Spineczka

Dziewczyny co myślicie o stringach

Recommended Posts

Dla mnie są wygodne [bardziej niż zabudowane majtki... lol], ale to ponoć kwestia indywidualna :rolleyes: W zasadzie moim zdaniem bardziej niż paseczek drażniący może być ewentualny koronkowy materiał na przodzie, ale po pierwsze zależy to chociażby od tego jak Twoje okolice intymne reagują na depilację / odrastające włoski [bo być może całkiem dobrze], a po drugie noszenie nie-koronkowych stringów jak dla mnie troszkę mija się z celem. 

Zatem moja rada - załóż najpiękniejsze jakie są w sklepie ^^

Trochę mi szczęka opadła. Jesteś pewna, że nie wcisnęłaś złej cyfry i przed "4" nie powinna być "2" lub "3", a nie "1"? Nie wiem za bardzo jaki jest sens noszenia stringów czy innej ozdobnej bielizny w tym wieku. Bielizna ma to do siebie, że jest noszona pod ubraniem, więc, w przeciwieństwie np. do pięknej sukienki, ludzie na ulicy nie mogą jej podziwiać, a kiedy ubranie jest zdejmowane, pokazywana jest wyłącznie chłopakowi/mężowi... tyle że w Twoim wieku seks nie jest jeszcze dozwolony. Nie pchaj się w świat dorosłych, bo dorosłe zabawy, to i dorosłe konsekwencje - a te mogą Cię przerastać jeszcze przez wiele lat. Kończąc jednak moralizowanie, jeśli już koniecznie się na te stringi uparłaś, to kieruj się taką samą zasadą jak przy kupowaniu innej bielizny - liczy się to, żeby były bawełniane. Wszelkie poliestrowe koronki i inne dodatki będą tylko podrażniać.