• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Shady-Lane90

Czy pies może na łoże? ;)

Recommended Posts

Czy jesteście zwolennikami dzielenia swojego łóżka ze zwierzętami, czy raczej w Waszych domach pupile mają swoje legowiska i zakaz wstępu na łóżko?

W moim domu wygląda to w ten sposób, że moje psy - jako pełnoprawne członkinie rodziny- mają oczywiście swoje psie łóżka, jednak nie zabrania się im spania z nami. Z legowisk korzystają głównie za dnia. W nocy - wolą wylegiwać się pod kołdrą.

A jak jest u Was? 

 • + 1

Share this post


Link to post

U mnie w domu psy oczywiście legowiska mają, ale korzystają ich mniej tyle, co nic. Uwielbiają spać na łóżkach, nie da się ich wygonić, przez to jakie są urocze, także uznaliśmy z rodzicami, że nie ma co próbować z nimi "walczyć", mogą spać z kim chcą i gdzie chcą. W sumie i tak traktujemy je jak rodzinę, więc nie jest to problem, a wręcz przeciwnie. :smile:

 • + 1

Share this post


Link to post

Moje koty nie tylko mogą, ale domyślnie właśnie na łóżkach, kanapie i pozostałych meblach przede wszystkim spędzają czas =) W naszym domu nie ma legowisk. Niestety rzadko przychodzą do mnie w nocy [robi to właściwie jedynie Czarnusza, którą czasami właśnie o tej porze nachodzi ochota na czułości] - jestem ruchliwą osóbką i zbyt często zmieniam pozycję podczas snu, by odpowiadało to tak wyczulonemu na bodźce i płochliwemu zwierzęciu jak kot. Wiadomo, kociwłos ściele się gęsto, jednak wychodzę z założenia, że przyjmując pod swój dach zwierzęta należy się tak czy siak liczyć z mniejszym lub większym burdelem :laugh: Koniec końców wszystkie strony wydają się być zadowolone.

 • + 1

Share this post


Link to post

Mój pies miał bezwzględny zakaz wchodzenia na meble. Raz, jako dzieciak, wpadłam na genialny pomysł zwabienia psa na łóżko rodziców, kiedy spali, i pies rzeczywiście wskoczył, ale nie bardzo umiał chodzić po miękkim. Ja oczywiście dostałam burę za ten żart i tak się chodzenie mojego psa po łóżku skończyło. Pies miał swoje legowisko, mógł też spać na dywanach, ale na meble nie miał wstępu. Teraz mam kota i podejście moich rodziców do zwierząt na łóżku diametralnie się zmieniło*. Teraz każdy odbiera to jako zaszczyt, kiedy kot wybierze właśnie jego łóżko do spania (swoją drogą, dzisiaj ja wygrałam, skarb spał ze mną :wub:). Kicia ma swoje legowisko, które leży u mnie na biurku, ma też dwa duże drapaki z miejscami do spania i poduszki na trzech parapetach, ale łóżka, kanapa, krzesła czy fotel też są dla niej dostępne. Jedyny wyjątek to stół w salonie i blat kuchenny - stamtąd kota gonimy ;) 

* Tu wypadałoby napisać drobne sprostowanie. Nie do końca zmieniło się podejście do zwierząt, bo gdybym ponownie miała psa, też nie miałby wstępu na łóżko, ale w przypadku kota rodzice najpierw pogodzili się z losem, że kota nie da się nauczyć niewskakiwania na łóżka, a potem pokochali tę małą śpiącą kuleczkę wtuloną w poduszkę obok człowieka.

 • + 2

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

 • Posts

  • smutnyziomek
   Dziewczyna która leci na kase :(
   Mam pewien problem. Mam 18 lat i jestem 6 mięsięcy ze swoją dziewczyną, wiem że to niewiele ale zawsze szukałem dziewczyny która żywiłaby do mnie ogromną miłość i którą mógłbym też kochać całym sercem i oddać się jak Romeo Julii. Od pewnego czasu mam podejrzenie że moja dziewczyna może lecieć na pieniądze "moje" a raczej moich rodziców. Poznaliśmy się w liceum do którego razem chodzimy, ona wcześniej chodziła z bardzo bogatymi chłopakami i z jednym celebrytą. Jak kiedyś dostałem pieniądze na swo
  • Martusiaaaaaa92
   Czy sponsorują was rodzice ?
   Miałam niecałe 23 lata kiedy się uniezależniłam od rodziców.
  • Shady-Lane90
   Co wam dziś zryło beret?
   Sytuacja z rozprawy, w której to skrzywdzony tatusiek wyskoczył z pięściami do pani kurator ;D 
  • yiliyane
   Czy sponsorują was rodzice ?
   Sama w większości funduję sobie książki i ubrania, natomiast resztę sponsorują mi rodzice. Jeszcze nie, ale już raz usłyszałam od mamy, że jak skończę studia i zacznę zarabiać, to będę musiała dokładać się do domowego budżetu. Wiecznie to może nie, ale czasem oberwę jak nie posprzątam po sobie, nie zrobię czegoś, o co mnie proszono albo jak pójdę za późno spać Z mamą mam bardzo dobre relacje, dogadujemy się bez większych problemów. Do taty jestem nieco bardziej na dystans i
  • yiliyane
   Czy kupujecie bliskim prezenty pod choinkę?
   Kupuję prezenty gwiazdkowe, żeby pod choinką nie było pusto. W innym, pokrewnym temacie pisałam niedawno dlaczego tak robię, chociaż nie pracuję i nie zarabiam. Taką mam fantastyczną rodzinę, która nawet w święta nie potrafi pohamować swojej pogardy i nienawiści :]