Pati245

Nawiązać relacje z obcokrajowcem

8 postów w tym temacie

Witam,

Chciałam zbliżyć się do pewnego Hindusa. On mówi po angielsku a ja nie. Mam go w znajomych na facebooku. On pisze do mnie po angielsku. Ja musze wszystko sobie przetłumaczyć. W realu jestem w  stanie powiedzieć tylko Hi i odwzajemnić uśmiech. On spotyka sie z moją koleżanką z klasy która jest najlepsza ze wszystkiego i rozmawia z nim po angielsku. Ja mam problemy z językiem. Czy warto się przełamać i zagadać do niego żeby tez podszkolić sie z angielskiego? Pisze do mnie jeszcze inny Hindus ale nie jest taki jak tamten.

I jak spotkać sie z nim żeby rodzice sie nie dowiedzieli?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Szczerze - wydaje mi się, że to nie jest najlepszy kandydat na chłopaka dla osóbki w Twoim wieku.

Co więcej jesteś w stanie o nim powiedzieć? Ile ma lat, jaki jest jego status w Polsce i czym się zajmuje [on i / lub jego rodzina], jaka jest treść pisanych przez niego do Ciebie wiadomości?

58 minut temu, Pati245 napisał:

Pisze do mnie jeszcze inny Hindus ale nie jest taki jak tamten.

Hindusi chętnie pisują do nieznajomych przedstawicielek płci pięknej, są bardzo otwarci i zdecydowanie nie mają problemów z nawiązywaniem nowych znajomości - czytelnikowi [czytelniczce] pozostawiam osąd czy to dobrze czy źle i o czym dodatkowo ewentualnie może świadczyć. Osobiście podchodzę do nich nieufnie ze względu na kołaczącą się gdzieś z tyłu głowy informację o nie najlepszym traktowaniu przez nich kobiet w ich własnym kraju.

 • + 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

On ma 27 lat, pracuje w firmie jako menadżer. Przyjechał sam niedawno do Polski, do mnie pisze same komplementy i zaprasza do mieszkania, jest bardzo miły i przystojny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Zastanów się najpierw o co może chodzić dorosłemu mężczyźnie w kontaktach z dzieckiem. To nie jest Twój kolega, rok czy dwa lata starszy. To dorosły facet starszy od Ciebie o kilkanaście lat. Czy on w ogóle wie, że jesteś nieletnia? Jeżeli tak, to już powinna Ci się zapalić czerwona lampka. On nie szuka kogoś do wspólnego oglądania seriali, tylko chce zdobyć młodą naiwną dziewczynę, by zaciągnąć ją do łóżka. Oczywiście nie powie Ci tego wprost. Będzie Cię mamił, prawił komplementy, otaczał opieką jakby był Twoim starszym bratem. Ale to wszystko jest fikcją. Samo zaproszenie do domu już o czymś świadczy. Nie łudź się, że w tym domu spotkasz jego rodziców i piątkę rodzeństwa, na dodatek masę wujostwa i kuzynów. On będzie tam sam, a jego cel jest jeden. Zakończ tę znajomość zanim tak Ci zawróci w głowie, że stracisz wszelki rozsądek i wpadniesz w jego sidła.

 • + 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Po prostu trzeba zacząć mówić nawet o niczym. Wiem, początkowo jest niezręcznie, ale potem rozmowa się potoczy. Sama miałam taką sytuację i nie patrząc w zegarek przegadałam cały dzień z nową zagraniczną koleżanką. Aż się zdziwiłam, że na tyle tematów można rozmawiać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

O nie nie to brzmi bardzo podejrzanie...  Na twoim miejscu odpuściałbym sobie go, bo może stać ci się krzywda. Tacy mężczyźni z reguł zaczepiają młode dziewczyny, licząc tylko na jedno... I uwierz mi że na pewno nie na zdrowy dla młodej osoby związek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 odpowiedzi
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 odpowiedzi
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   · 4 odpowiedzi
 • Posty

  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Beznadziejnik [przypadek z gatunku beznadziejnych].
  • Emil1298
   POTRZEBUJE PORADY proszę.
   Witam Was wszystkich. Jestem Emil mam 25 lat , jestem w związku z dziewczyną 3 lata i potrzebuje rady. Nie mieszkamy razem. Zawsze z inicjatywą wychodzę ja ona mało co się stara. Twierdzi żeby zamieszkać razem musimy wziąść ślub mimo że ma duży dom ( ale w sumie nie przeszkadza mi żeby coś wynajac, nawet było by lepiej.)  Nigdy niedzwoni Ale to przenigdy tylko pisze na mesengerze odkąd się poznaliśmy , typu Cr, co tam , czasami coś tam napiszę większego od siebie. Niby się kochamy niby wszystko fajnie ale wogole mnie do siebie nie zaprasza , a w ciągu tygodnia jeśli ja nie zaproponuje spotkania to wogole się nie widujeny Ale ona dalej twierdzi że kocha mnie. Sexu unika jak niewiem co. Czasami się zdarzy że ma ochotę Ale to raz na 2 miesiące. Teraz mamy lecieć na wakacje razem za granicę Ale niewiem czy jest sens bo powoli odczuwam to wszystko na psychice i żeby coś się zmieniło to musimy wziąść ślub...  Kilka razy było że jak do niej dzwoniłem to coś powiedziałem w żarcie A ona nagle się rozłacza , był killa raazy tekst że niechce jej się gadać. Powiedzcie mi bo niewiem już co robić. Za wszystkie rady będę wdzięczny.
  • Shady-Lane90
   O czym teraz myślisz?
   "Trzymaj się tam. Do usłyszenia."  Przykre...
  • Kerosine
   Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
   @Celt, to tylko jedna z przyczyn szpitalnej patologii [choć oczywiście masz całkowitą rację we wszystkim, co napisałeś]. Aby "normalnie chorować" jako pacjent psychiatryczny potrzebne jest jednak coś jeszcze - zmiana postrzegania i traktowania nas przez społeczeństwo. To niestety kwestia kilkunastu lat - aż tyle czasu potrzeba na wykształcenie dziecięcego psychiatry, który najpierw musi ukończyć ogólne studia medyczne, potem odbyć staż podyplomowy i zrobić specjalizację psychiatryczną [kolejne kilka lat], a dopiero na samym końcu specjalizację w dziedzinie psychiatrii dziecięcej, która dodatkowo jest bardzo trudna. Skądinąd problem rzeczywiście jest palący, bo najnowsza masowa plaga naszego kraju to... próby samobójcze wśród dzieci i młodzieży. Oglądałeś niedawno w telewizji program na ten temat?
  • Kalafior_Grozy
   Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
   Dwa piwa w plenerze w doborowym towarzystwie.