Jkbbbb

Już mija miesiąc od tego jak zerwała ze mną dziewczyna, a mi nadal na niej bardzo zależy i nie wiem co zrobić

2 posty w tym temacie

Nie którę osoby mogą już wiedzieć o co chodzi, bo dodałem podobny temat ok. miesiąc temu, ale dla tych co o tym nie wiedzą napiszę jeszcze raz. Mam 16 lat i poznałem ok. rok temu pewną dziewczynę w internecie, znaliśmy się rok i byliśmy ze sobą ok. pół roku. Był to związek na odległość i dzieliło nas ok. 1000 km. Już mija prawię miesiąc od tego jak dziewczyna ze mną zerwała. Powiedziała mi że do mnie już nic nie czuję, ale ja nadal czuję do niej miłość i mi na niej bardzo zależy. Wiem że popełniłem wiele błędów takich jak zazdrość, czasem ignorowanie jej, monotonia, nie dawanie jej czasu dla siebię (cały czas chciałem z nią pisać). Wielę osób piszę mi żebym o niej zapomniał albo się nie przejmował, ale ja tak nie potrafię, ta dziewczyna dla mnie wiele znaczy. Zaproponowała mi przyjaźń i się zgodziłem, więc piszemy tak od czasu do czasu razem. Wczoraj napisała mi że kogoś poznała. Może nie którzy zrozumieją, może nie którzy nie, ale mi nadal zależy ta dziewczyna dla mnie wiele znaczyła i znaczy, bardzo bym chciał z nią być. Jestem nadal w niej zakochany. Chciałbym jakoś znów przekonać ją do siebię, ale nie wiem co zrobić. 

Nie jest też tak że się użalam nad sobą i jestem cały czas smutny. Poświęcam wiele czasu teraz na moje zainteresowania, ale smutek nadal przychodzi i nie jest słabszy od tego wcześniej, moje uczucie też nie słabnie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  • Ponury_Żniwiarz
 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 odpowiedzi
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 odpowiedzi
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   · 4 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Dziś znów będę czynić dobro, które nigdy do mnie nie wróci
   · 5 odpowiedzi
 • Popularny

 • Posty

  • Kalafior_Grozy
  • Kerosine
   piosenka na dziś. (;
   And I find it kinda funny,
   I find it kinda sad...
  • Ponury_Żniwiarz
   Nauka nieodpowiednim zamiennikiem religii
   Cóż, według mnie nie wypada określać swojego charakteru i poglądów samodzielnie. To inni ludzie powinni nas oceniać, po tym jak nas bliżej poznają. Jedyne co my możemy określić w samym sobie, to czym nie jesteśmy i nie chcemy być. Więc jeśli chodzi o mój przypadek, no to tak po prostu najczęściej mnie ludzie określali, albo przy rozmowach z wierzącymi, albo na samych lekcjach religii.
   Większość mojej rodziny określa się mianem ,,wierzących, niepraktykujących'', lecz wydaje mi się że do mnie to raczej nie pasuje.  Tak jak wspominałem: nauka a religia to dwie zupełnie różne rzeczy. Poruszane pytania to tylko część, z którą najczęściej ludzie mają problemy.  Nie powiedziałbym natomiast że trudno jest zastąpić świat duchowy. To dopiero skutki tego zastępstwa są trudne. Silni i asertywni ludzie je zniosą, ale trzeba sobie zadać pytanie czy taka walka z wiatrakami ma sens. 
    
  • Kerosine
   Nauka nieodpowiednim zamiennikiem religii
   @Ponury_Żniwiarz, z ciekawości - czemu określasz się jako ateista? Agnostycyzm wydaje się lepiej do Ciebie pasować. Nauka rzeczywiście jest kiepskim zamiennikiem religii, ale nie ze względu na konstrukcje gramatyczne stosowane w pytaniach, tylko po prostu poruszanie się w innych domenach. Trudno zastąpić świat duchowy "mędrca szkiełkiem i okiem", skądinąd jednak nie wszyscy ludzie wydają się odczuwać potrzebę czy nawet mieć w ogóle zdolność kontaktu z tą pierwszą sferą.
  • Bloody.