hadd.away

Vialise Body Wrapping - Opinie

Recommended Posts

Czeeee! Znajdzie się ktoś tutaj kto miał styczność z wrappingiem z góry? ;/ Zastanawiam się czy wybulić pieniążki na ten kosmetyk ale w sumie trochę sie boję że to będzie kolejny bubel ;/  Nie jest tani więc wole wiedzieć czy sa jakieś efekty po nakładaniu tego na skórę. :| Ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć co i jak z nim? Poza tym czy jest on dość mocno grzejący i jak dokładnie to wygląda bo to mój pierwszy wrapping czymś takim :D

Czy ja wiem czy on aż tak mocno grzeje? Miałam mocniejsze, ale nie robiły nawet w połowie tego co ten wrapping robi. Ogólnie na razie numero uno na mojej liści przetestowanych kosmetyków tego typu ;p Co do nakładania to góra 2 razy w tygodniu zawijasz go folią na ok 50-60 min i pozniej zmywasz go. Działa ładnie ale poza tym że się zmarujesz nim i tak trzeba ćwiczyć i trzymać dietę plus dobrze jest się szczotkować na sucho.

Przede wszystkim trzymać dietę i ćwiczyć! Kosmetyki tylko pomagają przy tym. A co do tego body wrappingu to o ile lubisz takie ciepło to jest w porządku. Za dużo większy hajs chodzi się na zabiegi i tam wydaje się dużo kasy tylko za jedno posmarowanie. A tak w cenie 2 zabiegów masz tyle mazidła, że starczy ci na ho ho ho, zwłaszcza że nieczęsto się to robi. Twoja decyzja. Ja mam już z 3 opakowanie chyba.

No ja nie mówię, że mam zamiar przestać ćwiczyć czy coś :D Normalne że się człowiek naćwiczy trochę przy cellulicie, ale własnie mnie zastanawia by coś dołożyć do tej walki :p  Co do body wrappingu to po co w sumie jest ta folia i co dokładnie w tym kosmetyku tak rozgrzewa skórę?Możecie mi proszę wytłumaczyć to na chłopski rozum?? Nie jestem zbyt lotnym umysłem jeżeli chodzi o jakieś składy, także proszę tłumaczcie jak najprościej xD