• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Shady-Lane90

Gloria

Recommended Posts

1. Czy lubisz to forum? 

2. Traktujesz je po prostu jako zabicie czasu czy jak własne dziecko? 

1. Jaką zasadą/zasadami kierujesz się w życiu? 

2. Jest coś, co chciałbyś zmienić w życiu, ale nie masz na to wpływu? Jeśli tak, co to jest? 

3. Co sądzisz o egoizmie ludzkim? 

1. Jaki gatunek muzyczny jest Ci najbliższy?

2. Jeśli miałbyś wybrać konkretne miejsce na świecie, w którym miałbyś zamieszkać, to gdzie by to było i dlaczego? 

11 godzin temu, Nineku napisał:

1. Czy lubisz to forum? 

Lubię. Może nie jako forum samo w sobie (w sensie technicznym), tylko bardziej  jako społeczność ;) 

11 godzin temu, Nineku napisał:

2. Traktujesz je po prostu jako zabicie czasu czy jak własne dziecko? 

Bardziej to drugie. Istnieje pewna więź, połączenie, co można w jakimś sensie porównać do więzi z dzieckiem.

11 godzin temu, mw2 napisał:

1. Jaką zasadą/zasadami kierujesz się w życiu? 

Szczerze, to jeszcze kształtuje to w sobie... ostatnio to dążenie do zaspokajania własnych potrzeb, bo praktycznie przez całe życie w jakiś sposób się ograniczałem. Też dążenie do bycia szczęśliwym (posiadanie satysfakcji z tego co się robi) oraz przekazywanie tego szczęścia innym. Czy zasadą może być samodoskonalenie? Zasada ciągłego doskonalenia, bycia lepszą wersją siebie (co ma też wpływ na ludzi wokół). To tak ogólnie mówiąc... ;) 

2. Jest coś, co chciałbyś zmienić w życiu, ale nie masz na to wpływu? Jeśli tak, co to jest? 

Hmm... lepsze relacje rodzinne. Zmiana zachowania innych ludzi ;) U siebie też chciałbym zmienić zachowania, ale na to mogę mieć jakiś wpływ.

3. Co sądzisz o egoizmie ludzkim? 

Myślę, że to jest zdrowe podejście. Każdy dąży do zaspokajania własnych potrzeb, a że potrzeby mamy z reguł takie same... Egoizm jest w porządku, jeżeli jest traktowany jako myślenie o sobie w kontekście zachowań, które chcemy wykonać... Mówię tu o sytuacji, gdy ktoś narzuca nam swoje zdanie, a my potrafimy powiedzieć "nie" i kierować się tym, co sami uważamy za słuszne, a nie postępować według nakazów (robimy coś wbrew osobie). Z drugiej strony będąc egoistą warto nie zapominać o potrzebach innych.

11 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

1. Jaki gatunek muzyczny jest Ci najbliższy?

Dużo się tego przewija... ;) lubię muzykę lat 80'. Na co dzień słucham tego, co mi się podoba i wpada w ucho: czyli w zasadzie wszystkie gatunki muzyczne, no może poza metalem i jego odmianami - tego nie trawię. W aucie słucham Radia Złote Przeboje :)

11 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

2. Jeśli miałbyś wybrać konkretne miejsce na świecie, w którym miałbyś zamieszkać, to gdzie by to było i dlaczego? 

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie Kanada. Ze względu na wysoką jakoś życia, co jest potwierdzone wieloma rankingami. Kiedyś bardzo byłem za USA, ale to trochę przygasło.  Australia, Nowa Zelandia - też fajnie, ale trudno się dostać. Biorąc pod uwagę kraje, patrzyłem, w których j. angielski jest językiem urzędowym, bo znam angielski. Też bardziej egzotycznie to Azja albo Ameryka Południowa (bardziej Azja), ale tam z kolei przydałaby się znajomość języka miejscowego... :) Przyznam, że sam jeszcze nie wiem, gdzie chciałbym mieszkać, bo chciałbym najpierw trochę poprzebywać w danym miejscu, że poczuć czy "to jest to", czy może to tylko moje wyobrażenie... Czy można cieszyć się z przebywania w danym miejscu, czy ludzie się tam inaczej zachowują? Interesują mnie też inne kultury, jak ludzie żyją w innych częściach świata - czym się kierują, jakie mają wartości, podejście do życia, zachowania na co dzień. 

