• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Filip

Przywitanie.

Recommended Posts

Hej wszystkim,

nazywam się Filip i mam 17 lat. Jestem uczniem drugiej klasy liceum, profilu nie ma co opisywać, z uwagi na to, iż uważam go za bardzo nieciekawy. Kierunek studiów, który (jeśli w ogóle będę studiował) mnie interesuje, z moim licealnym profilem nie ma nic wspólnego. Moje zainteresowania obejmują m.in. podróże, zwierzęta, motoryzację oraz wiele innych. Bardzo duży wpływ na moje życie ma muzyka, która sprawia, że szary świat potrafi nabrać chociaż kilku, podstawowych kolorów. Poza tym, lubię przeczytać książkę, raz na jakiś czas. Kiedyś czytałem bardzo dużo, od kilku lat się to zmieniło, z uwagi na to, że wiadomo, więcej czasu spędza się w internecie niż przed książką, ale planuję to zmienić, może, kiedyś. :> Od 2018 roku do połowy roku bieżącego pracowałem nad książką, o tematyce erotycznej, jednakże zrezygnowałem z pełnoprawnej książki i to, co udało mi się stworzyć podzieliłem na mniejsze teksty, być może kiedyś odnajdę w sobie motywację do dokończenia książki, chociaż szczerze powiedziawszy - zostało mi jeszcze bardzo dużo, aby uznać ją za ukończoną, także z tą motywacją może być ciężko. W każdym razie, wydaje mi się, że na start tyle wystarczy, z czasem, mam taką nadzieję, poznacie mnie lepiej. Naprawdę cieszę się, że odnalazłem te forum, wydaje się mieć klimat, którego od dłuższego czasu poszukiwałem. Do zobaczenia. ^_^ 

Cześć, rozgość się :) 

4 minuty temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Jestem uczniem drugiej klasy liceum, profilu nie ma co opisywać, z uwagi na to, iż uważam go za bardzo nieciekawy.

Ja jestem ciekawa, mimo wszystko :happy:

5 minut temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Kierunek studiów, który (jeśli w ogóle będę studiował) mnie interesuje, z moim licealnym profilem nie ma nic wspólnego.

Jaki to?

Baw się dobrze na forum =)

• + 1

Hej Kerosine, miło Cię poznać. :laugh:

Hmm, no więc mój profil w liceum zwie się rehabilitacyjno-kosmetyczny. Jest to takie przygotowanie do zawodu masażysty/fizjoterapeuty. Ja, choć o wygląd bardzo lubię dbać i sferą zdrowotną się nawet interesuję, tak w tym profilu raczej niezbyt się odnajduję. Na szczęście nie ma jakiegoś nad wyraz mocnego nacisku na przedmioty związane z profilem, czasami czuję, jakby to był zwykły ogólniak. Jednakże na pewno na plus jest to, iż pod koniec trzeciej klasy, jeśli pozytywnie przejdę jakiś egzamin (nie znam jeszcze szczegółów) otrzymam certyfikat, który zaświadcza o jakby "profesjonalizmie" wykształcenia masażysty, czy coś w tym stylu. To akurat jest dosyć intrygujące, i zapewne w życiu się przyda, w szczególności jakby kiedyś noga się powinęła, a jest to bardzo prawdopodobne, z uwagi na to, że moim wymarzonym miejscem studiów jest łódzka filmówka, gdzie dostać się jest bardzo trudno. Chciałbym zostać reżyserem, chociaż zawód aktora też jest dla mnie bardzo interesujący. Niestety wadą zawodów tych jest to, że nie ma w nich raczej czegoś takiego jak stabilizacja, dlatego też patrząc obiektywnie, profil mojego liceum może przydać mi się bardziej, niż mi się wydaje, Dobrej nocy. :smile:

Hej. :) 

Fajnie, że tu trafiłeś. Kiedyś fora były bardziej popularne, co sprawiło, że do nas zawitałeś? :) 

• + 1

2 godziny temu, Bloody. napisał:

Hej. :) 

Fajnie, że tu trafiłeś. Kiedyś fora były bardziej popularne, co sprawiło, że do nas zawitałeś? :)

Cześć. :happy:

Jasne, wiadomo, że te czasy największej popularności forów już minęły. Natomiast fora to nadal, według mnie, dużo lepsze miejsca do dyskusji niż te wszystkie social media (grupy na FB itp.), które wymagają od nas coraz więcej informacji. Na takim forum czuję się po prostu bardziej swobodnie. Trafiłem zupełnie przez przypadek, szukałem forum, które będzie tematyką nieco nawiązywało do problemów oraz generalnie zainteresowań, lepiej trafić nie mogłem. c:

Godzinę temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

W tak młodym wieku powieść erotyczna? :>

Haha, tak wyszło. :blush:

Natomiast oczywiście nie jest to taki typowy erotyk usłany scenami seksu. Bardziej określiłbym to jako romans/obyczajowa z elementami erotyku, nie chciałem, no i przede wszystkim nie czułem się na siłach, aby napisać pełnoprawny erotyk. Może kiedyś. :happy: 

A może nie poddawaj się jeśli chodzi o filmówkę? Może warto chociaż spróbować podejść do egzaminów wstępnych?

