Jump to content

Kalafior Grozy (II)


Shady-Lane90

Recommended Posts

Posted

Kochani - zapraszam do zabawy!

Jak zwykle 10 pytań na głowę ;)

1. Co myślisz o wyborze Pawłowicz i Piotrowicza do TK przez Sejm, mimo sprzeczności wyboru z prawem?

2. Dlaczego poduszka to pod-uszka, a kołdra to nie na-brzuszka? ;D 

Link to comment
Posted

1. Cieszysz się z wyników tegorocznych wyborów? :D 

2. Jesteś szczęśliwy? 

Link to comment
Posted

3. Dlaczego mówimy plecy, skoro plec jest jeden? xD 

Link to comment
Posted

1. Dokąd nocą tupta jeż? 

Link to comment
Posted

Czy to prawda, że jesteś zwolennikiem super trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej - Jerzego Brzęczka? :D

Link to comment
Posted

1. Quo vadis?

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted

Witam wszystkich :)

 

23 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

1. Co myślisz o wyborze Pawłowicz i Piotrowicza do TK przez Sejm, mimo sprzeczności wyboru z prawem?

Skoro jest sprzeczny z prawem, powinien zostać anulowany. Żadna z tych dwóch postaci nie wzbudza mojej sympatii. O pani Pawłowicz na dobrą sprawę usłyszałem wtedy, gdy "grzano" w telewizjach tym, że jadła sałatkę na Sali Plenarnej by odwrócić uwagę od przesłuchania Komorowskiego w sprawie kontaktów z jakimiś ruskimi cynglami. Aby ocenić Piotrowicza powinno się upublicznić akta wszystkich spraw w jakich był oskarżycielem a to nie jest raczej możliwe. Wkurza mnie, że instytucje takie jak TK są "złotym Graalem" dla partii politycznych, które mają swoich kandydatów na sędziów. Niestety nasza klasa polityczna to dno i obsadzanie choćby TK swoimi pionkami nie wróży tym instytucjom niczego dobrego.

 

23 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

2. Dlaczego poduszka to pod-uszka, a kołdra to nie na-brzuszka? ;D 

A jak ktoś śpi na plecach? :) Na-plecek (żeby nie napisać gorzej)? A co jest pod plecami? Każdy wie. :) Na-plecko-dupek? :D Fajnie by się panią w JYSK pytało o cenę tej na-plecko-dupki :D

 

22 godzin temu, mw2 napisał:

1. Cieszysz się z wyników tegorocznych wyborów? :D 

Nie Paulinko, nie cieszę się. Jak wspomniałem wcześniej - nasza klasa polityczna to dno. Niepokojące dla mnie jest to, że coraz bardziej zmierzamy w stronę duopolu, czyli czegoś takiego jak jest w Stanach. Dlaczego jest to niepokojące? Dlatego, że gdy zechcesz zaistnieć ze swoim genialnym pomysłem, który na serio może nam pomóc, będziesz musiała opowiedzieć się po jednej z dwóch stron. Nawet, gdy z żadną się nie zgadzasz, więc musisz zrobić coś wbrew sobie.

A jakież to "obozy" polityczne mamy? :)

Mamy PiS, czyli pobożną lewicę, która z jednej strony grzmiała, że nie będzie przyjmować imigrantów a z drugiej przyjmuje ich tysiące (tajemnicze zniknięcie strony migracje.gov.pl przed wyborami samorządowymi i jej powrót w "uboższej" wersji po nich). Co najlepsze dla zagranicznych korporacji, które szukają taniej siły roboczej unikając płacenia podatków w PL. Suma summarum mamy z tego guzik :) Mają się za prawicę a uprawiają rozdawnictwo godne Grecji i popierają czerwonego aparatczyka w wyborach na Marszałka Sejmu. Ich polityka zagraniczna to kpina. Sympatię mam tylko do kota, bo lubię koty.