Dzięki za pytania :biggrin:

• + 1

1. Czy lubisz spędzać czas z innymi ludźmi?

2. Umysł czy uroda?

3. Co Cię najbardziej denerwuje?

4. Czy chciałbyś być sławny?

• + 1

1. Co stanowiło dla Ciebie do tej pory w życiu największe wyzwanie?

• + 1

9 godzin temu, michaelowax3 napisał:

1. Czy lubisz spędzać czas z innymi ludźmi?

Tak, chociaż bardziej jestem introwertyczny niż ekstrawertyczny. Żeby jeszcze nie za dużo tych ludzi było... ale generalnie tak - lubię.

2. Umysł czy uroda?

Myślę, że to i to... ale cieszę się, gdy to umysł jednak dominuje nad urodę (w sensie, że ktoś jest zadowolony z tego jaki jest, a nie ma jakieś kompleksy w związku z urodą... bo to wtedy robi się trochę płytkie... albo wolę gdy ktoś popracuje nad własnym ciałem - na ile możliwe - np. poprzez siłownię niż narzeka dla samego narzekania. Jesteśmy jacy jesteśmy, trzeba to zaakceptować albo próbować coś zmieniać - o ile się da).

3. Co Cię najbardziej denerwuje?

Zachowanie innych ludzi... nie szanowanie wspólnego dobra... nie lubię kombinatorstwa, wywyższania się, oceniania kogoś po wyglądzie (w ogóle nie lubię słuchać jak ktoś kogoś ocenia po wyglądzie).

4. Czy chciałbyś być sławny?

Kiedyś o tym myślałem... w sumie chciałbym być, o ile byłaby to sława wynikająca z moich osiągnięć, a nie np. udziału w programie Big Brother.

7 godzin temu, Bloody. napisał:

1. Czemu Gloria? 

Spodobała mi się na ta nazwa. Lubię też sentencje łacińskie. Co ciekawe, Gloria to w j. angielskim imię żeńskie... :ohmy:

2. Jesteś zadowolony ze swojego Ja?

Tak, jestem zadowolony. Wiem, że nie wykorzystałem jeszcze w 100% swojego potencjału, ale dążę do zmiany.

3. Gdzie chciałbyś być za 5 lat? 

Konkretnych planów nie ma mam. W sensie ogólnym to chciałbym być zadowolony ze swojego życia, z podjętych wyborów i chciałbym się po prostu cieszyć się z tego, gdzie w danym momencie jestem.

5 godzin temu, Kerosine napisał:

1. Co stanowiło dla Ciebie do tej pory w życiu największe wyzwanie?

To już wchodzimy w kwestie psychologiczne... myślę, że było to postawienie się drugiej osobie i zakończenie relacji tzn. w końcu mogłem żyć na własnych warunkach. Niestety, pewne schematy są tak głęboko zakorzenione, że opanowują nas nieświadomie, jednak mam nadzieję, że w przyszłości będę bardziej uważny na swoje potrzeby i ich wyrażanie, jak również otwarty na potrzeby innych, a co też się z tym łączy - będę asertywny.

4. Myślisz o sprzedaży forum? 

5. Czy udzielasz się na innych stronach tego typu? 

6. Co myślisz o ekipie tu? 

7. Zmieniłbyś nas? 

• + 1

1) Grasz w gry komputerowe?

2) Masz ulubioną grę?

3) Wolisz komputery stacjonarne czy laptopy i dlaczego?

