Jump to content

Ŧ ι l ι ρ

michaelowax3

Recommended Posts

Posted

W tym tygodniu przepytywany jest użytkownik @Ŧ ι l ι ρ.

Martusiaaaaaa92
Posted

Ile średnio czasu dziennie spędzasz w internecie?

Posted

Dziękuję za wybranie mnie, to miłe.

2 godziny temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Ile średnio czasu dziennie spędzasz w internecie?

Dzięki za pytanie. :) 

Różnie, ale zazwyczaj od 30 minut do 2 godzin. Ostatnio coraz mniej z uwagi na to, iż wróciłem do częstszego czytania książek i poświęcam na to tyle czasu, że ciężko gdzieś zmieścić aktywność internetową. Kiedyś było zdecydowanie więcej, ale z wiekiem się ustabilizowało. :>

Posted

Masz psa?

Jak odnajdujesz się w tym świecie?

Masz jakąś receptę na szczęśliwe życie i czy uważasz, że takowa w ogóle istnieje?

Posted
14 minut temu, michaelowax3 napisał:

Masz psa?

Nawet dwa :P Obydwa są rasy maltańczyk miniaturka. Poza tym mam jeszcze kota, ale tutaj się nie wypowiadam, bo nie tego dotyczyło pytanie. :>

15 minut temu, michaelowax3 napisał:

Jak odnajdujesz się w tym świecie?

Wiesz, to zależy jak na to spojrzę. Bywają dni, tygodnie, że czuję się naprawdę dobrze, że bycie na tym świecie sprawia mi dużą przyjemność, czuję wówczas takie pragnienie dalszego poznawania wszystkiego. Niestety bywają też takie momenty, w sumie to nawet występują one częściej, niż te pozytywne, że nie mam ochoty na nic. Wtedy czuję się kompletnie nierozumiany przez wszystkich, najchętniej uciekłbym gdzieś, gdzie byłbym sam. Uważam, że życie to piękny dar, ale nie da się nad nim zapanować w 100%, przez co bywa zaskakujące, czasami pozytywnie, czasami negatywnie. Jednakże jestem zdania, że to wszystko, co przechodzimy za życia jest swego rodzaju testem, który podobnie jak niegdyś popularne testy osobowości itp. ma na celu ocenić jak silni jesteśmy. Uważam też, że lepiej w tej kwestii będę mógł wypowiedzieć się, gdy będę starszy i zasmakuję życia lepiej, też z nieco innej perspektywy.

20 minut temu, michaelowax3 napisał:

Masz jakąś receptę na szczęśliwe życie i czy uważasz, że takowa w ogóle istnieje?

Recepty nie mam żadnej, przynajmniej nie teraz. Uważam natomiast, że jak najbardziej coś takiego może istnieć. Nasuwa się jednak pytanie, czy warto jest podążać za ewentualną receptą, czy może iść swoją, zupełnie samodzielną drogą. Intrygujące jest osiągnięcie np. szczęścia poprzez nieco ryzykowne i nieoczywiste decyzje, natomiast nie zawsze jest to właściwe wyjście. Myślę, że tu wiele do "powiedzenia" ma charakter danego człowieka. Jeśli ktoś jest przebojowy, to podążanie za receptą byłoby dla takiej osoby najzwyczajniej nudne, nawet jeśli dałoby to względne szczęście, to osoba ta mogłaby nie czuć się w pełni zrealizowana, w takim przypadku na pewno żadna recepta nie ma sensu. Natomiast jeśli ktoś lubi podążać za szablonami, co nie zawsze jest złe, to nie ma nic przyjemniejszego niż posiadanie takiej swego rodzaju "recepty", która ułatwia drogę do realizacji samego siebie. Ja sam, gdy otrzymuję jakieś zadanie do wykonania, wolę od razu wiedzieć konkretnie co mam zrobić. Chociaż jeśli chodzi o ważniejsze kwestie to częściej wybieram nietuzinkowe rozwiązania. Ciężko na to jednoznacznie odpowiedzieć.