Mamy POKO co nie jest spoko. Uważają się za lek na całe zło, jednocześnie będąc takim samym guano co wymienieni wyżej :) Ich polityka zagraniczna jest bardzo podobna do PiS. Różni się tylko kierunek wypinania tyłka :) Rządź 8 lat, zraź do siebie ludzi, którzy głosowali na PiS nie z sympatii do PiS ale z nienawiści do PO. Obrażaj ludzi niepełnosprawnych (akcja "nie świruj"), promuj na swoich listach kretynów (Jachira) i na koniec dziw się że ludzie w większej części zagłosowali na kogoś innego :) Aha, wchłonęli partię "kropkaN", której długi jako podatnicy spłacamy wszyscy :) 

Mamy lewicę, której największym sukcesem jest to, że będzie można używać słowa "Posłanka". Ciekawe czy jak któraś lewoskrętna poślinka pewnego dnia obudzi się i stwierdzi, że jest facetem będzie znów chciała podmiany słowa "posłanka" na "poseł" :) Ogólnie dla mnie są dostarczycielem beki. Szkoda tylko, że ja się do tego cyrku dorzucam z własnego portfela.

Inne ugrupowania to nisza.

Jeśli chcesz znać moje zdanie (a pewnie chcesz, skoro pytasz), partie polityczne są potrzebne tylko samym partiom. Mamy kulawy system, gdzie możesz ciągnąc z budżetu forsę w formie subwencji nie dostając się ani razu do Sejmu. Osiągasz w wyborach 3,5%, dostajesz subwencję i możesz ubiegać się o zwrot kosztów kampanii (chyba że jesteś Nowoczesną, co brała kredyty i nie umiała wypełnić papierów o subwencje :) ). Bardziej od partii liczą się ludzie. Kojarzysz Liroya? Śmiali się z niego gdy wchodził do Sejmu a okazał się być jednym z niewielu, którzy mieli coś mądrego do powiedzenia. I jego nie ma, mamy za to panią, która uprawia wątpliwej jakości "satyrę" na Youtube ;)

Potrzeba zmian systemowych. Zamiana jednej partii na drugą nic nie da. Do tego czasu każde wybory będę uznawał za mało satysfakcjonujące ;)

 

23 godzin temu, mw2 napisał:

2. Jesteś szczęśliwy? 

Nie. Wbrew pozorom nie jestem. Mam jakieś tam poczucie humoru, które czasem potrafi nawet kogoś rozbawić. Napiszę śmiesznego posta, wstawię śmieszny obrazek czy gif. Powiem więcej, potrafię być duszą towarzystwa gdy mam "swój dzień". Niestety to wszystko jest fasadą. W głębi duszy jestem raczej smutasem i introwertykiem, który wciąż szuka swojego miejsca na Ziemi i boi się, że go nie znajdzie. Nie obwiniam o to nikogo oprócz siebie. Dokonywałem złych wyborów, często brakowało mi odwagi by wyrazić to co czuję. I teraz z biegiem czasu dostrzegam jak wiele mnie przez to ominęło. Ale trzeba ten wózek jakoś pchać i pcham go :) Tli się gdzieś w głowie myśl, że kiedyś karta się odwróci i tego się trzymajmy :)

 

23 godzin temu, Shady-Lane90 napisał:

3. Dlaczego mówimy plecy, skoro plec jest jeden? xD 

"Boli mnie plec." Jak to brzmi? No jak? :D 

 

23 godzin temu, Nineku napisał:

1. Dokąd nocą tupta jeż? 

spacer.png

:D

 

19 godzin temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Czy to prawda, że jesteś zwolennikiem super trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej - Jerzego Brzęczka?

Pragnę te krzywdzące pogłoski stanowczo zdementować :D Nie, nie jestem zwolennikiem "wuja" :D

 

7 godzin temu, Bloody. napisał:

1. Quo vadis?

Dokąd idę? Sam bym chciał to wiedzieć. Wiem tylko gdzie się moja droga skończy, tam gdzie droga każdego czyli na cmentarzu komunalnym. Wszystkie wcześniejsze etapy są dla mnie niewiadomą. Nie wiem też jak długa będzie ta droga. Chcę by była jak najdłuższa i jak najmniej wyboista.