4) Masz ulubiony klub sportowy, któremu kibicujesz?

5) Na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach parlamentarnych?

6) Na kogo byś nigdy nie zagłosował w wyborach parlamentarnych?

7) Dżinsy czy bojówki?

8) Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego akurat ta?

9) Jakie są 3 modele samochodów, którymi chciałbyś jeździć?

10) Co sądzisz o poniższym filmiku?

• + 2

O 25.11.2019 at 20:38, Nineku napisał:

4. Myślisz o sprzedaży forum? 

Nie.

5. Czy udzielasz się na innych stronach tego typu? 

Na innych forach? Tak, czasami.

6. Co myślisz o ekipie tu? 

Jest w porządku, z @Nineku na czele :) Zgrana, dobra ekipa.

7. Zmieniłbyś nas? 

Nie :) 

O 27.11.2019 at 18:20, Kalafior_Grozy napisał:

1) Grasz w gry komputerowe?

W ostatnim czasie nie.

2) Masz ulubioną grę?

Kiedyś to była gra GTA: Vice City

4) Masz ulubiony klub sportowy, któremu kibicujesz?

Nie.

5) Na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach parlamentarnych?

Niestety nie poszedłem na ostatnie wybory... :( 

6) Na kogo byś nigdy nie zagłosował w wyborach parlamentarnych?

Hmm... to już musiałaby być osoba, która wyjątkowo nie nadawałaby się tam.

7) Dżinsy czy bojówki?

7) Dżinsy

8) Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego akurat ta?

Lato, bo jest ciepło :) 

9) Jakie są 3 modele samochodów, którymi chciałbyś jeździć?

Modele nie mają znaczenia, ale fajnie jakby miały dużo mocy (300 + KM?)

10) Co sądzisz o poniższym filmiku?

Bardzo Dziwny Filmik :) 

• + 2

2. Co i / lub kto Cię inspiruje [zainspirowało w ostatnim czasie]? Posiadasz jakiś autorytet, wzór któremu chciałbyś dorównać?

3. Wydaje się, że sporo podróżujesz. Wyprawę do jakiego zakątka Ziemi wspominasz najlepiej / najmocniej zapadła Ci w pamięć? Czy nauczyłeś się / dowiedziałeś czegoś istotnego podczas swych wojaży?

• + 1

6 godzin temu, Kerosine napisał:

2. Co i / lub kto Cię inspiruje [zainspirowało w ostatnim czasie]? Posiadasz jakiś autorytet, wzór któremu chciałbyś dorównać?

Niestety ubolewam nad tym, ale ciągle poszukuję inspiracji... :( nie mogę znaleźć autorytetu, a szkoda. Ale w sumie mam kolegę, który inspiruje mnie poprzez swój sposób bycia, więc tak - można to potraktować jako inspirację / autorytet (mogło by się wydawać, że autorytet to osoba przez nas nieosiągalna).

6 godzin temu, Kerosine napisał:

3. Wydaje się, że sporo podróżujesz. Wyprawę do jakiego zakątka Ziemi wspominasz najlepiej / najmocniej zapadła Ci w pamięć? Czy nauczyłeś się / dowiedziałeś czegoś istotnego podczas swych wojaży?

Staram się poznawać nowe miejsca... nawet najbliższą okolicę, bo czasami nie zdajemy sobie sprawy, jakie rzeczy są pośród nas. Najlepiej i najmocniej zapadła mi w pamięć wyprawa do Indii ponad 2 lata temu. To jest inny świat, inne problemy, inna kultura. Zderzenie z tamtejszą rzeczywistością do niczego nie można porównać - po prostu trzeba to przeżyć.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• Celt
    • Filip
    • Martusiaaaaaa92
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Gdzie jest Fifi :> ;D 
      · 17 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Bierz kalendarze z pracy.
      Rozkręcamy biznes. Zyskiem podzielimy się po połowie ;D
      · 19 replies