Wielkie dzięki za te pytania, skłoniły mnie do kilku refleksji. Mam nadzieję, że odpowiedziałem w przynajmniej częściowo zadowalający sposób, przepraszam, jeśli napisałem jakąś głupotę. :> 

Posted

Wow. Marzę żeby mieć kiedyś maltańczyka. Mówisz,że warto? :) Aktualnie mam labradorkę o imieniu Lucy. Też jest kochana :D

Kota masz tzw. dachowiec czy coś z wyższej półki?

Chyba każdy miewa dni kiedy czuję,że może przenosić góry a potem że życie nie ma sensu. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli to nie jest jakieś poważne to chyba nie ma się co martwić.

A masz jakiś plan na siebie? Coś dzięki czemu poczułbyś się spełniony? Ja w Twoim wieku byłam zupełnie rozchwiana i co chwilę chciałam być kimś innym oraz w wyobraźni próbować wszystkiego i układałam sobie scenariusze. :P Podziwiam tych którzy wiedzą to od wcześniejszego wieku bo jest im łatwiej do tego dążyć.

Posted
9 minut temu, michaelowax3 napisał:

Wow. Marzę żeby mieć kiedyś maltańczyka. Mówisz,że warto? :) Aktualnie mam labradorkę o imieniu Lucy. Też jest kochana :D

Pewnie, że warto, kochane pieski, aczkolwiek w obu przypadkach pojawiały się problemy zdrowotne, na szczęście od dłuższego czasu jest już okej.

10 minut temu, michaelowax3 napisał:

Kota masz tzw. dachowiec czy coś z wyższej półki?

Taki dachowy, czarny przystojniak. :) 

11 minut temu, michaelowax3 napisał:

Jeśli to nie jest jakieś poważne to chyba nie ma się co martwić.

Raczej nie, nie powoduje to żadnych złych myśli itp. Jest w porządku.

12 minut temu, michaelowax3 napisał:

A masz jakiś plan na siebie? Coś dzięki czemu poczułbyś się spełniony? Ja w Twoim wieku byłam zupełnie rozchwiana i co chwilę chciałam być kimś innym oraz w wyobraźni próbować wszystkiego i układałam sobie scenariusze. :P Podziwiam tych którzy wiedzą to od wcześniejszego wieku bo jest im łatwiej do tego dążyć.

Plan oczywiście mam, ale te plany zmieniają się raz na jakiś czas. Wydaje mi się, że sam jestem dosyć rozchwiany, chociaż od pewnego czasu już trzymam się pewnych poglądów/kierunków. Na ten moment, coś, co wydaje się być interesującym kierunkiem to pójście w reżyserkę, mam wiele pomysłów na filmy i seriale, ale do tego bardzo długa droga. Poza tym kilka innych rzeczy dałoby mi szczęście, ale mimo wszystko, czułbym się głupio pisząc o tym publicznie. Uwielbiam układać sobie scenariusze, w sensie, myśleć nad tym co powinienem zrobić, co mogłem zrobić lepiej, jakby się potoczyła dana sytuacja itp. Wiesz, dzięki temu rozchwianiu posiadamy przynajmniej podstawową wiedzę nt. wielu kwestii. ^^

Posted

Witaj ;) 

Co dla Ciebie w życiu liczy się najbardziej? 

Z jakich swoich cech lub podjętych działań jesteś najbardziej dumny? 

Posted

Hej :)

Wydaje mi się, że rodzina jest dla mnie najważniejsza, dużo rzeczy ma kluczową wartość w moim życiu, ale rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Wiesz, w kwestii bycia dumnym z siebie, nie mam z zbytnio doświadczenia, ponieważ jestem wobec siebie bardzo wymagający, bardzo rzadko potrafię uznać, że coś zrobiłem dobrze itd. Na pewno rzeczą, z której jestem dumny było zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy za pierwszym razem, poza tym, duża radość sprawiły mi moje wyniki testów gimnazjalnych. Powinienem być dumny z wielu innych rzeczy, ale taką szczerą dumę miałem właśnie w wymienionych momentach. ;)

Posted

Jaki serial teraz oglądasz?