Link to comment
Posted

Czy mógłbyś wymienić kilku swoich ulubionych piłkarzy oraz jakąś ulubioną drużynę piłkarską? 

Poważnie - czy myślisz, że w obecnej formie nasi piłkarze, pomimo tego ciulowego trenera, wyszliby z grupy na Euro 2020? 

Śledzisz obecną edycję Ligi Mistrzów? Masz swojego faworyta? 

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted
O 27.11.2019 at 19:40, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Czy mógłbyś wymienić kilku swoich ulubionych piłkarzy

Żeby była jasność :D Jestem po 30-stce, więc moje lata nastoletnie przypadały na przełom wieków. Dlatego moi piłkarscy "idolowie" są nieco inni niż tych, którzy dorastają teraz ;)

Moim największym piłkarskim "herosem" jest Ronaldo, ale nie Christiano Ronaldo, tylko Brazylijczyk Ronaldo. Konkretnie Louis Nazario da Lima (tak brzmi jego pełne imię i nazwisko). Ogólnie w moich latach nastoletnich byłem wielkim fanem piłkarskiej reprezentacji Brazylii. Do dziś pamiętam jak w 1998 roku z moim już niestety świętej pamięci przyjacielem oglądaliśmy finał Mistrzostw Świata, gdzie Francja pokonała Brazylię 3-0. Jako 12-letni gnój płakałem jak bóbr po tym meczu... Miałem niezliczone ilości koszulek z Ronaldo. Nie tylko koszulki Interu Mediolan i reprezentacji Brazylii, ale takich z nadrukiem kupowanych za 20 zł na targowicy :) Wiązało się to z zabawną sytuacją. Wszyscy "chłopacy" z mojego bloku byli za Milanem. Ja jeden jedyny chodziłem na boisko w koszulce Interu z numerem 10 i napisem Ronaldo. Minęło przeszło 20 lat, wciąż mam tą koszulkę.

Tu krótka próbka tego, co potrafił:

 

O 27.11.2019 at 19:40, Ŧ ι l ι ρ napisał:

oraz jakąś ulubioną drużynę piłkarską? 

Jestem szalikowcem jednego z III-ligowych klubów piłkarskich. I to jest mój ulubiony klub ;) Jest tak od niemal zawsze. Było tak nawet gdy po upadku Klubu zaczynaliśmy w lidze okręgowej i jeździliśmy na mecze do miejscowości, gdzie nawet samochody Google'a się nie zapuszczały ;) Obecnie "moje" rozgrywki ligowe się skończyły, czekam na styczeń i mecze sparingowe przed rundą wiosenną.

 

O 27.11.2019 at 19:40, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Poważnie - czy myślisz, że w obecnej formie nasi piłkarze, pomimo tego ciulowego trenera, wyszliby z grupy na Euro 2020? 

Myślę, że przy odpowiedniej dawce farta by nam się udało. Lecz poczekajmy do losowania grup, one już niedługo. Pamiętaj jednak, że Portugalia losowana jest z 3 koszyka, My z 2, więc teoretycznie możemy trafić do grupy: Hiszpania, Polska, Portugalia i ktoś mocny z barażów. W takim przypadku trudno by było o awans. Z drugiej strony możemy trafić do grupy: Ukraina, Polska, Czechy, Walia. I tu awans do fazy pucharowej jest całkowicie w naszym zasięgu. Nie powiem, że nasza kadra gra "piach" bo sam pewnie widziałeś choćby w meczu z Izraelem, że umiemy "mieć momenty". Jak chcemy to potrafimy. Więc o naszych szansach pogadamy jak już odbędzie się losowanie grup :) Jest osobny temat odnośnie naszej reprezentacji, tam chętnie wymienię spostrzeżenia ;)

 

O 27.11.2019 at 19:40, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Śledzisz obecną edycję Ligi Mistrzów?

Nie, nie śledzę tych rozgrywek od kilkunastu lat. Wyjątkiem jest sezon, gdy w fazie grupowej grała Legia.

 

O 27.11.2019 at 19:40, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Masz swojego faworyta?

Zawsze dobrze życzyłem Interowi Mediolan, choćby ze względu na to, że w tym klubie grał kiedyś Ronaldo.

Link to comment
 • Shady-Lane90 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Hsbxbxb
   Siema, Doradzi ktoś w sprawie miłosnej? Otóż od 2 miesięcy jestem z laską która chyba nie jest w 100% dojrzała, od początku związku spotkaliśmy może 2 razy sam na sam i 3 razy z jej koleżankami . Ostatni raz kiedy spotkaliśmy się sam na sam był chyba 4 tyg temu. Akutalnie próbuje z nią się umówić na kolejne spotkanie ale ona tak samo jak wcześniej mówi mi coś typu "Nie chcę mi się" lub "Nie mam ochoty". Ona twierdzi że 1-2 razy w tyg to jest za dużo dla niej bo ona jest prawie aspołeczna i jeszcze do tego twierdzi że ma depresje. Według niej 2-3 razy w miesiącu to jest wystarczająco i jak mi nie pasuje to moge zerwać. Po tym zaczęła się gatka o takim jej byłym znajomym z ukrainy z którym się zadawała pare tyg temu, to się spytałem czemu tak za nim tęskni(aktualnie jest na ukrainie), a ona odparła że się przywiązuje szybko do ludzi, no to się spytałem to ile razy się spotkali, a ona mi dopierdoliła że prawie codziennie i generalnie pamiętam że ona go często odwiedzała to się zagotowałem że dla mnie nie ma czasu i chęci żeby się spotkać 2 razy w tyg, a z jakimś ukraińcem ma to ona mi odpowiedziała że nie chcę jej się tego tłumaczyć i do teraz nie dostałem odpowidzi bo śpi. Mam wrażenie że ona nie traktuje tego związku jakby miał trwać dłużej niż jeszcze miesiąc. Od pewnego czasu zauważyłem że za każdym razem jak wspominam o innych dziewczynach to ona na mnie się obraża, przy czym ona ciągle pisze z takim jednymi i chyba na złość mi mówi jaki to on nie jest super i wgl. chociaż wiem że go nie kocha to się wściekam, kiedyś nawet przez to z nią się tak pokłóciłem że byłem bliski zerwania ale ona mnie przeprosiła i obiecała że przestanie. Pare razy ją nakryłem na kłamaniu ale w mało ważnych sprawach. Dodam że w zeszły piątek byłem z nią umówiony ale ona 5 godz przed odwołała bo jej stary nie pozwolił. Powiedziała mi że jej się nie chcę spotykać i najlepiej by spała cały dzień ale czasami mi wysyła filmy ze szkoły jak się bawi ze znajomymi(normalnie się śmieje i gada) więc nie wiem czy ona też tego nie wymyśla. Najgorsze jest to że znam ją od pół roku to od momentu bycia razem zaczęło jej odwalać. Jestem osobą która potrzebuje spotkań żeby czuć się kochana więc nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć.
  • Martusiaaaaaa92
   Masz dziewczynę i szukasz nowej na Sympatii zamiast najpierw zakończyć związek, a potem szukać nowej? Po co Ty wciąż z nią jesteś, skoro Ci tak niedobrze w tym związku?
  • fotograf1981
   Witam. Mam na imię Michał, w tym roku skończę 41 lat. Mieszkam w małej miejscowości gdzieś pomiędzy Wrocławiem a Jelenią Górą (nie chcę podawać dokładnej lokalizacji) we własnym własnościowym mieszkaniu w którym także zamieszkuje mój brat oraz 83-letnia babcia. Od 15 lat pracuję w ochronie z orzeczeniem o niepełnosprawności P-02. Przez długie lata nie miałem dziewczyny, poznałem ją w wieku 30 lat, ale w ogóle nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Ona nigdy nie pracowała!!! A jej zachowanie jest po prostu żałosne! Utrzymuje się z tego co dostanie od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czyli z jakichś około 400 PLN miesięcznie plus 215 PLN zasiłku pielęgnacyjnego. Nie chce mieć dzieci, nie chce iść do pracy, po prostu