Dziewczyna, którą widziałem zaledwie kilka razy w życiu - czy powinienem żałować, że nie spróbowałem?

Recommended Posts

Posted (edited)

Otóż, podobała mi się dziewczyna od długiego czasu, którą widziałem 4 razy w życiu na żywo jest to rodzina innej koleżanki lecz przez to nic nie zrobiłem, a pisałem do tej innej koleżanki czy jest wolna wtedy była. Niestety po 1,5 roku napisałem do mojej koleżanki że z kimś sie spotyka tamta więc troche mi się zrobiło smutno. I teraz pytanie czy mam sie czym zamartwiać ? Bo tak naprawde niewiem czy miałbym szanse bo zaniegadałem ani nic, tylko troche sie bałem, a teraz jest mozna powiedzieć zapóżno, przypomne że widziałem ją moze z 4 razy.

Edited by Kerosine
Sprecyzowanie nazwy tematu (see edit history)
Link to comment
Posted

Nie zrobiłeś zupełnie nic, więc teraz możesz mieć pretensje wyłącznie sam do siebie. Nie ma chyba jednak sensu się zamartwiać. Ta dziewczyna nie miała pojęcia, że wpadła Ci w oko, gdyż (jak wspomniałam) nie wykonałeś żadnego kroku, by jej to uświadomić. Żyj dalej ;) 

Link to comment
Posted
O 25.10.2019 at 07:02, hibo napisał:

I teraz pytanie czy mam sie czym zamartwiać ?

A co Ci z tego zamartwiania przyjdzie? Czy ona dzięki temu nagle przyleci do Ciebie na skrzydłach i powie Ci, że chce zostać matką Twoich dzieci? Nie. Więc nie ma sensu się dołować. Fakt, pewną szansę straciłeś, ale co się stało, to się nie odstanie. Trzeba iść dalej.

Link to comment
Posted
O 25.10.2019 at 07:02, hibo napisał:

czy mam sie czym zamartwiać ?

Nie masz podstaw, by się zamartwiać czy żałować czegokolwiek. Postąpiłeś tak, jak w danym momencie się czułeś. Fakt, że mogłeś w danym momencie zrobić coś innego, nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nie zmienisz przeszłości - masz jedynie wpływ na to co się dzieje tu i teraz, a swoimi działaniami możesz (poniekąd) tworzyć własną przyszłość.

Wyciągnij z tego lekcję. Ucz się na błędach. Jednak nigdy się nie zamartwiaj, bo nic pożytecznego z tego nie wynika. Owszem, masz prawo przez pewien czas czuć się źle i poczuć, że coś jest nie tak, ale niech to nie przesłania Twojej przyszłości. Na pewno na swojej drodze spotkasz jeszcze wiele dziewczyn.

O 25.10.2019 at 07:02, hibo napisał:

Bo tak naprawde niewiem czy miałbym szanse bo zaniegadałem ani nic

Wiesz, jeżeli nie zagadasz to masz 0% szans, a jakbyś zagadał to przynajmniej masz jakąkolwiek (nawet zupełnie minimalną) szansę na to, że coś z tego będzie. Powód jest prozaiczny: jeżeli nie "zagrasz" to nie wygrasz (nie ma znaczenia jak bardzo starałbyś się wygrać to i tak nie wygrasz, bo... po prostu nie zagrałeś). Mam nadzieję, że rozumiesz o czym piszę. I tak: łatwiej o tym napisać, gorzej zrobić, ale do odważnych świat należy...

Pozdrowienia ;) 

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Martusiaaaaaa92
   Przegramy, ale niżej niż Meksyk wygra z KSA i to my awansujemy z 2 miejsca! 😁
  • kasia_demańska
   Na razie bardzo trafnie  Według Twojej prognozy, w środę powinniśmy przegrać z Argentyną. Zobaczymy. Cóż, w pierwszej kolejce Arabia nieźle zafuksiła z Argentyną - albo Argentyna miała mega pecha. Drużyna, jak widzieliśmy dzisiaj, taka sobie, podobnie jak Polacy, ale jednak Polacy tym razem okazali się skuteczniejsi. Dziś szczególne brawa dla Szczęsnego, to był jego wielki mecz. Nigdy nie przepadałam za tym bramkarzem, ale dzisiaj oddaję mu honor. 
  • Martusiaaaaaa92
   Przewidywałam przed turniejem 4 punkty dla Polski i nadal podtrzymuję prognozę.
  • Kerosine
   Zafundowałam sobie afroloki troszkę oszukane, bo w postaci peruki / peruk, ale zdaniem każdej osoby, która wygłosiła na ich temat opinię wyglądające zupełnie jak naturalne włosy / zakładane na stałe syntetyki 
  • kasia_demańska
   Co taka cisza?! Nikt nie komentuje wyczynów naszej reprezentacji?!  Patrząc na mecz Arabii z Argentyną i na nasze męczarnie z Meksykiem, to zadanie może się okazać nieco... hm... skomplikowane  Natomiast dzisiejszy mecz Niemcy-Japonia - cudo  
 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy  »  mw2

   Ej, robimy coś?
   · 1 reply
  • Gerda

   Gerda  »  Martusiaaaaaa92

   Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
   · 2 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92  »  Gerda

   O, nowy nick!
   · 1 reply
  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   2
  2. 2
   Propyloamina
   Propyloamina
   1
  3. 3
   Lina_Evi
   Lina_Evi
   1
  4. 4
   Kalafior_Grozy
   Kalafior_Grozy
   1
  5. 5
   mlodyleb
   mlodyleb
   1
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up