Yuzu

Hej ^.^ Chętnie poznam dziewczynę która lubi anime i jest LGBT

Recommended Posts

Mam piętnaście lat i od września będę w liceum. Jestem w edukacji domowej więc nie chodzę do szkoły :). Interesuję się mangą, anime, Japonią i w sumie ogólnie obcymi kulturami. Lubię poznawać nowe języki a Japońskiego uczę się od w sumie około czterech lat. Bez większych etykietek jestem bi i jestem samotna. Zauroczyłam się w koleżance która hetero nie jest, ale nie odwzajemnia moich uczuć :blush:... Więc mam złamane serce i to podwójnie bo jeszcze zakochałam się w fikcyjnej postaci która no przecież nie istnieje. Dlatego z chęcią poznam jakąś dziewczynę mniej więcej w moim wieku która ma podobne zainteresowania i należy do LGBT. Nawet jeśli nie zaiskrzy to przynajmniej poznam kogoś nowego XD. I najlepiej z Warszawy by móc się spotkać, nie mam co robić w wakacje XD. Od razu też mówię że nie jestem zboczona i nie chcę tego typu rzeczy - chcę po prostu kogoś poznać :)

• - 1

Cześć, witaj na forum i rozgość się :) Też lubię M&A [a po wizycie na Twoim profilu widzę, że podobnie jak ja wielbisz Tokyo Ghoul] i również jestem biseksualna - niestety zarazem prawie dokładnie dwa razy od Ciebie starsza (; Mimo to życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach, oby szczęście Ci dopisało.

PS. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę edukacji domowej, ja niestety nie miałam takiego szczęścia.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Yuzu
      By Yuzu
      Homofoby niech nie piszą bo serio mam was dosyć. Naprawdę cieszy was wywoływanie w kimś smutku i złego samopoczucia? Jeśli zaprzeczacie nauce która mówi że osoby nie hetero są zdrowe i normalne to wasza sprawa, ja wiem o tym że tacy jesteście i nie musicie mi powtarzać jak bardzo nie zgadzacie się z obecną (nie dawną) wiedzą naukową. Do rzeczy - zauroczyłam się w koleżance. Nie jest ona hetero więc fizycznie byłaby w stanie odwzajemnić moje uczucie. Ale jak w praktyce? Poznałam ją przez internet i mieszka niestety daleko - dwie godziny ode mnie. Nie jest to jednak jeszcze tragedia, w końcu mogła być z na przykład Krakowa (ja mieszkam w Warszawie więc droga długa). Dlatego spotkania raz na miesiąc zorganizować by się dało skoro to dwie godziny jazdy, nie? Jednak właśnie czy jest szansa na jakąś głębszą znajomość? Kiedy wyznałam jej jakoś rok temu że mi się podoba to powiedziała bym nie robiła sobie nadziei - znajomych traktuje tylko jako znajomych. Relacje między nami się nie zmieniły. Ogólnie ma ona różne problemy, między innymi z zaufaniem i kontaktami międzyludzkimi. Niedawno spytałam ją o naszą relację ponieważ nigdy nie pisała pierwsza i parę innych rzeczy. Chciałam wiedzieć czy traktuje mnie na serio, czy niezobowiązująco. Dowiedziałam się że w jakimś stopniu jej na mnie zależy, traktuje na serio, że lubi mnie i chce kontynuować znajomość. Dodatkowo mimo problemów z zaufaniem jakoś mi ufa. Jednak na spotkania nie jest gotowa i chce by zostało jak jest (przez internet). Powiedziałam jej że chcę czegoś więcej (mam na myśli przyjaźń) a ona powiedziała że musi sobie to wszystko poukładać, ma teraz cięższy okres i potem zobaczymy. Jednak jej odpowiedź była dość niejednoznaczna - oprócz tego napisała też że przykro jej że daje mi nadzieję na większą przyjaźń (ale właśnie napisała że zobaczy jak to będzie i musi sobie wszystko poukładać). Może jednak chodzi o to że przykro jej że teraz daje mi nadzieję na większą przyjaźń, ale w przyszłości jest to niewykluczone? Też teraz pisałam na temat przyjaźni - to jest bardzo niepewny temat, a związek? Jaka szansa jest na przyjaźń i czy powinnam mieć nadzieję na coś więcej? Boję się że jeśli ta przyjaźń której chce wyjdzie to będę w friendzone bo przyjaźń dostałam, no ale o związku nie było mowy. Znaczy chcę się z nią najpierw przyjaźnić i wydaje mi się że lepsze to niż nic. Ale boję się że może to nie wyjść bo ona nie będzie chcieć, ja bym czuła się źle w takiej relacji... Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Myślałam żeby zerwać z nią znajomość bo może lepiej by było o niej zapomnieć, ale sama nie wiem. To trudne. Na razie chcę dać jej czas. Chcę związku, ale jeśli nie ma szans to przyjaźni. Ostatnio szukam LGBT dziewczyn w moim wieku by może jakoś o niej zapomnieć, ale jak na razie nie znalazłam nikogo jak ona... Przy okazji jeśli jakaś dziewczyna jest z Warszawy, jest LGBT i lubi mangę i anime to możemy się poznać, ale z wiedzą że mam dwie osoby które lubię (jeszcze postać fikcyjna XD). Więc myślicie że jest jakaś nadzieja na przyjaźń lub coś więcej? Czy jak sobie wszystko poukłada to może coś z tego wyjść? Czy jednak nie ma szans i powinnam odpuścić? Tylko że nie umiem odpuścić...
  • Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies