• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Spineczka

Dziewczyny co myślicie o stringach

Recommended Posts

Dla mnie są wygodne [bardziej niż zabudowane majtki... lol], ale to ponoć kwestia indywidualna :rolleyes: W zasadzie moim zdaniem bardziej niż paseczek drażniący może być ewentualny koronkowy materiał na przodzie, ale po pierwsze zależy to chociażby od tego jak Twoje okolice intymne reagują na depilację / odrastające włoski [bo być może całkiem dobrze], a po drugie noszenie nie-koronkowych stringów jak dla mnie troszkę mija się z celem. 

Zatem moja rada - załóż najpiękniejsze jakie są w sklepie ^^

Share this post


Link to post

Trochę mi szczęka opadła. Jesteś pewna, że nie wcisnęłaś złej cyfry i przed "4" nie powinna być "2" lub "3", a nie "1"? Nie wiem za bardzo jaki jest sens noszenia stringów czy innej ozdobnej bielizny w tym wieku. Bielizna ma to do siebie, że jest noszona pod ubraniem, więc, w przeciwieństwie np. do pięknej sukienki, ludzie na ulicy nie mogą jej podziwiać, a kiedy ubranie jest zdejmowane, pokazywana jest wyłącznie chłopakowi/mężowi... tyle że w Twoim wieku seks nie jest jeszcze dozwolony. Nie pchaj się w świat dorosłych, bo dorosłe zabawy, to i dorosłe konsekwencje - a te mogą Cię przerastać jeszcze przez wiele lat. Kończąc jednak moralizowanie, jeśli już koniecznie się na te stringi uparłaś, to kieruj się taką samą zasadą jak przy kupowaniu innej bielizny - liczy się to, żeby były bawełniane. Wszelkie poliestrowe koronki i inne dodatki będą tylko podrażniać.

Share this post


Link to post

Nie są wygodne, nie praktyczne, ale szybko schną jak się je wybierze. Ogólnie wole bokserki albo figi.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Filip

   Filip

   Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Powitanie
   Uczyłam się kiedyś hiszpańskiego, to piękny język =) Jakie dziedziny / zagadnienia psychologii najbardziej Cię interesują? Rozgość się i pisz szeroko  
  • Shady-Lane90
   O czym teraz myślisz?
   To, co zdarzyło się dzisiaj na jednej z rozpraw, przekroczyło wszelkie granice absurdu. Psychopaci z tak silnymi zaburzeniami osobowości powinni siedzieć na sali w kajdanach ;D 
  • Shady-Lane90
   Powitanie
   Witamy Cię serdecznie. Opowiedz coś więcej o sobie - jak się tu znalazłaś, czym się interesujesz, jakiej muzyki słuchasz Mamy nadzieję, ze będziesz tu stałym gościem! Baw się dobrze  
  • Martusiaaaaaa92
   Powitanie
   Miło Cię poznać Jaka pogoda w Gdańsku?
  • Filip
   Powitanie
   Hej, bardzo miło Cię poznać. Liczę na to, że zostaniesz tu na dłużej. Ja również mam 17 lat (jeszcze). Co lubisz robić w wolnym czasie? Jakiej muzyki słuchasz?