śmierć_chwyta

czesc wszystkim

Recommended Posts

tak jak w temacie, czesc wszystkim. zalozylem tutaj konto bo szczerze powiem nie jestem najlepszy jezeli chodzi o interakcje z rowiesnikami i latwej jest mi sie komunikowac z innymi ludzmi poprzez internet, bez patrzenia tej osobie w twarz.

kontynuujac, wole pozostac anonimowy i nie uzywac mojego imienia. interesuje sie jezykiem angielskim (po ktorym potrafie plynnie mowic i pisac, oraz sluchac/rozumiec go), technologia, sztuka (glownie muzyka i grafika komputerowa) i prawdopodobnie wieloma innymi rzeczami ktore pewnie nie zostaly tu wypelniona.

dodajac co do drugiego zdania, drugim powodem zalozenia tu konta jest tez fakt ze bardzo lubie aestetyke stron takich jak fora (np. Reddit)

zgaduje ze to koniec postu. jeszcze raz, czesc wszystkim i mam nadzieje ze zostane na tym forum przez dluzej niz tydzien albo dwa.

Cześć, ciekawy nick [podobnie jak - wydaje się - ukryta za nim osoba].

13 godzin temu, śmierć_chwyta napisał:

interesuje sie jezykiem angielskim (po ktorym potrafie plynnie mowic i pisac, oraz sluchac/rozumiec go)

W pewnym sensie mamy podobnie [?], bo choć swojego stopnia znajomości tego języka nie określiłabym aż tak wysoko, to jednak paradoksalnie często o wiele łatwiej właśnie w nim wyrażać mi swoje myśli i uczucia. Anyway, zapraszam do tego tematu, być może uda Ci się go choć trochę rozkręcić ^.^

Jakiej muzyki najchętniej słuchasz?

13 godzin temu, śmierć_chwyta napisał:

mam nadzieje ze zostane na tym forum przez dluzej niz tydzien albo dwa

Również mam taką nadzieję, aczkolwiek z góry uprzedzam / przypominam, że fora internetowe - zwłaszcza wielotematyczne - w obecnych czasach to zdecydowanie rozrywka dla cierpliwych i nie zniechęcających się zbyt szybko.

dziekuje za odpowiedz

6 godzin temu, Lilla Weneda napisał:

Jakiej muzyki najchętniej słuchasz?

lubie muzyke gatunkow elektronicznych, eksperymentalnych i rap? nie slucham polskiej muzyki i zbytnio za nia nie przepadam. moim ulubionym zespolem jest Death Grips (od ktorego wziela sie nazwa na tym forum) i moim ulubionym artysta muzycznym jest Gesaffelstein. ostatnio tez duzo slucham nowego albumu Aesop Rocka (tez jest fajny, dobra muzyka) i TOBACCO. moje zainteresowanie muzyki staram sie uzyc w dobry sposob wiec w wolnym czasie tlumacze piosenki na tekstowo.pl, a oprocz moich ulubionych artystow/zespolow slucham tez Tyler, The Creator, Republiki, Sabaton, Jacka Staubera juz wczesniej wspominanego Aesop Rocka

Cześć! Witaj na forum ;) 

Czy tworzysz własną grafikę? Z jakiego/jakich programów korzystasz?

18 minut temu, Gloria napisał:

Z jakiego/jakich programów korzystasz? 

najczesciej uzywam FireAlpaca i Photoshopa, czasami Illustrator'a i Animate. lubie tez bawic sie w Vegasie, i przyznam ze potrafie go bardzo dobrze uzywac.

4 godziny temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Cześć. Anonimowość to wielka zaleta forów. Można się do woli wygadać.

w pelni sie zgadzam, i dziekuje za powitanie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• rozalia
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • mw2
      Ateizm - Wasze opinie.
      Podpisuję się pod tym   Nie wartościuję ludzi pod kątem ich wiary. Wśród znajomych mam zarówno osoby wierzące, jak i ateistów, a ich wiara lub jej brak nie wpływa na moje postrzeganie ich. 
    • mw2
      Kucharki
      Lubię gotować. Niestety w ciągu tygodnia mam na to mało czasu, dlatego ograniczam gotowanie do 0,5-1h na dzień/dwa dni. Jest to zawsze jakiś akt kreacji, przy czym bardzo satysfakcjonujący, jeśli się uda  Oczywiście uwielbiam eksperymentować i nie trzymać się sztywnych ram przepisów, co czasem różnie się kończy  
    • mw2
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Zawsze w takich przypadkach jestem przeciwna generalizowaniu  To zupełnie zrozumiałe, że czujesz się obecnie źle i szukasz jakiegoś wytłumaczenia dla całej tej sytuacji, jednak dorosły człowiek sam podejmuje decyzje, jeśli jest w pełni świadomy, nie można zrzucać odpowiedzialności za jego czyny na innych. Wiadomo, że pewne okoliczności sprzyjają takim, a nie innym zachowaniom, ale nadal uważam, że każdy sam podejmuje decyzje i kształtuje swoje życie nimi, więc powinien w pełni wziąć za to odpowi
    • Gloria
      To są twoje diagnozy, może ma inne powody. (nie mówię, że twoja diagnoza jest zła, po prostu nie wiemy jak jest w rzeczywistości) Wychodzi na to, że na pieniądzach jej zależy. Po czym poznasz, że dałeś jej jakieś wsparcie, że pomogłeś jej w czymś? Musiałaby najpierw mieć potrzebę, żeby ktoś jej dał wsparcie / pomoc. W innym przypadku możesz dawać jej wsparcie i pomoc... których ona nie potrzebuje! I wtedy znowu cofamy się do punktu wyjścia, czyli do ciebie. Jakie masz konkretnie wy
    • Slipknot87
      Do niej i tak pisac nie ma sensu dlatego juz zaprzestalem ponownie (wiem to stad ze kiedy mi odpisala zapytalem co slychac i nic juz nie odpisala) chociaz nie jestem typem czlowieka ktory nie zlozy zyczen urodzinowych a ona jak nie chce to odczytywac nie musi albo moze odczytac i to zlac. Nie odzywalem sie tyle czasu bo musialem sobie samemu dac czas na ogarniecie sie wiec musialem przestac sie odzywac i ograniczyc Internet. A do tego ludzie na forach troche mi pomogli. Ona sie nie odezwie bo du