nulla

jestem dziwakiem xd

Recommended Posts

Hejka, przeglądając forum trafiłam na wątek o 21letniej dziewicy i uświadomiłam sobie w jak bardzo niekorzystnej i dziwnej sytuacji sama jestem. Otóż będąc w wieku 19 lat nigdy się nawet nie całowałam. Tak, tak wiem jak bardzo to jest nienormalne. Ale mam pytanie, co zrobilibyście/pomyślieli gdybście trafili na taką dziewczyne (lub starszą, bo wątpie, aby w bliskiej przyszłości miało się coś zmienić)? Czy w jakiś sposób byście ją skreślili?

Share this post


Link to post

Jest cała masa facetów dla których Twoja sytuacja jest tylko plusem. Nie przejmuj się tym i nic na siłę. :)

Share this post


Link to post
9 godzin temu, nulla napisał:

Ale mam pytanie, co zrobilibyście/pomyślieli gdybście trafili na taką dziewczyne (lub starszą, bo wątpie, aby w bliskiej przyszłości miało się coś zmienić)? Czy w jakiś sposób byście ją skreślili?

Nie ma żadnego powodu do wstydu. Tym bardziej jeżeli trafi się na chłopaka, który ma podobny "problem". Ale sam fakt, że czegoś się nie zrobiło do jakiegoś wieku albo w jakimś wieku, nie powinien mieć żadnego znaczenia, chyba że chodzi o popisywanie się przed znajomymi. 

Share this post


Link to post
10 godzin temu, nulla napisał:

Otóż będąc w wieku 19 lat nigdy się nawet nie całowałam. Tak, tak wiem jak bardzo to jest nienormalne.

Przestań, to absolutnie nie jest nienormalne :) 

10 godzin temu, nulla napisał:

Ale mam pytanie, co zrobilibyście/pomyślieli gdybście trafili na taką dziewczyne (lub starszą, bo wątpie, aby w bliskiej przyszłości miało się coś zmienić)?

Pierwsza myśl jaka by mi przyszła do głowy to to, że dziewczyna najwidoczniej czeka na kogoś odpowiedniego. Nie jest nigdzie napisane, że koniecznie trzeba przechodzić inicjację w wieku gimnazjalnym lub nawet młodszym. Ty decydujesz kiedy pewne rzeczy nastąpią i absolutnie nie można ulegać tu jakiejś presji grupy czy czemuś podobnemu. Twoje życie i Twoje zasady a jak komuś to nie pasi to ten ktoś ma problem a nie Ty.

10 godzin temu, nulla napisał:

Czy w jakiś sposób byście ją skreślili?

Takie coś z pewnością nie jest powodem do skreślania kogoś, przynajmniej dla mnie.

Share this post


Link to post

Uwierz mi, że nie masz powodu, by czuć się jak dziwak. Czasem lepiej poczekać na odpowiednią osobę, niż później żałować. To, że nie masz za sobą doświadczeń takich jak pierwszy pocałunek to nic złego. A w oczach wielu facetów to ogromny plus. :) 

 • + 1

Share this post


Link to post

Właśnie szkoda, że nie jesteś starsza o te kilka lat, ale to 19 w sumie w niczym nie przeszkadza ;p możemy poćwiczyć pierwsze pocałunki ;). Poważnie to dodaje uroku i.może być tylko plusem, gdybym na Ciebie trafił to bym nosił na rękach a nie skreślał :D

Share this post


Link to post

To zależy. Jeśli spotkałbym jakąś dziewicę, spodobalibyśmy się sobie, poszlibyśmy do łóżka i zostali zakochaną parą na długie lata, to byłby to wielki plus że byłem pierwszy. Natomiast jeśli miałby to być jednorazowy numerek, albo krótka znajomość, to wtedy zdecydowanie na minus. 

Dodam jeszcze, że nie wybierałbym na Twoim miejscu jakiegoś przypadkowego obcego gościa. Dziewczyny często zakochują się w swoim pierwszym chłopaku i pierwszy raz potrafi ukształtować gust na długie lata, więc najlepiej wybierz kogoś do kogo coś czujesz.   

Share this post


Link to post

Dodam jeszcze, że zależy od dziewczyny. Jeśli nie byłaby zdecydowana czy wystarczająco się jej podobam żeby stracić dziewictwo i musiałbym długo czekać, to dałbym sobie spokój, ale jeśli byłaby chętna i zdecydowana, to byłby to dla mnie  plus.  

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  mw2

   Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
   · 10 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
   · 8 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 3 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 14 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
 • Posts