• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

olga gwiazda

seriale

Recommended Posts

Mamy już na forum tematy poświęcone serialom, przejrzyj je bądź zadaj swoje pytanie w jednym z nich. Nie mnożymy wątków bez potrzeby.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Slipknot87
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Do niej i tak pisac nie ma sensu dlatego juz zaprzestalem ponownie (wiem to stad ze kiedy mi odpisala zapytalem co slychac i nic juz nie odpisala) chociaz nie jestem typem czlowieka ktory nie zlozy zyczen urodzinowych a ona jak nie chce to odczytywac nie musi albo moze odczytac i to zlac. Nie odzywalem sie tyle czasu bo musialem sobie samemu dac czas na ogarniecie sie wiec musialem przestac sie odzywac i ograniczyc Internet. A do tego ludzie na forach troche mi pomogli. Ona sie nie odezwie bo du
    • Gloria
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      @Shady-Lane90 Pozwól, że jeszcze pociągniemy temat...  @Slipknot87 Może poczytaj o zasadzie zero kontaktu (no contact rule)?  Fajnie, że wytrzymałeś ponad miesiąc. Dlaczego nie pociągniesz tego jeszcze dłużej? Bo chyba już zrozumiałeś, że nie możesz wpłynąć na jej zachowanie? Jeżeli będzie chciała się skontaktować, to sama zainicjuje rozmowę. Co do bycia dobrym... bądź przede wszystkim dobry dla siebie.  Są różni ludzi. Niektórzy wolą po prostu zamknąć temat. Te dw
    • Kerosine
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Poprawa stanu zdrowia mojego dziadka ♥
    • Kerosine
      Zlepek słów w jednym.
      Coś, co według niejednej osoby zapewne mi grozi w bliższej lub dalszej przyszłości, czyli wątroby marskość = Mars + kość   Pierścień = pierś + cień
    • Shady-Lane90
      Zlepek słów w jednym.
      Moi mili. Zapraszam do zabawy. Piszcie jakie znacie słowa, które składają się z 2 innych słów. Przykładowo: Rajstopy - Raj-Stopy Poduszka - Pod-Uszka Jeleń - Je-Leń  Czekam na Waszą inwencję twórczą! ;D