kasia_demańska

Kłaniam się :)

Recommended Posts

Już coś tam nawypisywałam na forum, a jeszcze się nie przedstawiłam, nieładnie :)

Nie jestem może taka całkiem młoda i nastoletnia (no, niestety, niestety!), ale duszę mam młodą i lubię pogadać z młodymi, więc sobie tu pobędę :wink:

Coś o sobie? Jestem humanistką, a ściślej filologiem (nie polskim), mam wspaniałą rodzinę, grono przyjaciół, pracę, którą lubię, a także początkującego bloga, na którym piszę amatorsko powieści dla dziewczyn :) (no co? każdemu wolno mieć pasję, nie?). Poza tym lubię dobrą lekturę, mocną kawę z mlekiem (rano to wręcz obowiązkowy punkt, bez którego nie da się rozpocząć dnia), a także różne trudne wyzwania. Co jeszcze? Może to, że lubię upozytywniać ludzi i lubię, kiedy oni upozytywniają mnie :D

Życzę wszystkim miłego wieczoru!

• + 1

Cześć. Z pewnym poślizgiem co prawda, ale lepiej ponoć późno niż wcale ^.^

O 1.03.2019 at 20:19, kasia_demańska napisał:

Jestem humanistką, a ściślej filologiem (nie polskim)

Jakim więc?

lubię (...) różne trudne wyzwania

Co było ostatnio dla Ciebie takowym?

lubię upozytywniać ludzi i lubię, kiedy oni upozytywniają mnie :D

Typ słoneczka, rozumiem ;) Ja to raczej Księżyc, dodatkowo chyba w nowiu / zaćmiony, w sumie głównie z tego powodu odpisuję w tym temacie dopiero teraz. Tak czy siak - witaj na forum i nie daj się zarazić rozsiewanymi przeze mnie mimowolnie negatywnymi fluidami ^_-

1 godzinę temu, Lilla Weneda napisał:

Cześć. Z pewnym poślizgiem co prawda, ale lepiej ponoć późno niż wcale ^.^

Jakim więc?

Co było ostatnio dla Ciebie takowym?

Typ słoneczka, rozumiem ;) Ja to raczej Księżyc, dodatkowo chyba w nowiu / zaćmiony, w sumie głównie z tego powodu odpisuję w tym temacie dopiero teraz. Tak czy siak - witaj na forum i nie daj się zarazić rozsiewanymi przeze mnie mimowolnie negatywnymi fluidami ^_-

Poślizg nie ma znaczenia, miło mi :)

Jestem filologiem obcym - ściślej romańskim.

Ostatnim wyzwaniem, z jakim się zmierzyłam i nadal mierzę, było założenie bloga - ach, te techniczne sprawy! (nie jestem informatykiem i nie mam takowego w rodzinie, chyba że mój syn kiedyś na takiego wyrośnie, ale póki co muszę się z tym bohatersko mierzyć sama :D)

Księżyc w nowiu? Czyli ten rogalik z ostrymi końcówkami? Bardzo taki lubię. 

Negatywne fluidy na mnie nie działają, ściślej spływają jak po kaczce. Za dużo się w życiu przeżyło, żeby zatruwać sobie krew jakimiś tam fluidami, i to jeszcze negatywnymi... ech! :)

Pozdrawiam!

O 6.03.2019 at 19:52, kasia_demańska napisał:

Księżyc w nowiu? Czyli ten rogalik z ostrymi końcówkami?

Niezupełnie =)  Ten rogalik to - w zależności od fazy - Księżyc bardzo stary lub bardzo młody. Nasz jedyny naturalny satelita w nowiu nie jest w ogóle widoczny na niebie.

Bardzo taki lubię.

I ja, Księżyc - podobnie jak pozostałe ciała niebieskie i zjawiska na firmamencie - to zresztą ogólnie moja mała fascynacja. Uwielbiam zarówno jego widok na niebie, jak i motyw w sztuce, biżuterii, dekoracji wnętrz, kuchni... ^^

Ostatnim wyzwaniem, z jakim się zmierzyłam i nadal mierzę, było założenie bloga - ach, te techniczne sprawy! (nie jestem informatykiem i nie mam takowego w rodzinie, chyba że mój syn kiedyś na takiego wyrośnie, ale póki co muszę się z tym bohatersko mierzyć sama :D)

Dużo piszesz o swoim blogu, musi być ważny dla Ciebie. "Powieści dla dziewcząt" to wprawdzie kompletnie nie moje klimaty [nawet będąc nastolatką podchodziłam do nich, delikatnie mówiąc, mocno obojętnie], możesz jednak również mnie przesłać link na PW, obczaję od strony wizualno-technicznej :) 

Kształt księżyca jest jedyny w swoim rodzaju, przyznaję. Choć osobiście zdecydowanie wolę kształt gwiazdy :)

Pytałaś o najnowsze wyzwanie, więc odpowiedziałam. Prowadzenie bloga dla nie-informatyka to nie jest bułka z masłem, zwłaszcza kiedy trzeba pogrzebać na chybił-trafił w kodach html :)