• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Shady-Lane90
      Co Cię obrzydza?
      Fakt. W dobie glicerynowych zwilżaczy palców to zachowanie jest rzeczywiście obrzydliwe.  Obrzydza mnie podejście ludzi - "dej, bo mnie się należy!"
    • Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Tata wrócił do domu. Po prawie pół roku nieobecności. Ma na odpoczynek 2,5 tygodnia. Jednak jest to zdecydowanie zbyt mało. Temu człowiekowi należy się długi odpoczynek. Remont domu nareszcie dobiega końca. Pozostał jeszcze montaż kominka i wykonanie nowego prysznica na zamówienie.  Moje ostatnie problemy z samochodem okazały się błahostką ;D 
    • Kerosine
      Co Cię obrzydza?
      Praktykowany przez niektórych - urzędników, bibliotekarzy, kasjerów, ludzi starszych - zwyczaj delikatnego zwilżania śliną jednego z palców mający na celu łatwiejsze przewracanie / rozdzielanie stron dokumentów lub książek oraz banknotów w pliku. Bleh.
    • yiliyane
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Sarah Jeffery - Queen Of Mean
    • yiliyane
      Okresopozytywność
      Jak dla mnie obydwie te motywacje nie są takie znowu odrębne. Pragnienie zachowania intymności niejako wynika ze wstydu. Zwróćmy uwagę, że więcej ze swojej intymności (i nie tylko więcej, a często wręcz za dużo) odsłaniają ci, którzy nie odczuwają wstydu związanego z intymnością. Myślę, że w wieku 10-12 lat, kiedy dostaje się pierwszego okresu, ważne jest, by móc porozmawiać o tym z zaufaną, bliską osobą, która ma takie samo ciało i która przechodzi przez to samo. Dlatego z mamą. Nie mówi