Posted

Hej ^^

Ostatnio oglądałem serię Criminal, której poszczególne edycje są kręcone w różnych krajach, na pewno nie jest to jeden z lepszych seriali jakie oglądałem, ale nadal całkiem ciekawy. No i najnowszy serialik to oczywiście Żmijowisko, na C+, całkiem ciekawy serial, lubię, gdy seriale są kręcone w Polsce, więc to dodatkowy atut, polecam. Poza tym, niebawem zabieram się za trzeci sezon serialu Atypowy, też warto na niego zerknąć, wydaje mi się, że jest całkiem pouczający.

Posted (edited)
Godzinę temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Poza tym, niebawem zabieram się za trzeci sezon serialu Atypowy, też warto na niego zerknąć, wydaje mi się, że jest całkiem pouczający.

Widziałam kilka pierwszych odcinków pierwszego sezonu niedługo po jego premierze na Netflixie =) W mojej opinii niezaprzeczalnym [największym?] plusem tej produkcji jest sam fakt popularyzowania przezeń wiedzy na temat ASD, aczkolwiek postać głównego bohatera wydała mi się mimo wszystko trochę przerysowana / sztampowa - to chyba jednak nieuniknione w sytuacji gdy przeciętny widz w ogóle nie posiada jakiegokolwiek "wzorcowego" wyobrażenia autystyka mogącego służyć mu za punkt odniesienia i trzeba mu takowy dopiero stworzyć. Tak czy siak swą przygodę z serialem zakończyłam dosyć szybko, z mojego punktu widzenia to mimo wszystko dołujące show [choć nie aż tak jak pewne anime, którego nieprzyzwoicie długiego tytułu w tej chwili nie pomnę :laugh: ]. Tematyka szkolno-romansowa również niespecjalnie do mnie przemawia, no i jako autystka wolałabym, aby bohaterką była mimo wszystko dziewczyna! ASD u płci [teoretycznie] piękniejszej to często w ogóle "temat w temacie", że tak to ujmę.

1. W jakim universum filmowym lub serialowym mógłbyś / chciałbyś zamieszkać i dlaczego?

2. Jaka filmowa / serialowa bohaterka mogłaby być Twoją dziewczyną / żoną i dlaczego?

2. "Film Twojego życia" - jakie odruchowe skojarzenia wywołuje w Tobie to hasło? Mam przy tym na myśli oczywiście dzieło, którego Ty sam jesteś twórcą =) Jakiej tematyce byłoby lub mogłoby być poświęcone, jaki przekaz chciałbyś w nim zawrzeć, jakie emocje wywołać u widzów?

Edited by Kerosine (see edit history)
Posted
35 minut temu, Kerosine napisał:

Widziałam kilka pierwszych odcinków pierwszego sezonu niedługo po jego premierze na Netflixie =) W mojej opinii niezaprzeczalnym [największym?] plusem tej produkcji jest sam fakt popularyzowania przezeń wiedzy na temat ASD, aczkolwiek postać głównego bohatera wydała mi się mimo wszystko trochę przerysowana / sztampowa - to chyba jednak nieuniknione w sytuacji gdy przeciętny widz w ogóle nie posiada jakiegokolwiek "wzorcowego" wyobrażenia autystyka mogącego służyć mu za punkt odniesienia i trzeba mu takowy dopiero stworzyć. Tak czy siak swą przygodę z serialem zakończyłam dosyć szybko, z mojego punktu widzenia to mimo wszystko dołujące show [choć nie aż tak jak pewne anime, którego nieprzyzwoicie długiego tytułu w tej chwili nie pomnę :laugh: ]. Tematyka szkolno-romansowa również niespecjalnie do mnie przemawia, no i jako autystka wolałabym, aby bohaterką była mimo wszystko dziewczyna! ASD u płci [teoretycznie] piękniejszej to często w ogóle "temat w temacie", że tak to ujmę.

Masz rację. Generalnie idea tego serialu na pewno jest dobra, ponieważ teraz przynajmniej jestem w stanie sobie trochę wyobrazić jak osoby z autyzmem odbierają pewne sytuacje, to na pewno jest na plus. 