ręce opadają. Ubiera się w ciuchy które mają przynajmniej 15 lat!!! bo po prostu jej nie stać na to aby sobie coś nowego kupić. Ja w porównaniu z nią kupuję sobie to co dusza zapragnie, mam sprzęt fotograficzny z najwyższej półki z czterema obiektywami NIKONA w zależności co chcę fotografować, zazwyczaj jest to fotoreportaż zawodów sportowych. Kupuję firmowe ciuchy LACOSTE, Jack Wolfskin, Asics. O srebrnych jednouncjowych monetach z wizerunkami zwierząt, głównie z Australii już nie wspomnę, albo o karbonowej kolarzówce. Żebym miał znacznie więcej szczęścia do kobiet o po prostu bym zakończył ten związek w 5 minut, bez zastanowienia. Ale niestety, korzystam z przerwami z portalu sympatia od około 20 lat prawie bez powodzenia. Pamiętam jak udało mi się umówić na dwie randki przez ten portal ale to było kupę lat temu. Na żywo zagadać do jakiejś kobiety, chyba nie możliwe, po prostu się czegoś boję, wstydzę, po prostu nie wiem jak zagadać? Chodziłem na prywatne sesje psychoterapeutyczne które kosztowały mnie kilka tysięcy i nic, po prostu nic! Sam nie wiem co mam robić aby poznać kobietę z którą był bym szczęśliwy, która by wiedziała czym jest praca, czym jest dbanie o siebie etc. Kiedyś było prościej kogoś poznać – to w szkole, to przez chata, gadu-gadu, było dużo możliwości ale i tak się kończyło na niczym… Może to ma jakieś znaczenie psychologiczne, że przez całą podstawówkę i zawodówkę w szkole jak i po za nią byłem poniżany, bity, wyzywany przez rówieśników z klasy jak i po za niej. Nikt nic z tym przez całe lata nie robił, nawet policja. A dzisiaj, wczoraj był taki przypadek w TV, policja od razu zaczęła działać. Proszę o pomoc!!!
  • Gloria
   Pora reaktywować temat Zapraszam @Kerosine do wypowiedzenia się w temacie: oraz / lub  
  • Gloria
   Cześć! Chciałbym się zapytać, czy macie podobne spostrzeżenia do moich i ewentualnie jak często zdarza się Wam to ujrzeć. Chodzi mi mianowicie o wyraz twarzy ludzi, których mijamy chociażby na ulicy czy w sklepie. W moim przypadku dosyć często zdarza się ujrzeć twarze spoglądające na mnie złowrogo albo po prostu ludzie przyjmują taki wyraz twarzy. Czym to jest spowodowane?  Oczywiście, nie dotyczy to 100% osób, ale dosyć często można ujrzeć taki widok (nawet wśród młodych osób). Czy chodzi o troski dnia codziennego? Wydaje mi się, że niektórzy nie potrafiliby się nigdy uśmiechnąć... Czy także zauważacie tę zawziętość na twarzach innych osób... ? Mam także na myśli interakcje z takimi osobami, gdzie można odczuć znudzenie, obojętność, a zdarza się i czasami agresja. Czy może ludzie wychodząc na ulicę przyjmują maski, tak aby nie wdawać się w niepotrzebne interakcje? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   dali
   dali
   5
  2. 2
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   3
  3. 3
   Gloria
   Gloria
   3
  4. 4
   rademenes91
   rademenes91
   1
  5. 5
   Jason1983
   Jason1983
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  wardrum
  wardrum
  13 posts
  dali
  dali
  10 posts
  Kerosine
  Kerosine
  7 posts
  Gloria
  Gloria
  7 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Celt
  Celt
  1 post
  MarcoRose
  MarcoRose
  1 post
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  fotograf1981
  fotograf1981
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  36 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  18 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  442 posts
  yiliyane
  yiliyane
  364 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up