Kendark

Bilet na połówkę stracił ważność

Recommended Posts

Cześć, na forum będę na chwilę.

Chcę po prostu się wyżalić w internecie, to pomaga w zrozumieniu oraz zapomnieniu pewnych przeżyć :D . Problemy z płcią przeciwną zaczęły się już w gimnazjum, kiedy to chcąc "zarwać" do jakiejś fajnej koleżanki, starałem się do niej zbliżyć emocjonalnie, aby wszystko polegało na głębszej relacji, człowiek nie zakocha się przecież po 2 dniach znajomości. Uważam że się staram, nie jestem płytki, potrafię porozmawiać na wiele tematów, jestem wysportowany, osoby wokół mnie nazywają mnie chadem, także mogę powiedzieć że dzięki temu mam "zadanie ułatwione". Do tej pory nie mam żadnej głębszej relacji z dziewczynami, nie chodzi mi tutaj o seks, bardziej o stan emocjonalny, związek, po prostu chciałbym znaleźć kogoś dla kogo będę ważny :D. Po 6-ciu porażkach już coraz mniej mam ochotę się starać, już nawet to tak nie boli jak za 2,3 razem kiedy ktoś ma cię że tak powiem w dupie. Nie wiem o co chodzi, ale nawet kiedy pojawi się cień nadziei, aby poznać tą jedyną, na niczym więcej się nie kończy, kontakt się urywa, pojawia się inny. Nie jestem nachalny, mimo wielu pasji może wychodzę na nudziarza :P

Kończąc ten monolog, teraz lżej mi na sercu i duszy, pewnie tak jak wielu z tych którzy piszą swoje historie. Szczerze to już coraz bardziej mam niechęć do poznawania nowych osob ( dziewczyn), pewnie ze względu na zdarzenia z przeszłości :P

Dziękuję, pozdrawiam

Szymon, lat 21, student

Z góry przepraszam za złośliwość, ale czego od nas oczekujesz? Mamy coś Ci doradzić w tej kwestii czy tylko pokiwać główką ze współczuciem? Jeżeli to drugie, to polecam raczej założenie bloga albo pamiętnika :P A jeżeli to pierwsze, to doprecyzuj co konkretnie chciałbyś z tym fantem zrobić - czy mamy Ci doradzić jak wieść szczęśliwy żywot singla, czy jak znaleźć dziewczynę nr 7.

@Kendark jak słusznie zauważyła osoba nade mną - nie napisałeś o co tak naprawdę chodzi, czego od nas oczekujesz.  Dlatego też albo doprecyzuj swój "problem", albo temat zostanie przeniesiony do śmietnika, jako nic niewnoszący na forum. 

Dziękuję za troskę, 

Po prostu potrzebowałem to z siebie wyrzucić :) Temat może trafić do śmieci.

Dziękuję za poświęcony czas

Kurtyna

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • yiliyane
    • Kalafior_Grozy
    • Vertigos
    • Celt
    • Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Celt
      Najlepsze filmy XXI wieku
      Też nie oglądałem Żenka, i nie zamierzam oglądać. Oprócz bardzo silnej niechęci do disco polo odstręcza mnie od tego filmu nachalna jego promocja przez TVPiS. "Toy Story 3" lubię, choć mniej niż dwie poprzednie części (najbardziej lubię dwójkę). "Maksa i Mary" ani "Kubo i dwie struny" nie oglądałem, więc się nie wypowiem. Ogólnie to zdecydowana większość moich ulubionych filmów animowanych powstała w XX wieku.
    • Celt
      Filmy muzyczne
      "Miłość w rytmie rap", oprócz tego że trudno to nazwać filmem muzycznym (tzn. musicalem), jest filmem zupełnie nieromantycznym, za to pełnym właśnie rapu. Osobiście bym odradził. Momentami można najwyżej śmiać się z bohatera, który jest biały i na siłę próbuje mieć sposób bycia czarnego rapera - choć ten efekt komiczny raczej nie był przez twórców zamierzony... Ogólnie to też nie przepadam za musicalami jako takimi, choć gdy jakiś ma naprawdę dobrą muzykę, to wtedy go lubię i nieraz nawet n
    • Shady-Lane90
    • Vertigos
      Hayao Miyazaki
      Widziałem tylko Mój sąsiad Totoro, Spirited Away i Ruchomy zamek Hauru. Na szczęście Netflix wrzuca teraz filmy Studia Ghibli więc będą miał okazję ponadrabiać
    • Vertigos
      Filmy muzyczne
      Nie lubię musicali. Nigdy nie mogłem się do nich przemóc.  Jedyny film muzyczny jaki lubię to Once (2007) To ten film z Vanilla Ice XD Polecam