• + 1

Od siebie jeszcze tylko dorzucę, że bardzo podoba mi się sposób, w jaki wystylizowałeś swój nick ^.^ Lubię takie kreacje.

• + 1

39 minut temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

A może nie poddawaj się jeśli chodzi o filmówkę? Może warto chociaż spróbować podejść do egzaminów wstępnych?

Chciałbym. Często zbyt łatwo się poddawałem w życiu i później tego żałowałem. Ten kierunek bardzo mnie intryguje i wiem, że po ewentualnym ukończeniu tej filmówki, wykonywałbym zawód, który faktycznie sprawiałby mi przyjemność. :happy: Chociaż z drugiej strony, do wyboru uczelni zostało jeszcze sporo czasu, możliwe że zmienię zdanie, ale raczej rzadko to robię. 

30 minut temu, Kerosine napisał:

Od siebie jeszcze tylko dorzucę, że bardzo podoba mi się sposób, w jaki wystylizowałeś swój nick ^.^ Lubię takie kreacje.

Bardzo dziękuję. :laugh: Znalezienie właściwiej czcionki, która faktycznie mi się spodobała zajęło trochę czasu... Dlatego tym bardziej jest mi naprawdę miło, że to doceniłaś. 

Dzień dobry :)

Miło mi, że skorzystałeś z drugiej szansy i starasz się zaaklimatyzować na forum. Cieszę się, że Twoje wypowiedzi nie są zdawkowe. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo :)

15 minut temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Często zbyt łatwo się poddawałem w życiu i później tego żałowałem.

Dlatego NIGDY się nie wolno poddawać. Nie warto później żałować :) A wybór szkoły filmowej to dobry wybór. Trzymam kciuki, aby Ci się udało. 

• + 1

4 minuty temu, Shady-Lane90 napisał:

Dzień dobry :)

Miło mi, że skorzystałeś z drugiej szansy i starasz się zaaklimatyzować na forum. Cieszę się, że Twoje wypowiedzi nie są zdawkowe. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo :)

Hej. :>

Mi również jest bardzo miło, że mogę tu być. :) Nigdy nie byłem na forum, które miałoby chociaż w 1/4 tak dużo ciekawej treści.

5 minut temu, Shady-Lane90 napisał:

Dlatego NIGDY się nie wolno poddawać. Nie warto później żałować :) A wybór szkoły filmowej to dobry wybór. Trzymam kciuki, aby Ci się udało. 

Dokładnie, pracuję nad tym od dłuższego czasu i widzę, że jest coraz lepiej, nie odpuszczam już tak łatwo jak kiedyś i staram się realizować swoje cele. Bardzo dziękuję! :happy:

2 minuty temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Nigdy nie byłem na forum, które miałoby chociaż w 1/4 tak dużo ciekawej treści.

Dziękujemy za komplement i docenianie naszej pracy :)

2 minuty temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Dokładnie, pracuję nad tym od dłuższego czasu i widzę, że jest coraz lepiej, nie odpuszczam już tak łatwo jak kiedyś i staram się realizować swoje cele

Wytrwałości! :) 

• + 1

2 godziny temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Bardzo dziękuję. :laugh: Znalezienie właściwiej czcionki, która faktycznie mi się spodobała zajęło trochę czasu... Dlatego tym bardziej jest mi naprawdę miło, że to doceniłaś.

Doceniam więcej - masz naprawdę piękny profil. Bardzo ładnie zharmonizowany kolorystycznie z obecną szatą, a avatar wygląda na telefonie zupełnie jak Księżyc wyglądający zza chmur ♥

O tak, zdecydowanie masz w sobie duszę artysty - na wielu poziomach.

Godzinę temu, Kerosine napisał:

Doceniam więcej - masz naprawdę piękny profil. Bardzo ładnie zharmonizowany kolorystycznie z obecną szatą, a avatar wygląda na telefonie zupełnie jak Księżyc wyglądający zza chmur ♥

O tak, zdecydowanie masz w sobie duszę artysty - na wielu poziomach.

