Borcejn

Marsz w obronie LPG

Recommended Posts

Co sądzicie o zorganizowanym w Szczecinie marszu w obronie LPG?
Ludzie z LPG są dyskryminowani, często nie mogą wjeżdżać np. do podziemnych garaży. Nie ma naukowych dowodów że ten typ paliwa jest bardziej niebezpieczny od konwencjonalnych - kłamstwo szerzone przez sektę dieslowską.
Czy ludzie na ten marsz też będą dowożeni autobusami z innych miejscowości, tak jak w przypadku dewiantów LGBT?
Co sądzicie o takich wlepkach jak poniżej? Czy to nie jest przejaw nazizmu?

Czy to prawda, że Jarosław Kaczyński jeździ dieslem?

Osobiście uważam, że o LPG powinno się uczyć dzieci od 4-tego roku życia, że to normalna zdrowa forma wykorzystywania silnika. Dodatkowo każdej szkole pełnomocnik LPG - bo wiem, że są przykłady dyskryminacji. Powinniśmy też walczyć o specjalne parytety miejsc parkingowych tylko dla LPG. Moja butla, moja sprawa!

Zapraszam do dyskusji

LPG.jpg

comment_p9ObTKowSXpnu4cCuW7AAWL7aJ3PCV3C.jpg

• - 2
  • + 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• tymek
      By tymek
      Cześć mam pytanie odnośnie montażu instalacji gazowej w aucie. Ma ktoś gaz u siebie ? i jakiej firmy ? Zastanawiam się nad montażem, gazownik w moim mieście zakłada brc. Warta uwagi ? 
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 11 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • redu
      Alkomat
      a kalibrację tego alkohita robisz bo masz wykonanych tyle pomiarów czy tak zaleca producent??
    • Kerosine
      Masz czy nie masz
      Nawet nie wiem co to Masz w sobie dziecko [w sensie metaforycznym, ofc]?  
    • Kerosine
      Wasz ostatni zakup.
      Winter is coming part II Czarna kurteczka puchowa z kapturem: podbita sztucznym futerkiem imitującym owcze [futerko - choć już innego rodzaju - znajduje się oczywiście również na kapturze]; z wszytą kamizelką stanowiącą kolejną warstwę docieplenia; prawilnie taliowana, wymodelowana szwami i z wykończonym na półokrągło, dłuższym dołem bez "pingwinka". Dodatkowo taki oto wełniany sweterek, tylko w kolorze czarnym:
    • juha
      Farbowanie na nienaturalne kolory - róż, niebieski, zielony
      U mnie na koncie są: żółte, fioletowe, różowe, białe, czerwone  ewidentnie lubię te cieplejsze kolory :p
    • juha
      Włosy
      będą jaśniejsze... rozjaśniacz ma to do ciebie, ze wytrąca pigment z włosów, więc trochę nawet po zamalowaniu włosów będzie widać że się spłukuje.