• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kerosine

Rzeczy dodające nam pewności siebie

Recommended Posts

Większość z nas - zwłaszcza przedstawicielek płci pięknej, ale nie tylko - z pewnością doskonale zna to uczucie, gdy [przykładowo] po założeniu konkretnego ubrania lub dobraniu do stroju określonego dodatku nasz wewnętrzny poziom bezpieczeństwa i estyma automatycznie wydają się szybować w górę. Co dla Was stanowi takie materialne remedium na brak pewności siebie lub stworzenie / podkreślenie stanowczej aury? Temat nie jest ograniczony jedynie do mody czy urody [jak najbardziej mogą się w nim wypowiadać również panowie], ale bardziej przekrojowy.

W moim przypadku zdecydowanie - czarne hybrydy.

• + 1

Krótko ostrzyżone włosy, wygodny ubiór oraz brak zarostu. Sprawiają, że wyglądam jak typowy osiedlowy cwaniaczek i z automatu dodają mi pewności siebie. Jestem wygadany, nie jąkam się ani nie zacinam.

• + 1

Ciężkie buciory, najczęściej czarne. 

• + 1

11 godzin temu, Lina_Evi napisał:

Ciężkie buciory, najczęściej czarne.

O tak, buty również u mnie "robią robotę" - z tym, że w moim przypadku chodzi bardziej o ich wysokość. Kozaki [w tym ich ekstremalny wariant, czyli muszkieterki] to mój absolutnie ulubiony fason obuwia ♥ Kolor podobnie jak u Ciebie pożyczony od węgla, zresztą sama czerń / ciemne barwy to także coś, co w dużym stopniu sprawia, że czuję się bezpieczniej - w jasnych ubraniach mam wrażenie, że jestem odsłonięta i "na widoku".

Wychodząc natomiast poza zawartość szafy dorzucam wysokie upięcia włosów, w których moja twarz [stanowiąca jeden z największych fizycznych kompleksów] wygląda zdecydowanie najkorzystniej.