36 minut temu, Kerosine napisał:

W jakim universum filmowym lub serialowym mógłbyś / chciałbyś zamieszkać i dlaczego?

Hmm, to jest dosyć trudne, ale z uwagi na to, że nie chciałbym żyć w świecie idealnym, to może chociaż przez jakiś czas chciałbym sprawdzić jak żyło się w Polsce, podczas drugiej wojny światowej. Interesuję się tą tematyką, dlatego byłoby to całkiem ciekawe. Pytanie dot. filmu/serialu, dlatego wybrałbym np. Czas Honoru. 

Z drugiej strony zawsze ciekawił mnie ten filmowy świat postapokaliptyczny. Chociaż przez kilka chwil chciałbym zasmakować życia niczym w The Walking Dead lub The Rain, byłoby to raczej przerażające, ale ciekawe przeżycie. 

41 minut temu, Kerosine napisał:

Jaka filmowa / serialowa bohaterka mogłaby być Twoją dziewczyną / żoną i dlaczego?

To bardzo trudne pytanie, bo w sumie wiele kobiet z produkcji, które oglądałem wywarło na mnie ogromne wrażenie. Gdybym miał wybrać coś, co przychodzi mi do głowy jako jedna z pierwszych myśli, to być może byłaby to Kristina Froseth, która grała m.in. w The Society. Przede wszystkim zachwyciła mnie jej uroda, ale również sporo wrażenie wywarły na mnie jej wrażliwość i czułość. Gdybym miał wybrać jedną kobietę z filmu/serialu, która miałaby być moją partnerką to chyba zdecydowałbym się właśnie na nią. Chociaż to jest naprawdę  ciekawe pytanie i ciężko jest mi zdecydować. :)

46 minut temu, Kerosine napisał:

Film Twojego życia" - jakie odruchowe skojarzenia wywołuje w Tobie to hasło? Mam przy tym na myśli oczywiście dzieło, którego Ty sam jesteś twórcą =) Jakiej tematyce byłoby lub mogłoby być poświęcone, jaki przekaz chciałbyś w nim zawrzeć, jakie emocje wywołać u widzów?

Pierwsze, co przyszło mi do głowy to XXI-wieczny nastolatek. Przez to, jak wielkie znaczenie ma teraz internet, proces dorastania oraz wszystko, z czym zmaga się młoda osobą w XXI wieku, odbiega trochę od problemów nastolatków i nastolatek z XX wieku. Myślę, że gdyby przedstawić to w odpowiedni sposób, co byłoby niezwykle skomplikowane, możnaby sprawić, że rodzice i ogolnie osoby starsze mogłyby zrozumieć z czym faktycznie zmagają się ich dzieci. Wiem, że w tych czasach bardzo mały procent dzieci potrafi szczerze rozmawiać z rodzicami i mówić im o swoich problemach, stąd rodzice nie do końca wiedzą, z czym osoby młode muszą mierzyć się na co dzień. To jest oczywiście koncepcja, którą mam w tym momencie, z racji na to, że żyję w tym świecie, w przyszłości, gdy pomyślę o filmie mojego życia, na pewno będę miał zupełnie inne pomysły. 

Posted

Cześć! ;)

1. Jakie masz relacje z rówieśnikami?
  2. Jaki Ci idzie w liceum? Starasz się?
  3. Chodzisz na jakieś zajęcia poza szkołą (np. basen)?

Pozdrowienia

Posted

Cześć Filip ;)

1. Gdybyś mógł cofnąć czas i zmienić coś w swoim życiu - co by to było?

2. Sms czy rozmowa telefoniczna?

3. Bardziej dogadujesz się z rówieśnikami czy może z osobami nieco starszymi od siebie?

Posted
13 minut temu, Gloria napisał:

Cześć! ;)

1. Jakie masz relacje z rówieśnikami?
  2. Jaki Ci idzie w liceum? Starasz się?
  3. Chodzisz na jakieś zajęcia poza szkołą (np. basen)?

