klara184

Zdrada/snapchat

Recommended Posts

Hej.

Mam pewien problem. Podejrzewam, że mój chłopak zdradza mnie na snapie, ogląda i wysyła nudesy od jakichś panienek. Boli mnie to, ale nie mam mu tego jak udowodnić. Co robić? :(

Poczekaj, boli Cię samo podejrzenie? Może jest bezpodstawne? Dopóki nie przyłapiesz na gorącym uczynku, to jednak trochę niefair z Twojej strony. :)

Na jakiej podstawie podejrzewasz? Mignęła Ci tam jakaś golizna jak mu patrzyłaś przez ramię na telefon czy po prostu masz takie wrażenie "znikąd"?

Serio ? Kurde stary post ale aż nie wierzę :D ty go żuć od razu przecież jak zobaczył goła babę to już nie jest ciebie wart :D

Zawsze można użyć sabotażu i spróbować sprawdzić np z innego konta, ale generalnie to popularne zjawisko obecnie, wiec bardzo prawdopodobne, ze tak robi :p

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Borcejn
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies