Borcejn

Kobiecy wytrysk - kolor

Recommended Posts

Chciałem zapytać Was - doświadczone forumowiczki - jakiego koloru powinien być kobiecy wytrysk? Wydaje mi się, że powinno to być białe mleczko, a moja była chyba się zeszczywała, bo po każdym seksie waliło w domu jak w budzie Azora.

Proszę bez głupich wypowiedzi.

Pozdrawiam,
Borcejn

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy
      Biseksualizm...
      Jeśli za obopólną zgodą to niech się każdy stuka z kim chce Co mnie to obchodzi
    • Blackstar
      Biseksualizm...
      Ja to w sumie nie wiem czy jestem hetero czy bi. Wykluczam homo dlatego że nie czuję samego pociągu do dziewczyn. Po prostu jak na razie wyobrażam sobie związek z mężczyzną jak i z kobietą (zarówno w aspekcie psychicznym jak i fizycznym). Nie zdecydowałam jeszcze ponieważ : *jestem młoda, z nikim jeszcze nie byłam *wkurza mnie utrwalanie typowego obrazu bi (czyli chłopczyca, MUSI wyglądać jak typowy przedstawiciel LGBT i lubieć kulturę związaną z LGBT)  *trwa moda na to a ja nie c
    • Kerosine
      Co ostatnio oglądałeś?
      Naszła mnie ostatnio dzika ochota na SF, zatem wiedziona niepohamowanym impulsem wybrałam wczoraj na chybił-trafił jeden z pierwszych tytułów, jakie ukazały się moim oczom po wejściu na CDA w stosowną kategorię. Cóż... arcydzieło [a nawet po prostu dobry film] z pewnością to nie jest i gdybym posiadała większą wiedzę na temat fabuły raczej nie zdecydowałabym się na seans, mimo to muszę przyznać, że mam autentyczną ochotę na sequel [o którym wiem, że istnieje i sprawia wrażenie znacznie bardziej.
    • yiliyane
      31 przypadkowych faktów o sobie
      Wątek 10 faktów już wykorzystałam, więc teraz pobawię się tutaj, a co  Fakty będą mniej dobrane niż tam, ot co mi pierwsze do głowy przyjdzie to napiszę   1. Ze wszystkich smaków najbardziej nie lubię gorzkiego. Za to uwielbiam słodki, kwaśny też całkiem lubię. 2. Kolekcjonuję wąsy mojego kota. 3. W moim domu na ścianie wisi kolaż ze zdjęć wykonanych przeze mnie. 4. Zrobiłam kartę pływacką w wieku 7 lat. 5. Mam (nabyty) lęk wysokości, ale jako 8-latka trenowałam skoki do wody.  6.
    • BiałyKruk
      Witam serdecznie
      Nie, tego nie wiedziałem. Słyszałem że z sexem w królestwie zwierząt różnie bywa. U koników morskich samica składa jajka w ciele samca. Potem w jego ciele dochodzi do zapłodnienia i do momentu porodu samiec chodzi z brzuchem tz. pływa