TomekZNikąd

Ocena wyglądu

Recommended Posts

Cześć. Mam 17 lat i zastanawiam się czy dobrze wyglądam. Chciał bym prosić o ocenę, czy jestem gruby, wysportowany, itp. Mam 178cm wzrostu i 79 kg wagi.

20191104_213214.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• alegoria
    • Shady-Lane90
    • pastelki
    • Gloria
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Shady-Lane90
      Cytat na dzień dzisiejszy
      "Moje demony uciekły na urlop... niedługo wrócą."
    • Kerosine
      Cytat na dzień dzisiejszy
      Przeciwieństwem twierdzenia prawdziwego jest twierdzenie fałszywe. Ale przeciwieństwem całkowitej prawdy może być równie dobrze inna całkowita prawda. – Niels Bohr Filozofia fizyków
    • Kalafior_Grozy
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Dziękuję Moja Droga @Shady-Lane90 za nominację. Tym razem nie zepsułem zabawy i odpowiedziałem w miarę możliwości szybko Nominuję Olę   @dannonka Olu, chciałbym poznać Twoje zdanie na jeden z poniższych tematów: lub  
    • Kerosine
      Czy wyglądam ma swój wiek?
      Skoro tyle osób na przestrzeni tak długiego okresu mówiło Ci, że wyglądasz doroślej / poważniej o te kilka lat bądź wysyłało w Twoją stronę sygnały świadczące o takim właśnie postrzeganiu Ciebie to znaczy, że prawdopodobnie coś jest faktycznie na rzeczy [choć niezależnie od fizjonomii może to być także kwestia mowy ciała i ogólnego zachowania w różnych sytuacjach oraz / lub takiego a nie innego sposobu ubierania się, makijażu czy fryzury]. W sumie rzeczywiście na zaprezentowanych zdjęciach spraw
    • Kalafior_Grozy
      Komercyjne święta
      W wielu miejscach (nie tylko na Naszym Forum) wypowiadałem się w dość szyderczy sposób o komercji w okresie świątecznym. Lecz każdy kij ma dwa końce (chyba, że jest procą). Lecz z perspektywy kogoś, kto sprzedaje wszelkiej maści atrybuty "jakże niezbędne" do świętowania te dni są niemal zbawieniem, bo przynoszą większe zyski i ilośc hajsu w portfelu skokowo rośnie. Świat jest skonstruowany tak a nie inaczej. Za darmo się nawet w ryj nie dostanie. I czy tego chcemy czy nie, święta były, są i