Barrrtek

Związek, a jej rodzina

Recommended Posts

Hej. Mam 23 lata i jestem już ze swoją dziewczyną (19 lat) prawie 2. Wszystko było dobrze dopóki nie przytrafił się nam jeden nieszczęsny incydent z jej ojcem. Pewnego dnia po pracy odrazu przyjechałem do niej, a że był to strasznie męczący dzień położyłem się z nią, przykryłem kocem i chciałem obejrzeć jakiś film. Wtedy jej ojciec wpadł do pokoju zobaczył to, a później zaczął awanturę że nie będziemy burdelu robić z jego domu itd itp.. Po wszystkim poprostu wyszliśmy i od tamtej pory poprostu nie wchodzę do jej domu. Do tego przyczyniło się też to że jej matka nazwała mnie złodziejem po tym jak moja dziewczyna kupiła mi kilka koszulek na lato a ja jej nie oddałem za to pieniędzy . Oczywiście nie zrobiła tego wprost, tylko powiedziała jej. Szkoda że dopóki wszystko było dobrze to starałem się im pomagać jak moglem. Woziłem wszędzie i pomagałem w innych sprawach a za moje prezenty dla niej nikt mnie nie rozliczał. Teraz też nie chce chodzić na jej imprezy rodzinne, a gdy reszta rodziny pyta się czemu mnie nie ma to jest to poprostu zbywane jakimiś wymówkami. Problem jest taki że teraz moja dziewczyna mówi że ma dosyć szlajania się gdzieś i spotkań ze mną poza domem. Oczywiście do mnie też nie może przyjechać bo jej rodzice nie akceptują tego, argumentując tym że dziewczyna nie powinna jeździć do chłopaka i że jak ja nie wchodzę do nich to też ona nie będzie do mnie. To jest powodem coraz częstszych kłótni i spin. Nie wiem teraz co mam z tym wszystkim zrobić bo źle się czuje u niej w domu i w tym całym towarzystwie a bardzo ja kocham. Przydałaby mi się porada kogoś obcego kto może spojrzeć na to na spokojnie i może jakoś rozwiązać ten problem.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • majjax99@o2.pl
   Mieszkanie czy dom ?
   zamiast  budowy domu wybrałam kupno swojego mieszkanka w Gdańsku  za namową mojej siostry https://riverfront.pl/lokalizacja/  Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko i szybko. Duzy wybór metraży i pięter. Teraz mam super mieszkanie z panoramą na całe miasto
  • yiliyane
   Największe książkowe rozczarowanie
   Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
  • yiliyane
   Mało znane książki, które warto przeczytać
   Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
  • yiliyane
   Ulubiona lektura szkolna ?
   Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
  • yiliyane
   Seriale
   Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.