wystarczy spojrzeć na statystyki, w których państwach występuje % ilość przestępczości. Widać wyraźnie, że kraje stosujące karę śmierci nie są o obniżonym współczynniku przestępczości, lecz odwrotnie. Często podczas wykonywania wyroków śmierci występują błędy statystyczne, które dowodzą, iż osoba ska
    • Kerosine
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Done =) Zapraszam teraz @Shady-Lane90 do podzielenia się opowieścią o swoich sąsiadach... ... lub przybliżenia znaczenia [jeśli takowe istnieje] swojego niezmiennego od samego początku avatara  
    • Kerosine
      Co może zmienić naturę człowieka?
      Wszystko i nic zarazem. Z jednej strony trudno zaprzeczyć - opierając się zarówno na obserwacjach / interakcjach z innymi ludźmi, jak i swoim własnym przykładzie - że w miarę upływu czasu oraz pod wpływem różnych doświadczeń zachodzą w nas większe i mniejsze zmiany, a niektóre spośród nich są na tyle znaczące, iż trudno wyobrazić sobie powrót do stanu wyjściowego... z drugiej mimo wszystko jestem zdania, że pewna cząstka naszej osoby [ta najgłębiej położona] nie zmienia się nigdy i pozostaje obe
    • Olga_00
      Spięcia z mamą - jestem zdołowana
      Mój problem opiera się na tym, że z mamą się pokłóciłam. Niby mam z nią dobry kontakt, że nie czepia się nauki, znajomych, kolegi, który mi się podoba. Ale dzisiaj zrobiła jazdę o to że źle przeliczyłam kiedy te dni mi wypadną, że kiedyś też tak samo mówiłam, że pomyliłam się zdarza się każdemu, ale teraz będę pamiętać jak i co, a mama nic. Pretensje zaraz, że takie podstawowe rzeczy i nic. Jeszcze powiedziała, że martwi się, że nie zdam sesji, bo przesunęli u mnie na studiach, że internet mnie