• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Shady-Lane90

Czy pies może na łoże? ;)

Recommended Posts

Czy jesteście zwolennikami dzielenia swojego łóżka ze zwierzętami, czy raczej w Waszych domach pupile mają swoje legowiska i zakaz wstępu na łóżko?

W moim domu wygląda to w ten sposób, że moje psy - jako pełnoprawne członkinie rodziny- mają oczywiście swoje psie łóżka, jednak nie zabrania się im spania z nami. Z legowisk korzystają głównie za dnia. W nocy - wolą wylegiwać się pod kołdrą.

A jak jest u Was? 

 • + 1

Share this post


Link to post

U mnie w domu psy oczywiście legowiska mają, ale korzystają ich mniej tyle, co nic. Uwielbiają spać na łóżkach, nie da się ich wygonić, przez to jakie są urocze, także uznaliśmy z rodzicami, że nie ma co próbować z nimi "walczyć", mogą spać z kim chcą i gdzie chcą. W sumie i tak traktujemy je jak rodzinę, więc nie jest to problem, a wręcz przeciwnie. :smile:

 • + 1

Share this post


Link to post

Moje koty nie tylko mogą, ale domyślnie właśnie na łóżkach, kanapie i pozostałych meblach przede wszystkim spędzają czas =) W naszym domu nie ma legowisk. Niestety rzadko przychodzą do mnie w nocy [robi to właściwie jedynie Czarnusza, którą czasami właśnie o tej porze nachodzi ochota na czułości] - jestem ruchliwą osóbką i zbyt często zmieniam pozycję podczas snu, by odpowiadało to tak wyczulonemu na bodźce i płochliwemu zwierzęciu jak kot. Wiadomo, kociwłos ściele się gęsto, jednak wychodzę z założenia, że przyjmując pod swój dach zwierzęta należy się tak czy siak liczyć z mniejszym lub większym burdelem :laugh: Koniec końców wszystkie strony wydają się być zadowolone.

 • + 1

Share this post


Link to post

Mój pies miał bezwzględny zakaz wchodzenia na meble. Raz, jako dzieciak, wpadłam na genialny pomysł zwabienia psa na łóżko rodziców, kiedy spali, i pies rzeczywiście wskoczył, ale nie bardzo umiał chodzić po miękkim. Ja oczywiście dostałam burę za ten żart i tak się chodzenie mojego psa po łóżku skończyło. Pies miał swoje legowisko, mógł też spać na dywanach, ale na meble nie miał wstępu. Teraz mam kota i podejście moich rodziców do zwierząt na łóżku diametralnie się zmieniło*. Teraz każdy odbiera to jako zaszczyt, kiedy kot wybierze właśnie jego łóżko do spania (swoją drogą, dzisiaj ja wygrałam, skarb spał ze mną :wub:). Kicia ma swoje legowisko, które leży u mnie na biurku, ma też dwa duże drapaki z miejscami do spania i poduszki na trzech parapetach, ale łóżka, kanapa, krzesła czy fotel też są dla niej dostępne. Jedyny wyjątek to stół w salonie i blat kuchenny - stamtąd kota gonimy ;) 

* Tu wypadałoby napisać drobne sprostowanie. Nie do końca zmieniło się podejście do zwierząt, bo gdybym ponownie miała psa, też nie miałby wstępu na łóżko, ale w przypadku kota rodzice najpierw pogodzili się z losem, że kota nie da się nauczyć niewskakiwania na łóżka, a potem pokochali tę małą śpiącą kuleczkę wtuloną w poduszkę obok człowieka.

 • + 2

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • yiliyane
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Gdzie jest Fifi :> ;D 
   · 17 replies
 • Posts