Siemka :)

1. O dziwo dobre. W sensie, jestem trochę nieśmiały i w nowym miejscu zawsze mam problem z nawiązaniem znajomości itp., ale na szczęście dla mnie, zawsze trafiam na takie środowisko, które z łatwością mnie do siebie przekonuje i dzięki temu z rówieśnikami dogaduję się bardzo dobrze, choć nie zawsze ich rozumiem, mam tu na myśli pewne bardzo dziecinne zachowania. 

2. Idzie mi całkiem dobrze, ale nie staram się w ogóle. Mam świadomość, że powinienem dawać z siebie więcej, ale kompletnie nie mam ku temu motywacji, przez co moje oceny z matematyki leżą. 

3. Kiedys czesto, teraz już raczej nie. 

Bardzo dziękuję za ciekawe pytania :)

Martusiaaaaaa92
Posted

Jak spędziłeś dzisiejsze święto?

Posted
7 minut temu, Shady-Lane90 napisał:

Cześć Filip ;)

1. Gdybyś mógł cofnąć czas i zmienić coś w swoim życiu - co by to było?

2. Sms czy rozmowa telefoniczna?

3. Bardziej dogadujesz się z rówieśnikami czy może z osobami nieco starszymi od siebie?

Siemka :)

1. Chyba nic nie chciałbym zmienić. Mam takie wrażenie, że wszystko co się wydarzyło oraz też błędy, które popełniałem doprowadziły do tego, że stałem się silnym człowiekiem, takim jak teraz i można nawet stwierdzić, że jestem z tego w miarę zadowolony. 

2. Zależy, ale na pewno poprzez SMS łatwiej jest coś napisać, bo jednak wtedy mam czas na przemyślenie. Natomiast rozmowa tez jest bardzo ważnym elementem. Jako, że jestem nastolatkiem XXI wieku, wybieram SMS, my to już nawet pizzę przez aplikację zamawiamy, zamiast zadzwonić. haha

3. Chyba starszymi, czuję, że osoby starsze mnie rozumieją oraz ja rozumiem je, w rozmowach z nimi czuję się nieco swobodniej. Też warto zaznaczyć, że więcej jestem w stanie powiedzieć o sobie komuś nieco straszemu niż osobom w moim wieku, większe zaufsnie. 

Dzięki za fajne pytanka. :)

5 minut temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Jak spędziłeś dzisiejsze święto?

W sumie to nie spędziłem. Doceniam naszą historię i bardzo ją szanuję, ale jakoś nie mam wielkiej ochoty na specjalne celebrowanie itp. Wywiesiłem flagę, to można uznać za moją celebrację. :)

A poza tym, cały dzień w domu, pod kołderką. Chyba najlepszy sposób na spędzenie wolnego poniedziałku. :>

Kalafior_Grozy
Posted

No witaj :)

1) Grasz w gry komputerowe?

2) Pies czy kot jako zwierzątko domowe?

3) Jaką muzykę preferujesz? (jeśli pytanie to pytania już padło to je olej :) )

4) Komputer stacjonarny czy laptop?

5) Morze czy góry?

Posted
3 godziny temu, Kalafior_Grozy napisał:

No witaj :)

1) Grasz w gry komputerowe?

2) Pies czy kot jako zwierzątko domowe?

3) Jaką muzykę preferujesz? (jeśli pytanie to pytania już padło to je olej :) )

4) Komputer stacjonarny czy laptop?

5) Morze czy góry?

Siemanko :D

1) Kiedyś naprawdę sporo grałem, ale tak mniej wiecej od 1,5 roku gram baardzo mało. Czasami gdy przytrafi się okazja do zagrania w coś z kolegami to się decyduję, ale tak żeby grać w coś częściej to raczej nie. Na ten moment jedyne gry, która dają mi przyjemność to GTA V i FIFA. :)

2) Zawsze był to pies, ale przez to jaki mój kot jest inteligentny i jak kompletnie nie stwarza problemów, chyba wolę koty. Podoba mi się to, jakie są samodzielne. 

