Danny

Nienawidzę świata!!!

Recommended Posts

Jestem wściekły i nienawidzę świata!!! Aaaaaaa jestem taki zły na wszystko!!! Wku*wia mnie najdrobniejsza rzecz! 

Kto ma tak jak ja? 

Share this post


Link to post

Powiedzmy, że bliskie mi są podobne odczucia :} Jednak zarówno nienawiść, jak i gniew to uczucie - emocja w przypadku tego drugiego - wtórne, jedynie maskujące to, co czuje Twoje prawdziwe ja.

Co takiego się wydarzyło, że masz już dosyć bycia "grzecznym, wzorowym chłopcem"? 

Share this post


Link to post

Dużo by opowiadać.. No po prostu zobaczyłem że to jest głupie i bezsensu i że przez lata próbowałem zadowolić rodziców podczas gdy mogłem i powinienem myśleć o sobie. Jestem na to wkurwiony!!! Na świat, na rodziców i na siebie!! 

Share this post


Link to post

Czasu już nie cofniesz, pytanie, czy warto marnować kolejne lata na nienawiść? Zazwyczaj rodzice chcą jak najlepiej dla swojego dziecka, co nie oznacza, że to rzeczywiście jest dla niego najlepsze. Dopóki nie poznasz każdej perspektywy, nie oceniaj. Łatwo zranić bliskie osoby, a potem może być już za późno, by te relacje naprawić.

Share this post


Link to post
O 19.06.2019 at 18:39, mw2 napisał:

Czasu już nie cofniesz, pytanie, czy warto marnować kolejne lata na nienawiść? Zazwyczaj rodzice chcą jak najlepiej dla swojego dziecka, co nie oznacza, że to rzeczywiście jest dla niego najlepsze. Dopóki nie poznasz każdej perspektywy, nie oceniaj. Łatwo zranić bliskie osoby, a potem może być już za późno, by te relacje naprawić.

Zdecydowanie się z tobą zgadzam :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Similar Content

  • Emzz
   By Emzz
   Witam wszystkich,
   Jak zwykle w trudnej sytuacji zwracam się do Forumowiczów. Historia jest długa, ale myślę że wymaga przytoczenia, by życzliwe osoby były w stanie mi doradzić. 
   W grudniu poznałam przez internet chłopaka. Szybko zostaliśmy parą, choć nie było na początku uczucia, z mojej strony była to ciekawość i myślenie typu : "Spróbować można, najwyżej nie wyjdzie". Naturalnie byłam ostrożna, nie ufałam  nowo poznanemu człowiekowi. Był dla mnie dobry, pisał, dzwonił, poznał z rodziną i zabierał na wyjazdy; nabierałam zaufania. W maju wyznał mi miłość - a ja jemu. Zbliżyliśmy się do siebie, przynajmniej tak myślałam. Jednak znając jego słabość do... kobiecych stóp sprawdzałam go czasem. Miesiąc temu okazało się, że (po długiej przerwie) znów wchodzi na stronę na której się poznaliśmy. 
   Najpierw udał, że nie wie o co chodzi. Potem stwierdził, że zagląda tam z ciekawości. Kiedy powiedziałam, że liczyłam na lojalność i że stracił moje zaufanie, odparł że skoro przez coś takiego mu nie ufam, to musimy zastanowić się nad nami. 
   Na drugi dzień przeprosił. Rozmawialiśmy "szczerze" i dałam mu czas na poprawę. W ten weekend dowiedziałam się, że spotyka się i kontaktuje z innymi dziewczynami. Do jednej z nich pisał w piątek wieczorem, kiedy spaliśmy razem na wyjeździe. 
   Jego tłumaczenia brzmiały :   1) nie zdradziłem cię     2) to był tylko flirt  
    3) boję się tego związku, byłabyś idealną żoną a nie wiem czy jestem na to gotowy, do końca życia z jedną osobą    
    4) mogę obiecać że z tym skończę (kontaktów z dziewczynami w celu "podziwiania stóp", choć w to nie wierzę), ale nie mogę obiecać że nam się uda. 
   Dodam, że wcześniej dostrzegałam niepokojące znaki, ale ich nie rozumiałam, np. jego ciągłego zmęczenia i wielu zajęć mimo że przez ten okres nie pracował, twierdzenia że "powinnam spróbować też z kimś innym" jeśli chodzi o seks, i tego że przestał dbać o moje potrzeby i traktował raczej jak maszynkę do zaspakajania. 
   Żałośnie zabrzmię mówiąc, że go kocham, ale to prawda, dlatego nie zerwałam. Ale od trzech dni przeżywam koszmar, nie zrobiły na mnie wrażenia jego przeprosiny i płacz, nie ufam mu już i choć naprawdę bym chciała, nie jestem chyba w stanie starać się o ten związek dalej. Mamy 23 i 26 lat, nie mieszkamy razem ale to nie ułatwia rozstania. Czy uważacie, że ktoś kto raz zdradził, zrobi to znów? Czy głównym problemem tu jest fetysz, zbyt idealna i nudna ja...?  Czy istnieje wyjście poza rozstaniem?
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • Crusoe
  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
  • Martusiaaaaaa92
   Witam
   Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
  • obrona1
   oficjalny program UE
   Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w