• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Tylko Makaron Świderki!
      Makaron Świderki Official Hooligans!
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Shady-Lane90
      Jak minął dzień?
      Męcząco. Mam zdecydowanie zbyt dużo pracy na głowie. Z jednej strony bardzo to lubię, ale z drugiej... potrzebuję trochę odpoczynku. Na jutro wzięłam urlop, by pojechać po tatę. W sobotę rano będziemy w domu. Nie zamierzam robić przerwy w podróży. Odbiorę Go i od razu wracamy do Polski. Będę miała 2200 km, by się zrelaksować. Bo nic tak nie relaksuje, jak bycie kierowcą podczas długich podróży ♥
    • Kerosine
      Opisz siebie jednym słowem!
      Przeciągnięcie
    • Kerosine
      Bierzmowanie
      Nie byłam u bierzmowania - z powodów, o ile dobrze pamiętam, w równym stopniu ideologicznych, co praktycznych [to całe i udział w tych wszystkich mszach / nabożeństwach / spotkaniach formacyjnych]. Moja matka do tej pory to przeżywa, ja jednak nie zamierzam przystępować do sakramentu jako osoba dorosła. Z punktu widzenia duchowego byłoby to czystą fikcją, z racji braku planów wstąpienia kiedykolwiek w związek małżeński natomiast czymś całkowicie zbędnym.
    • Shady-Lane90
      Jak się czujesz?
      Po dzisiejszej, wygranej walce z migreną - czuję się bardzo dobrze. Optymizmem napawa mnie to, że obrońca pewnej zabójczyni z moich rejonów załatwi mi dostęp do akt sprawy. Idealnie ♥
    • Shady-Lane90