3) Zależnie od humoru :D Najczraczej jest to taki subtelny pop, hip-hop w różnych odmianach (polski, amerykański, brytyjski, niemiecki, francuski), delikatny rock, czasami też coś z dance. Różnie to u mnie bywa. ;)

4) Od dwóch lat korzystam tylko ze stacjonarnego, ale tęsknię za wygodą jaką oferuje laptop, oraz mobilnością... Na pewno plusem stacjonarnego jest to, że za te same pieniądze ma dużo lepszą specyfikację niż laptop, ale gdybym miał teraz wybierać to przez to, że już tyle nie gram i nie potrzebuje wiele więcej niż 8 GB ramu i 256 SSD to chyba wolałbym laptopa. 

5) Bardzo trudne pytanie. Z jednej strony uwielbiam widoki górskie oraz generalnie w moim przypadku - podhalańską tradycję, ponieważ zawsze z rodzicami wyjeżdzałem właśnie w okolice Zakopanego, to jednak polskie morze też naprawdę lubię. Jednakże w ostatnich latach częściej bywałem w górach, więc chyba jednak góry. Na ich korzyść przemawia tez nieziemsko smaczne jedzenie.. ^_^ 

Bardzo dziękuję za pytania. :)

• Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Hsbxbxb
      Siema, Doradzi ktoś w sprawie miłosnej? Otóż od 2 miesięcy jestem z laską która chyba nie jest w 100% dojrzała, od początku związku spotkaliśmy może 2 razy sam na sam i 3 razy z jej koleżankami . Ostatni raz kiedy spotkaliśmy się sam na sam był chyba 4 tyg temu. Akutalnie próbuje z nią się umówić na kolejne spotkanie ale ona tak samo jak wcześniej mówi mi coś typu "Nie chcę mi się" lub "Nie mam ochoty". Ona twierdzi że 1-2 razy w tyg to jest za dużo dla niej bo ona jest prawie aspołeczna i jeszcze do tego twierdzi że ma depresje. Według niej 2-3 razy w miesiącu to jest wystarczająco i jak mi nie pasuje to moge zerwać. Po tym zaczęła się gatka o takim jej byłym znajomym z ukrainy z którym się zadawała pare tyg temu, to się spytałem czemu tak za nim tęskni(aktualnie jest na ukrainie), a ona odparła że się przywiązuje szybko do ludzi, no to się spytałem to ile razy się spotkali, a ona mi dopierdoliła że prawie codziennie i generalnie pamiętam że ona go często odwiedzała to się zagotowałem że dla mnie nie ma czasu i chęci żeby się spotkać 2 razy w tyg, a z jakimś ukraińcem ma to ona mi odpowiedziała że nie chcę jej się tego tłumaczyć i do teraz nie dostałem odpowidzi bo śpi. Mam wrażenie że ona nie traktuje tego związku jakby miał trwać dłużej niż jeszcze miesiąc. Od pewnego czasu zauważyłem że za każdym razem jak wspominam o innych dziewczynach to ona na mnie się obraża, przy czym ona ciągle pisze z takim jednymi i chyba na złość mi mówi jaki to on nie jest super i wgl. chociaż wiem że go nie kocha to się wściekam, kiedyś nawet przez to z nią się tak pokłóciłem że byłem bliski zerwania ale ona mnie przeprosiła i obiecała że przestanie. Pare razy ją nakryłem na kłamaniu ale w mało ważnych sprawach. Dodam że w zeszły piątek byłem z nią umówiony ale ona 5 godz przed odwołała bo jej stary nie pozwolił. Powiedziała mi że jej się nie chcę spotykać i najlepiej by spała cały dzień ale czasami mi wysyła filmy ze szkoły jak się bawi ze znajomymi(normalnie się śmieje i gada) więc nie wiem czy ona też tego nie wymyśla. Najgorsze jest to że znam ją od pół roku to od momentu bycia razem zaczęło jej odwalać. Jestem osobą która potrzebuje spotkań żeby czuć się kochana więc nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć.
    • Martusiaaaaaa92
      Masz dziewczynę i szukasz nowej na Sympatii zamiast najpierw zakończyć związek, a potem szukać nowej? Po co Ty wciąż z nią jesteś, skoro Ci tak niedobrze w tym związku?
