Jump to content

Czy pies może na łoże? ;)


Shady-Lane90

Recommended Posts

Posted

Czy jesteście zwolennikami dzielenia swojego łóżka ze zwierzętami, czy raczej w Waszych domach pupile mają swoje legowiska i zakaz wstępu na łóżko?

W moim domu wygląda to w ten sposób, że moje psy - jako pełnoprawne członkinie rodziny- mają oczywiście swoje psie łóżka, jednak nie zabrania się im spania z nami. Z legowisk korzystają głównie za dnia. W nocy - wolą wylegiwać się pod kołdrą.

A jak jest u Was? 

Link to comment
Posted

U mnie w domu psy oczywiście legowiska mają, ale korzystają ich mniej tyle, co nic. Uwielbiają spać na łóżkach, nie da się ich wygonić, przez to jakie są urocze, także uznaliśmy z rodzicami, że nie ma co próbować z nimi "walczyć", mogą spać z kim chcą i gdzie chcą. W sumie i tak traktujemy je jak rodzinę, więc nie jest to problem, a wręcz przeciwnie. :smile:

Link to comment
Posted

Moje koty nie tylko mogą, ale domyślnie właśnie na łóżkach, kanapie i pozostałych meblach przede wszystkim spędzają czas =) W naszym domu nie ma legowisk. Niestety rzadko przychodzą do mnie w nocy [robi to właściwie jedynie Czarnusza, którą czasami właśnie o tej porze nachodzi ochota na czułości] - jestem ruchliwą osóbką i zbyt często zmieniam pozycję podczas snu, by odpowiadało to tak wyczulonemu na bodźce i płochliwemu zwierzęciu jak kot. Wiadomo, kociwłos ściele się gęsto, jednak wychodzę z założenia, że przyjmując pod swój dach zwierzęta należy się tak czy siak liczyć z mniejszym lub większym burdelem :laugh: Koniec końców wszystkie strony wydają się być zadowolone.

Link to comment
Posted

Mój pies miał bezwzględny zakaz wchodzenia na meble. Raz, jako dzieciak, wpadłam na genialny pomysł zwabienia psa na łóżko rodziców, kiedy spali, i pies rzeczywiście wskoczył, ale nie bardzo umiał chodzić po miękkim. Ja oczywiście dostałam burę za ten żart i tak się chodzenie mojego psa po łóżku skończyło. Pies miał swoje legowisko, mógł też spać na dywanach, ale na meble nie miał wstępu. Teraz mam kota i podejście moich rodziców do zwierząt na łóżku diametralnie się zmieniło*. Teraz każdy odbiera to jako zaszczyt, kiedy kot wybierze właśnie jego łóżko do spania (swoją drogą, dzisiaj ja wygrałam, skarb spał ze mną :wub:). Kicia ma swoje legowisko, które leży u mnie na biurku, ma też dwa duże drapaki z miejscami do spania i poduszki na trzech parapetach, ale łóżka, kanapa, krzesła czy fotel też są dla niej dostępne. Jedyny wyjątek to stół w salonie i blat kuchenny - stamtąd kota gonimy ;) 

* Tu wypadałoby napisać drobne sprostowanie. Nie do końca zmieniło się podejście do zwierząt, bo gdybym ponownie miała psa, też nie miałby wstępu na łóżko, ale w przypadku kota rodzice najpierw pogodzili się z losem, że kota nie da się nauczyć niewskakiwania na łóżka, a potem pokochali tę małą śpiącą kuleczkę wtuloną w poduszkę obok człowieka.

Link to comment
 • 9 months later...
WszyscyZginiemy
Posted

Moja kotka może ale raczej z tego przywileju nie korzysta. Raczej nie sypia też na swoim legowisku, jej ulubionymi miejscami do spania za to są:

 • drukarka
 • zwinięta mata do ćwiczeń
 • krzesło biurowe i krzesła ogrodowe
 • nieznane mi w pełni kryjówki w piwnicy
 • dach garażu

Pieski do łóżka nie mogą, mają swój wybieg, budy i koce w nich. Czasem drzemią w środku na werandzie. Mimo, że nie mogą to nie przeszkodziło im w próbach wejścia na moje łóżko, no i tak ostatnio po bardzo ciężkim dniu pozwoliłam im ostatecznie wejść na nie bo potrzebowałam kudłatego przytulasa... Tak więc teraz okazjonalnie mimo zabraniania dwa wielgachne mieszanki owczarków niemieckich wbijają mi się do wyrka, ehhh...

Link to comment
 • 1 year later...
 • 5 months later...
Dżuliaaa
Posted

ja tam dzielę ;p

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Celt
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up