Jejku, to naprawdę bardzo miłe. Wielkie dzięki za tyle miłych słów, sprawiają one, że dzień staje się lepszy. Bardzo mnie to cieszy, że doceniasz moje starania. :love:

18 godzin temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Hej wszystkim,

Cześć :)

Jestem uczniem drugiej klasy liceum, profilu nie ma co opisywać, z uwagi na to, iż uważam go za bardzo nieciekawy

To dlaczego poszedłeś do takiego liceum? :D

podróże

Gdzie już byłeś?

Bardzo duży wpływ na moje życie ma muzyka, która sprawia, że szary świat potrafi nabrać chociaż kilku, podstawowych kolorów.

Mam dokładnie tak samo ! :) Jest jakiś specjalny gatunek który uwielbiasz albo artysta?

Baw się dobrze na forum :smile:

18 minut temu, michaelowax3 napisał:

To dlaczego poszedłeś do takiego liceum? :D

Dlatego, że było najbliżej. :> 

Oczywiście nie tylko to zadecydowało, panuje tu raczej spokojna atmosfera i klasy są niewielkie, także to jest na pewno na plus. 

Gdzie już byłeś?

Dotychczas tak naprawdę w niewielu miejscach. Miałem okazję być dwukrotnie w Budapeszcie i raz w Chorwacji. No i kilka miejsc w Polsce. Przede wszystkim już jakieś dziesięć razy w Kościelisku, kilka razy nad polskim morzem np. Krynica Morska. W przyszłości planuję podróżować o wiele więcej i odwiedzać również takie nietypowe miejsca, chociaż jeśli chodzi o wymarzone kraje do wybrania się to chyba nic specjalnego  - Stany Zjednoczone, Japonia i Australia. 

Jest jakiś specjalny gatunek który uwielbiasz albo artysta?

Jest ich nawet kilka. Ciężko mi wybrać jeden, ale taki największy wpływ ma na mnie ambient pop oraz rock. Bardzo lubię również słuchać trapu.

Uwielbiam wracać do polskiej muzyki lat 80/90, ma ona bardzo wyjątkowy klimat, który sprawia, że jestem w stanie przynajmniej trochę poczuć, jak żyło się w tamtych latach. 

Jeśli chodzi o ulubionych artystów to jest tego sporo, ale wymienię kilku, którzy mieli na mnie największy wpływ: Muniek Staszczyk, Cigarettes After Sex, Nirvana, Metallica, Taco Hemingway, XXXTENTACION

22 minut temu, michaelowax3 napisał:

Baw się dobrze na forum :smile:

Dziękuję :happy:.

6 minut temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

raz w Chorwacji

Też byłam raz w Chorwacji. I chętnie bym tam wróciła znów. Osobiście też kręcą mnie podróże ale na początek jest wiele miejsc w Polsce które chciałabym zobaczyć. A co Cię kręci w podróżach? Ja raczej zwracam uwagę na naturę, krajobrazy i tego typu aspekty. Mogę ale nie muszę zwiedzać zamków i tego typu. A wiele osób podróżuje właśnie pod tym kątem. No oczywiście poznanie czyjejś (innej)kultury jest na pewno cennym i ciekawym doświadczeniem :)

24 minut temu, Ŧ ι l ι ρ napisał:

Uwielbiam wracać do polskiej muzyki lat 80/90, ma ona bardzo wyjątkowy klimat

Również tak uważam :) W ogóle do muzyki tych lat warto wracać. Człowiek od razu ma ciarki.

8 minut temu, michaelowax3 napisał:

A co Cię kręci w podróżach?

Wiesz, to chyba zależy od miejsca. Np. chciałbym zobaczyć Pragę, i tam akurat, przynajmniej na zdjęciach, które pokazywał mi znajomy, jest piękna architektura, wtedy oczywiście budynki itp. byłyby dla mnie najciekawsze. Ale już np. w takiej Chorwacji, zwróciłem uwagę na krystalicznie czystą wodę w tych różnych rzekach i jeziorkach. Zależy od miejsca, zarówno krajobraz, jak i architektura jest w stanie uwieść. ^_^ 

11 minut temu, michaelowax3 napisał:

jest wiele miejsc w Polsce które chciałabym zobaczyć

Masz rację. Ja w ogóle uważam, że nasz kraj jest naprawdę ładny i ma mnóstwo miejsc wartych uwagi, sam miałem okazję być w kilku ciekawych miejscach, różnego rodzaju pozostałościach po bunkrach, obozach koncentracyjnych, ale też i zamkach czy nad jeziorem itp. 

12 minut temu, michaelowax3 napisał:

Człowiek od razu ma ciarki.

Oj tak, to jest zupełnie inny poziom doznań. :laugh: Teraz taka muzyka już niemalże w ogóle nie wychodzi. :/