    • fotograf1981
      Witam. Mam na imię Michał, w tym roku skończę 41 lat. Mieszkam w małej miejscowości gdzieś pomiędzy Wrocławiem a Jelenią Górą (nie chcę podawać dokładnej lokalizacji) we własnym własnościowym mieszkaniu w którym także zamieszkuje mój brat oraz 83-letnia babcia. Od 15 lat pracuję w ochronie z orzeczeniem o niepełnosprawności P-02. Przez długie lata nie miałem dziewczyny, poznałem ją w wieku 30 lat, ale w ogóle nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Ona nigdy nie pracowała!!! A jej zachowanie jest po prostu żałosne! Utrzymuje się z tego co dostanie od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czyli z jakichś około 400 PLN miesięcznie plus 215 PLN zasiłku pielęgnacyjnego. Nie chce mieć dzieci, nie chce iść do pracy, po prostu ręce opadają. Ubiera się w ciuchy które mają przynajmniej 15 lat!!! bo po prostu jej nie stać na to aby sobie coś nowego kupić. Ja w porównaniu z nią kupuję sobie to co dusza zapragnie, mam sprzęt fotograficzny z najwyższej półki z czterema obiektywami NIKONA w zależności co chcę fotografować, zazwyczaj jest to fotoreportaż zawodów sportowych. Kupuję firmowe ciuchy LACOSTE, Jack Wolfskin, Asics. O srebrnych jednouncjowych monetach z wizerunkami zwierząt, głównie z Australii już nie wspomnę, albo o karbonowej kolarzówce. Żebym miał znacznie więcej szczęścia do kobiet o po prostu bym zakończył ten związek w 5 minut, bez zastanowienia. Ale niestety, korzystam z przerwami z portalu sympatia od około 20 lat prawie bez powodzenia. Pamiętam jak udało mi się umówić na dwie randki przez ten portal ale to było kupę lat temu. Na żywo zagadać do jakiejś kobiety, chyba nie możliwe, po prostu się czegoś boję, wstydzę, po prostu nie wiem jak zagadać? Chodziłem na prywatne sesje psychoterapeutyczne które kosztowały mnie kilka tysięcy i nic, po prostu nic! Sam nie wiem co mam robić aby poznać kobietę z którą był bym szczęśliwy, która by wiedziała czym jest praca, czym jest dbanie o siebie etc. Kiedyś było prościej kogoś poznać – to w szkole, to przez chata, gadu-gadu, było dużo możliwości ale i tak się kończyło na niczym… Może to ma jakieś znaczenie psychologiczne, że przez całą podstawówkę i zawodówkę w szkole jak i po za nią byłem poniżany, bity, wyzywany przez rówieśników z klasy jak i po za niej. Nikt nic z tym przez całe lata nie robił, nawet policja. A dzisiaj, wczoraj był taki przypadek w TV, policja od razu zaczęła działać. Proszę o pomoc!!!
    • Gloria
      Pora reaktywować temat Zapraszam @Kerosine do wypowiedzenia się w temacie: oraz / lub  
    • Gloria
      Cześć! Chciałbym się zapytać, czy macie podobne spostrzeżenia do moich i ewentualnie jak często zdarza się Wam to ujrzeć. Chodzi mi mianowicie o wyraz twarzy ludzi, których mijamy chociażby na ulicy czy w sklepie. W moim przypadku dosyć często zdarza się ujrzeć twarze spoglądające na mnie złowrogo albo po prostu ludzie przyjmują taki wyraz twarzy. Czym to jest spowodowane?  Oczywiście, nie dotyczy to 100% osób, ale dosyć często można ujrzeć taki widok (nawet wśród młodych osób). Czy chodzi o troski dnia codziennego? Wydaje mi się, że niektórzy nie potrafiliby się nigdy uśmiechnąć... Czy także zauważacie tę zawziętość na twarzach innych osób... ? Mam także na myśli interakcje z takimi osobami, gdzie można odczuć znudzenie, obojętność, a zdarza się i czasami agresja. Czy może ludzie wychodząc na ulicę przyjmują maski, tak aby nie wdawać się w niepotrzebne interakcje? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      dali