Jump to content

Wzywam Cię do odpowiedzi!

Shady-Lane90

Recommended Posts

Shady-Lane90

Drodzy użytkownicy!

Zapraszam do wspólnej zabawy w grę "Wzywam Cię do odpowiedzi!"

Reguły są proste:

- użytkownik wybiera innego użytkownika, który udzielić ma odpowiedzi w jednym z dwóch tematów (do wyboru!) podanych przez osobę typującą,

- wytypowany podaje jaki temat wybiera i po udzieleniu odpowiedzi w tymże temacie,  wyznacza kolejną osobę i daje jej 2 tematy do wyboru,

- czas na udzielenie odpowiedzi jest nieograniczony, jednak do momentu, w którym osoba wytypowana nie udzieli odpowiedzi i nie wyznaczy kolejnej osoby - gra ulega zawieszeniu!

- jeżeli wybrany nie chce odpowiedzieć w którymś z dwóch, z narzuconych mu tematów - ma prawo odejść z zabawy, a wówczas osoba, która go wybrała - typuje innego użytkownika.

Pozwólcie, że rozpocznę :) 

Do odpowiedzi wzywam @Kalafior_Grozy, a dwa wybrane przeze mnie tematy to:

lub

Do dzieła Bracie! :) 

Kalafior_Grozy

Do odpowiedzi wzywam @Kerosine a tematy jakie dla Ciebie wybrałem to:

Wybrałem te tematy, ponieważ nie widzę w nich Twojej odpowiedzi a chciałbym poznać Twoje zdanie ;) Jeśli chcesz, odpowiedz w jednym z dwóch, nic nie stoi na przeszkodzie abyś odpowiedziała w obu :)

20 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Jeśli chcesz, odpowiedz w jednym z dwóch, nic nie stoi na przeszkodzie abyś odpowiedziała w obu :)

Nah, w moim podeszłym wieku trzeba oszczędzać siły :rolleyes: Wybieram pierwszy z nich.

Jako następną osobę wyznaczam natomiast @Martusiaaaaaa92. Oto moje propozycje dla Ciebie:

W pierwszym temacie możesz podzielić się z nami różnego rodzaju doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z życiem od wielu lat poza granicami naszego kraju [uporządkować je, zebrać w całość], drugi natomiast odwołuje się bezpośrednio do Twojej fascynacji kulturą Francji =)

Martusiaaaaaa92

Wzywam @Filip

A tematy, jakie Ci daję do wyboru to:

albo

Dobór tematów bez większego sensu, po prostu na chybił trafił ze swojego profilu odkopałam randomowe wątki, w których sama się udzielałam :D

• 3 weeks later...
Shady-Lane90

Moi mili! Zmieniamy nieco zasady. Od tej pory każdy wytypowany użytkownik będzie miał tydzień na udzielenie odpowiedzi i wskazanie kolejnej osoby. 

W związku z tym - @yiliyane wyznacz proszę inną osobę i zaproponuj 2 wybrane tematy! :) 

Coś nie mam szczęścia do nominowania :( Spróbuję jeszcze raz. Zapraszam @mw2 do zabawy, wybrałam dla Ciebie:

lub

Kalafior_Grozy

Do odpowiedzi wzywam Pana @gressip Poproszę o odpowiedź w jednym lub jeśli chcesz obu tematach :)

Kalafior_Grozy

Do odpowiedzi wyznaczam @yiliyane :) Może tym razem się uda.

Kerosine

@Kalafior_Grozy, yiliyane będzie nieobecna na forum w najbliższym czasie. W związku z tym muszę Cię raz jeszcze prosić o dokonanie wyboru :D 

Vertigos

Poszło

Maszyna losująca wylosowała... werble ..... 

@mw2 

A o to wylosowane dla Ciebie tematy na dziś (albo jutro, albo kiedy będziesz miała czas)

Enjoy

• Kerosine pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Kalafior_Grozy
    • Wulf
  • Najnowsze posty

• Martusiaaaaaa92
      Dzieci dokuczające innym dzieciom poprzez powtarzanie plotek dotyczących rodziny. Najpewniej zasłyszanych od własnych rodziców, bo skąd niby dzieci w wieku 9-10 lat miałyby znać mój życiorys? Niestety dzisiaj w szkole trafiło na moją córkę. Nasłuchała się od dwóch kolegów.
    • Wulf
      Ten ma nawet swoją nazwę "kapitalizm", choć inny czasem nazywają go "wolnym rynkiem".   Gdyby szukać owych zaprzańców, i ich panów wedle metody Cui Bono (komu to przynosi korzyść), to sam Antoni by wyszedł na agenta Rosji. xD Zupełnie jakby to nie była normalna praktyka w kapitaliźmie. Termin dokończenia inwestycji się oddalał, a trzeba się było na sezon załapać. Owszem źle się podziało, ale pytanie brzmi, ilu Polaków poszło walczyć o swoje? Ilu wystąpiło o zwrot części pieniędzy, ilu poszło do UOKIKu? Do sanepidu? Nadzoru budowlanego? Zorganizowali się jakoś?   
    • Martusiaaaaaa92
      Prawda. Osoba pode mną lubi piłkę nożną.
    • Maggie
    • Martusiaaaaaa92
      Od niedawna jestem zafascynowana Camille Alexander. Natrafiłam na nią oglądając projekt Natural Beauty Bena Hoppera, Camille wystąpiła tam jako jedna z wielu modelek, ale szczególnie przykuła mą uwagę. Podziwiam Camille za odwagę w prezentowaniu naturalności swojego ciała. Parę lat temu był czas, że sama miałam owłosione pachy, potem wróciłam do ich golenia, ale szanuję że Camille wbrew schematom nie wstydzi się tego pokazać. W internecie jest więcej jej zdjęć różnych autorów (tu na przykład jej profil na PurplePort) na wielu z nich wzrok przykuwa właśnie jej naturalne owłosienie, a na innych równie ciekawa piegowata twarz. I ma też u mnie plus za kolczyk w sutku. Choć sama jestem fanką piercingu, to nie wiem czy kiedyś się odważę na kolczyk w sutku, tym większy szacun ma u mnie
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Myślę, że ten podcast też Cię zainteresuje.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

· 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...

· 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak poniedziałkowo, choć podobno czwartek
      · 1 reply