• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Gdzie jest Fifi :> ;D 
      · 17 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Bierz kalendarze z pracy.
      Rozkręcamy biznes. Zyskiem podzielimy się po połowie ;D
      · 19 replies
    • Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Świetny dzień w pracy. I jeszcze lepsze popołudnie spędzone z przyjaciółmi ♥
    • Borowy
      Wraca isia2408
      Sorry ale muszę znów słodzić. <3 <3 <3   
    • Kalafior_Grozy
      Jak zginęło 1000 chomików?
      Chomik 636. Był domorosłym hodowcą świń. Jedną ze świnek właśnie chciał ubić, ale jako typowy  majsterkowicz chciał sobie jakoś ów proces usprawnić. Chciał on opracować domowej roboty paralizator. Świnka była pokaźnych rozmiarów, więc nasz dzielny chomiczek "zaprosił" do pomocy dwóch swoich koleżków. Plan nie był skomplikowany: nasz chomiczek miał złapać świniaka, pierwszy kolega miał mu zapodać odpowiednią dawkę prądu a drugi miał jak to mówią "pomagać". Dodam, że testów urządzenia wc
    • Kalafior_Grozy
      Oceń muze
      Kompletnie nie moje klimaty.    
    • Kalafior_Grozy
      Pytania i odpowiedzi
      Osobiście należę do tej nielicznej grupy facetów, którym chu*owo jest zarówno z zarostem jak i bez niego. Wydaje mi się, że nie ma na to złotego środka. Przy pewnych rysach twarzy lepiej mieć zarost, przy innych nie. Dla mnie ideałem typa z zarostem jest Leszek Lichota w czasie pierwszego sezonu "Watahy". Chciałbym wyglądać choć w połowie tak jak on.   Jakie masz poglądy polityczne i dlaczego akurat takie?