Zbój1896

Jak zaryzykować w twórczość?

Recommended Posts

Eee...?

@Zbój1896, obawiam się, że muszę Cię prosić o ponowne założenie wątku - tym razem w pełnej zgodzie z zasadami logicznej oraz poprawnej językowo wypowiedzi [także znacznie wyraźniej i bardziej czytelnie określającej zasadniczy temat / problem].

Regulamin Dział III:

§7. Posty piszemy w sposób jasny, logiczny i zrozumiały.

Ten topic trafia na Śmietnik.

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Kerosine
    • Kalafior_Grozy
    • Vertigos
    • Celt
    • Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Celt
      Najlepsze filmy XXI wieku
      Też nie oglądałem Żenka, i nie zamierzam oglądać. Oprócz bardzo silnej niechęci do disco polo odstręcza mnie od tego filmu nachalna jego promocja przez TVPiS. "Toy Story 3" lubię, choć mniej niż dwie poprzednie części (najbardziej lubię dwójkę). "Maksa i Mary" ani "Kubo i dwie struny" nie oglądałem, więc się nie wypowiem. Ogólnie to zdecydowana większość moich ulubionych filmów animowanych powstała w XX wieku.
    • Celt
      Filmy muzyczne
      "Miłość w rytmie rap", oprócz tego że trudno to nazwać filmem muzycznym (tzn. musicalem), jest filmem zupełnie nieromantycznym, za to pełnym właśnie rapu. Osobiście bym odradził. Momentami można najwyżej śmiać się z bohatera, który jest biały i na siłę próbuje mieć sposób bycia czarnego rapera - choć ten efekt komiczny raczej nie był przez twórców zamierzony... Ogólnie to też nie przepadam za musicalami jako takimi, choć gdy jakiś ma naprawdę dobrą muzykę, to wtedy go lubię i nieraz nawet n
    • Shady-Lane90
    • Vertigos
      Hayao Miyazaki
      Widziałem tylko Mój sąsiad Totoro, Spirited Away i Ruchomy zamek Hauru. Na szczęście Netflix wrzuca teraz filmy Studia Ghibli więc będą miał okazję ponadrabiać
    • Vertigos
      Filmy muzyczne
      Nie lubię musicali. Nigdy nie mogłem się do nich przemóc.  Jedyny film muzyczny jaki lubię to Once (2007) To ten film z Vanilla Ice XD Polecam