Borcejn

Zarabianie dużo pieniędzy

Recommended Posts

Cześć,

ogólnie chodzi o to, że chciałbym zarabiać dużo pieniędzy (nie narzekam, ale do programisty 15k mi daleko). Oczywiście mógłbym się rozwijać i takie tam pierdoły, ale to jest związane ze stresem, a ja chcę trochę pożyć. Poza tym, życie w jednej branży jest depresjogenne. Można to z siebie wypierać albo spojrzeć na naszych rodziców. xD

Doszedłem do wniosku, że zostanę aniołkiem biznesu. A więc czy jest tu ktoś, kto ma pomysł na biznes i potrzebuje kasy i/lub wsparcia informatyka?

 

Doświadczenie i krąg zainteresowań:

 • Internet (blogusie, fora, serwisy społecznościowe) teletekst, telefonia komórkowa, HTML5, CSS3, C++17, Java, PHP, Python, Tomasz Witkowski, produkcja materiałów audiowizualnych (teledyski, parodie), bank głosów lektorskich, stare technologie, yerba mate, zdrowe odżywianie, bieżące wydarzenia polityczne, kolarstwo górskie, serwis rowerowy, fotografia, zrażanie do siebie seksownych oraz nieseksownych dziewczyn, wskrzeszanie zmarłych, usługi detektywistyczne.

Trochę tego dużo, ale wszystko (prawie) na serio. Także jeśli chcesz coś robić w powyższych dziedzinach, to pisz. Zrobimy.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Borcejn
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts